Aktualny czas: 23.11.2017, 01:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Ulubione postacie anime
Autor Wiadomość
Roasario Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ulubione postacie anime
Nie znalazłem nic takiego więc zakładam. W tym temacie podajemy ulubioną postać męską i ulubioną postać kobiecą. Moje to :

Urahara Kisuke (Bleach) jest byłym kapitanem 12 dywizy . Żyje na wygnaniu w świecie ludzi, gdzie jest właścicielem swojego sklepu ze słodyczami. Lubię go za wygląd, kapelusz, charakter i moce.

C.C ( Code Geass) jest nieśmiertelną dziewczyną, która ofiarowuje Lelouchowi Geassa, od tej pory dyskretnie obserwuje poczynania Lamperouge'a, aby mieć pewność, że wypełni warunki kontraktu. C.C jest doskonała w każdym calu. I te jej zielone włosy...

[Obrazek: 2fed8c07cee5114a.png]
19.11.2011 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kurai Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
RE: Ulubione postacie anime
Shanks (nie muszę pisać, które anime?P) silny, odpowiedzialny kapitan, który jest zdolny do poświeceń, a także podjęcia się opieki Smile

Revy (Black Lagoon) ambitna, samodzielna dziewczyna Tongue Wie czego chce i jak to osiągnąć.. Smile

"Oreta awai tsubasa kimi wa sukoshi aosugiru sora ni tsukareta dake sa ..."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011 13:33 przez Kurai.)
19.11.2011 13:33
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
Och, tylko dwie? Na każdą płeć wskazałbym przynajmniej kilku ulubieńców, ale spróbujmy...

MĘSKA: XELLOS (Slayers)
[Obrazek: slayers_xellos022.jpg]
Cwaniak, krętacz, intrygant i kompletny luzak. Z wiecznie zamkniętymi oczyma i uśmiechem na ustach prowadzi grupkę Liny Inverse za nos, a że czasami oberwie za to po głowie. No i przy okazji jest potężnym demonem, ale to Kore wa Himitsu Desu >:3

ŻEŃSKA (inna niż Nami): YUKKO AIOI (Nichijou)
[Obrazek: Nichijo00005-600x337.jpg]
Wśród całego mnóstwa szkolnych komedyjek Nichijou wyróżnia się brakiem moe i absurdalnym humorem. Wśród dziewczyn z syndromem ADHD z takich komedyjek, Yukko wyróżnia się tym samym. Najbardziej postrzelona, pozytywna, zwariowana postać w swojej klasie, trzeba to zobaczyć.

NIJAKA: KYUUBEY (Puella Magi Madoka Magica)
[Obrazek: 6963f187c9e5daad0906683b310f4f7e.jpg]
I tu trudno napisać cokolwiek, żeby nie spoilerować... Każdy kto obejrzy Madokę zrozumie, dlaczego wśród wszystkich mahoszodżowych maskotek, Kyuubey jest takim badassem. Mam z nim nawet koszulkę Big Grin
02.12.2011 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Lilly Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 3
Kamina Ayato z anime RahXephon. Jak na swoj wiek jest niezwykle dojrzala jednostka z prawdziwie meskim charakterem. Ma swoje gorsze chwile, gdy musi pobyc sam, ale to jest normalne. A sceny pod koniec serii, gdy ich uczucie ma wazny moment... ach, cos pieknego! Jedna z najlepszych scen pocalunku w historii anime moim zdaniem.
12.12.2011 22:40
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,769
Poziom ostrzeżeń: 20%
Okej, wypiszę czołówkę, ale kolejność przypadkowa.

Doflamingo (One Piece)
Postać z charakterem, które kocham. Badass z krwi i kości, któremu sadystyczny, złowrogi uśmieszek nie schodzi z twarzy. Ma przyjemność z zadawania bólu innym.

Jirayia (Naruto)
Ta postać była wg mnie najlepszą w całej serii. Opening w granicach arcu z jego śmiercią uważam za najlepszy (Sign!). Po jego śmierci ciężko mi było oglądać Naruto (jakoś taka względność się pojawiła; po walce Blondyna z Painem porzuciłem Naruto na dobre).

Yoh Asakura (Shaman King)
Oglądałem to zanim wiedziałem, że to anime (chwała Ci za SK, Jetix!). Mimo polskiej obróbki, bardzo mi się podobało anime (młody wiek Big Grin), a Yoh był moją ulubioną postacią. Na równi z Amidamaru Smile

Bryan Hawk (Hajime no Ippo)
Postać ciekawa, demoniczna. Trochę oklepany motyw z tym całym wcieleniem diabla (terminologia moja Smile). Sprawil Takamurze trochę kłopotów.

Deus Ex Machine (Mirai Nikki)
Fajnie stworzony Bóg. Charakter mi się bardzo podobał Smile

L oraz Ryuk (Death Note)
Uf, prawie bym go pominął. Najlepsza postać w najlepszym anime w historii. Jego nie da się nie lubić Smile

Franken Stein (Soul Eater)
Zabawna postać, która zostanie mi w pamięci na długo Smile

Vash the Stampede (Trigun)
Mimo, że nie dociągnąłem do dwucyfrowej liczby tego anime, Vash bardzo mi się spodobał. Od kolegi miałem pare spoilerów nt. jego brata i prawdopodobnie lepiej mi przypadnie do gustu. Swoją drogą muszę wreszcie dokończyć to anime.

Lelouchu vi Britannia (Code Geass)
Postać na równi z L-em z DN. Podobał mi się pod tym względem, że mimo brytyjskiego pochodzenia chciał zniszczyć imperium. Dalej mam nadzieję na 3 część Smile

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2012 22:23 przez Devzan.)
25.05.2012 22:23
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
mój ulubiony złoczyńca to Hisoka z hunter xhunter- super skonstruowana postać, i chyba jedna z nielicznych które naprawdę przerażają

z dobrych postaci mam słabość do hinaty z naruto, sam nie wiem dlaczego?? może ten jej nie narzucający sie wstydliwy seksapilTongueTongue
z one piecu ubóstwiam Robin, a bardzo lubię Zoro

:P
26.05.2012 03:06
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Wow, trochę trudno będzie wybrać, ale tylko męską postać bo żeńską postacią jest bezwarunkowo C.C z Codegeass, jedyna postać z anime, która została mi w myślach na długi, długi czas po tym jak skończyłem serię, po za tym wszystko co się z nią wiąże jest wciągające. Na postać męską chyba dam Shanksa z One Piece, lubiłem go od razu jak pierwszy raz go zobaczyłem w, którymś z pierwszych odcinków tego anime. Jego cytaty, zachowanie i moc są naprawdę fajne a najlepsza jego strona to jego honor. To tyle, moje dwie ulubione postacie. No, może jeszcze jakoś dało by się doliczyć Luffy'ego bo tak naprawdę to on nauczył mnie kilku rzeczy.

http://browse.deviantart.com/?qh=§io...c#/d4wgtg0

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
04.06.2012 00:12
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Ulubiona postać anime... Ulubiona... Ale u mnie nie funkcjonuje takie pojęcie. U mnie ono tylko w liczbie mnogiej, bo ja niezdecydowane dziewczę jestem Tongue

Ale powiedzmy, że spróbuję się ograniczyć. Anime w sumie wielu nie widziałam.

Mam jawną słabość do szalonych (i mniej) kapeluszników i białogłowych. Nie, wcale nie mam pań na myśli. Dlatego też lista ma wyglądać będzie mniej więcej tak.

1a. Urahara Kisuke (Bleach) - jedna z moich najbardziej ulubionych postaci w tej historii. Przebiegły, tajemniczy, z chochlikiem w oku, wie, ale nie powie, słabizną nie jest, no lubię go, nawet bardzo, powiedzmy, że za całokształt.

1b. Undertaker (Kuroshitsuji) - czyli przykład szalonego grabarza, który żre psie ciasteczka i lubuje się w dziwnych rzeczach, postać niesamowicie pozytywna i tajemnicza jednocześnie.

1c. Xerxes Break (Pandora Hearts) - szalony kapelusznik cierpiący na cukrzycę, albo raczej na niepohamowane zamiłowanie do słodyczy, który wyskakuje z najdziwniejszych miejsc - szafy, szafki, spod stołu, tajemniczy typ łączący w sobie zarówno cechy humorystyczne, jak i tragiczne.

Kapelusznik, kapelusznik, kapelusznik... Był jeszcze jakiś? Jak się przypomni, to dopiszę.

Białogłowy me drogie...

1d. Fukuda (Bakuman) - mój ulubiony mangaka z całej historii, młody rewolucjonista w Jumpie, który i panty shotów nauczy i kiedy trzeba, to namolnym gościom w pysk walnie, człowiek nieprzewidywalny i, jak dla mnie, wulkan pozytywnej energii.

1e. Elliot Nightray (Pandora Hearts) - mimo, że postać ta nie gościła w historii zbyt długo, zdobyła mnie bardzo szybko, w sumie tak naprawdę nie wiem czym, tak po prostu. Dlatego też w pewnym momencie...

1f. Jūshirō Ukitake (Bleach) - jedna z pierwszych postaci, które polubiłam w tej serii, za ciepło, za to, że słaby i chory, przez co w walce nieprzewidywalny i w sumie chyba tyle.

Inne:

1g. Shunsui Kyōraku (Bleach) - jak był Ukitake, to i Kyoraku pojawić się musi. Pijak i obibok, troskliwy i silny, nieprzewidywalny jak jego miecz, fajnie też wygląda, inaczej niż reszta kapitanów, wprowadza taki pozytywny nastrój.

1h. Endymion (Sailor Moon) - czyli miłość mojego dzieciństwa, książę w lśniącej zbroi, dzielny i gotowy do poświęceń i najlepiej wyglądająca z wszystkich wersji Mamoru, choć jemu jako takiemu też niczego nie brakowało.

Ok, może koniec, bo coraz więcej postaci zaczyna mi do głowy przychodzić, a to niebezpieczne Tongue

Z postaci żeńskich... niech pomyślę...

1. Nana Osaki (Nana) - za co... za całokształt, tak po prostu.

A, One Piece'a ominęłam celowo, bo bym elaborat napisała Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.06.2012 20:58 przez Murgrabia.)
04.06.2012 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
I widzisz, dzięki za przypomnienie, wiedziałem, że o kimś zapomniałem. Napisałem o Shanksie bo jest to naprawdę epicka postać, ale zapomniałem napisać o Fukudzie z Bakumana, który na serio jest jednym z moich ulubionych postaci nie podchodzących pod anime Shounen.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
04.06.2012 20:49
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Na pierwszym miejscu zawsze byli, są i będą Spike Spiegel i Vicious z największego arcydzieła anime - Cowboy Bebop'a oczywiście. Najlepsze duo ever, najlepszy główny bohater i jego nemesis. 26 odcinków z nimi to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała przy oglądaniu anime.
Potem nagroda zbiorowa dla całej paczki z Welcome To NHK. Tytuł sam w sobie jest genialny, ale to rzecz jasna w ogromnej mierze zasługa właśnie tej ekipy.
Trzecie miejsce dla Haruko i Naoty z FLCL. Też jedna z moich ulubionych serii i chyba największe zaskoczenie. Miało być krótkie OVA, a okazało się, że banda postrzelonych postaci na czele z nimi wciągnęła mnie na maksa.
Jeszcze tylko wyróżnienia: zespół z Becka, Hei z Darker Than Black, Light i L z Death Note, Sesshomaru z Inuyashy, Vash z Triguna. (Swoją drogą, drugim, po CB moim ulubionym tytułem jest Neon Genesis Evangelion, który nie dał mi żadnego kultowego bohatera. Da się i tak. : D)

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
24.06.2012 01:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama