Aktualny czas: 21.10.2018, 17:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
Umarł Król, niech żyje Król
Autor Wiadomość
Lorek Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
RE: Umarł Król, niech żyje Król
Wasza wysokość, uważam że w tej ciężkiej dla królestwa chwili drobnej zabawy i klimatu prawdziwego średniowiecza może owa fabularka nam dostarczyć. Międzyczasie jakimś kwiecistym, niezobowiązującym, a może i urzekającym komplementem chętnie Panie obdarzę:>.

Chociaż faktycznie to się może bardzo źle czytać xD.
16.09.2015 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 782
Poziom ostrzeżeń: 0%
Musże się chyba oswoić z tym co i jak się pisze, bo na razie to do mnie, kompletnie nie przemawia. Czym mogę się przymilić jego wysokości, żeby sprzątnął, nie lubiących fabularek. jak ktoś nie lubi, to już dla mnie ma cechy złoczyćcy!
16.09.2015 23:04
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 622
Rudzisz, ty się przymilać chcesz, a dla państwa pracować trzeba, żeby dochód był. Będzie dochód to i jego wysokość się ucieszy.
16.09.2015 23:12
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Łatwo ci mówić Skibencjuszu, ja tam domyślam się jakie w twoim przemyśle pieniądze płyną pod stołem. Ciekawa też jest, jak usprawiedliwisz, że odpady z twojego skutecznie utrudniają mój, a mimo to nikt z tym nic nie robi... podejrzane?
16.09.2015 23:43
Wochu
Unregistered

Mi to jest obojętne czy będzie fabularka czy nie. Co prawda nie posiadam żadnych umiejętności pisarskich żeby się bawić w fabularkę, ale zawsze mogę spróbować.
Powiedz mi Wasza wysokość, czy będziesz się starał kogoś z linczować jak będą słabe oskarżenia czy raczej będziesz wolał się wstrzymać od linczu?
16.09.2015 23:45
Odpowiedz cytując ten post Return to top
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Nie płyną pod stołem, tylko stoją na stole. Obacz waćpanno cóż to na stole za beczki stoją z piwem.
Ciekawym ponadto jestem, czy reszta zaproszonych zauważyła, że dyskusja rozwinęła się i kiedy ewentualnie zaszczyciliby nas swoim zdaniem?
16.09.2015 23:47
Ajinur Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76
Fabularki to zawiła sprawa, bo każdy sobie zinterpretuje ją inaczej niżby chciał. Nawet krótkie i treściwe mogą być uciążliwe, mogą wnieść nieco chaosu. Jeżeli jednak chcemy się bawić klimatycznie, to możemy po prostu dalej pisać jako my, ale z takim słownictwem właśnie podchodzącym pod fabularkę. Takie coś nie byłoby chyba uciążliwe.
--------
Wasza Wysokość w jakim znaczeniu pyta czy może mi ufać?
Póki co, nie widzę powodu bym miał stanąć przeciw tobie. Jeżeli jednak uznam, że twoja korona jest spiskiem i korupcją, choćbym miał poświęcić swe życie nie pozwolę by taki król nami władał.
Chociaż przyznać trzeba, że z osądem króla ostrożnym być trzeba gdyż błąd prawo ma popełnić.
Wydaje mi się jednak, że nawet jeżeli byłbyś skorumpowanym władcą, pierwszego dnia jest uciążliwe bycie królem. Ponieważ rzadko kiedy dzieje się tyle pierwszego dnia, żeby miał ktoś zginąć.
Tak więc moje pytanie brzmi, co Wasza Wysokość będzie brał pod uwagę w ewentualnym dokonaniu linczu w tym dniu?
----------
Rudzish nie ma co się przymilać, nie wiemy kim jest aktualnie wybrany król.

A może herbatki?
16.09.2015 23:51
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Wczuwam się cichp tam Smile Musze klimat załapać i sposób rozgrywania i komunikacji Tongue Poza tym nie wazne kto obecnie jest krolem, w koncu przestanie nim byc... aaa dobra dostrzegłam niebezpieczeństwo.. Tongue ( ale nie bede juz mieniac, licze tylko, ze jego wysokosc nie jest skorumpowana)
Wasza wysokość zdaje sobie sprawę, że nasza gospodarka oparta jest ostatnimi czasy, na mieście portowym? Przemysł wodny, łączy się automatycznie z turystycznym, co daje Państwu najwieksze profity.. uwzględniając, transport naszego słynnego browaru i płodów rolnych...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2015 23:58 przez Rudzish.)
16.09.2015 23:52
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
(16.09.2015 23:51 )Ajinur napisał(a):  Fabularki to zawiła sprawa, bo każdy sobie zinterpretuje ją inaczej niżby chciał. Nawet krótkie i treściwe mogą być uciążliwe, mogą wnieść nieco chaosu. Jeżeli jednak chcemy się bawić klimatycznie, to możemy po prostu dalej pisać jako my, ale z takim słownictwem właśnie podchodzącym pod fabularkę. Takie coś nie byłoby chyba uciążliwe.

Twój punkt kompromisu fabularki i rozgrywki wydaje mi się chyba najrozsądniejszy Smile

Rudzielcu, wszystkie aspekty gospodarki są ważne, dlatego trzeba się wywiedzieć, któż jest taki zachłanny, że aż skorumpowany.
17.09.2015 00:04
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
-Czyżbyś mój dorgi przyjacielu, miał jakieś ciekawe przemyślenia w tym temacie? Osobiście, od jakiegoś czasu zastanawia mnie wyzysk w Dolinie Muminków...
17.09.2015 00:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama