Aktualny czas: 23.11.2017, 02:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unia Europejska
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
Unia Europejska
Tak, jest czymś dobrym. Unia Europejska jest szkodliwą instytucją i sam najchętniej żyłbym w kraju nienależącym do tej organizacji.

Ena, uważasz, że lepiej na wizji mówić miłe słówka i się uśmiechać, a w kuluarach klnąć jak szewc i śmiać się z "ciemnego narodu"?

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.08.2014 21:41 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
13.07.2014 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Janusz Korwin-Mikke vs Michał Boni
A teraz nagrywajmy prywatne rozmowy Orziego i dajemy je na wizję. Jeeee!
Afera taśmowa (jak ją media ochrzciły) jest dmuchanym do bólu balonem, który wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie. Gdybyśmy mieli karać za prywatne rozmowy to 99% tego świata poszłoby do ciupy albo pod gilotynę. Przykładowo Sikorski bardzo ładnie określił jak wygląda/ł nasz sojusz z USA^^ Jedyną dobrą stroną tej afery jest ukazanie tego jak słabą i głupią mamy opozycję. I jak niby ci kretyni chcą zastąpić rządzących obecnie kretynów?

Korwina powinno się usunąć z polityki. Jak najmniej takich ludzi i naprawdę jestem pełen podziwu jak się można z nim zgadzać.

Orzi napisał(a):Tak, jest czymś dobrym. Unia Europejska jest szkodliwą instytucją i sam najchętniej żyłbym w kraju nienależącym do tej organizacji.
Unia jest dobra. Tylko ludzie muszą w końcu zrozumieć, że sami sobie nie poradzimy, gdy obok rosną takie giganty jak USA, Rosja czy Chiny. Problem nie leży w samej Unii tylko w tym, że jak na razie wszyscy patrzą tylko na to żeby sobie zrobić dobrze. Nie mam osobiście co na nią narzekać, przykładowo dzięki niej jestem na płatnym 6-miesiecznym stażu. O tych niezliczonych dofinansowaniach już nie wspominając.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2014 22:35 przez BlackKuma.)
13.07.2014 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
BlackKuma napisał(a):A teraz nagrywajmy prywatne rozmowy Orziego i dajemy je na wizję. Jeeee!
Różnica jest taka, że ja jestem osobą prywatną i w sumie nikogo nie obchodzi to co mówię. No i nie mam żadnego "obowiązku", aby kłamać na wizji, żeby broń boże sondaże mi nie spadły.

Korzyści z Unii? Jakie? Gospodarcze? No proszę Cię, jakby Grecja czy Portugalia nie były w Unii. Te tak chwalone przez Ciebie dotacje to nic innego jak rozdystrybuowanie naszych pieniędzy przez kogoś innego. Kasa w Unii nie bierze się znikąd, bocian nie przynosi - to są składki płacone przez nasz Skarb Państwa. Militarnie? Od tego jest Nato, Unia nie ma żadnej wspólnej polityki wojskowej. Spójrz na państwa nie będące w Unii - Szwajcaria, Islandia... Radzą sobie gorzej, niż wymienione przeze mnie Portugalia i Grecja? No właśnie. Na pewno sobie nie poradzą z "gigantami" Tongue . Najbardziej irytujące jest jednak wspólne prawodawstwo, które sprowadza się do narzucania opłaconych zakazów i wydawania pieniędzy na bullshit. "Państwo" opiekuńcze, które wie lepiej co dla obywateli dobre, niż oni sami...

A'propos taśm. Przypomniał mi się dowcip:
Mąż wraca do domu i zastaje zapłakaną żonę z plikiem zdjęć w ręce.
- Jak mogłeś mi to zrobić! Na tych zdjęciach widać, jak mnie zdradzasz! Z nami koniec!
Mąż na to obejmuje żonę.
- Kochanie, wszystko będzie dobrze. Musimy tylko dowiedzieć się kto zrobił te zdjęcia i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo.

Tylko Monika
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2014 23:06 przez Orzi.)
13.07.2014 23:04
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Orzi napisał(a):Korzyści z Unii? Jakie? Gospodarcze? No proszę Cię, jakby Grecja czy Portugalia nie były w Unii.

No właśnie są i Unia im pomaga wyjść z kryzysu Tongue
Orzi napisał(a):Kasa w Unii nie bierze się znikąd, bocian nie przynosi - to są składki płacone przez nasz Skarb Państwa.

Tylko to co płacimy jest MNIEJSZE niż to co otrzymujemy.

Orzi napisał(a):Najbardziej irytujące jest jednak wspólne prawodawstwo [ustawodawstwo jak już Tongue], które sprowadza się do narzucania opłaconych zakazów i wydawania pieniędzy na bullshit.

Tu się zgodzę.

Ale ta dyskusja troche zbacza z torów wyznaczonych przez tematTongue

Mam nadzieję, że panu Korwinowi dadzą taką karę, że się nie pozbiera Tongue

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2014 23:19 przez Ponury.)
13.07.2014 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Ponury napisał(a):Tylko to co płacimy jest MNIEJSZE niż to co otrzymujemy.
Tego akurat nie byłbym taki pewien, kiedyś tak było, owszem, ale ta różnica ciągle się zmniejsza. Nie wiem, czy już nie wyszliśmy na etap płacenia więcej, niż dostajemy. Musiałbym sprawdzić dane Tongue

Tylko Monika
13.07.2014 23:18
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Bez urazy, ale może się upewnij zanim zaczniesz głosić swoje teorie Tongue

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
13.07.2014 23:38
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Przykładowo Sikorski bardzo ładnie określił jak wygląda/ł nasz sojusz z USA^^

No zajebiście. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że realizuje w polityce kierunek, który określał, mówiąc bez ogródek, ruchaniem bez mydła. Pomijam już to, jeżeli chodzi o nagrania, że Belka mógł złamać konstytucję. Jebać to, grunt że nielegalnie nagrali.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
14.07.2014 01:22
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 645
(13.07.2014 18:34 )Orzi napisał(a):  Tak, jest czymś dobrym. Unia Europejska jest szkodliwą instytucją i sam najchętniej żyłbym w kraju nienależącym do tej organizacji.

Dlaczego?

Chodzi o przeciwwagę tego co sie dzieje na świecie. Tak jak Kuma powiedział. Co z Rosją i Chinami i USA?
Jeżeli Unia by sie rozpadła byłoby to tragedią.

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2014 08:48 przez eyekiss.)
14.07.2014 08:46
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Chodzi o przeciwwagę tego co sie dzieje na świecie. Tak jak Kuma powiedział. Co z Rosją i Chinami i USA?

Militarną przeciwwagę ma tworzyć NATO. UE w zakresie wojskowości jest niestety słabiutka, co udowadnia właściwie każdy konflikt międzynarodowy.

Cytat:Czy gdzieś Korwin powiedział na swojej stronie czy fanpage'u że go spoliczkował? Nie. Komentował dopiero jak cała sprawa wyszła na jaw.

Naprawdę myślisz, że Krul nie spodziewał się wypłynięcia tego przy pierwszej, lepszej okazji? Jego działania, jak każdego polityka, skrojone są w celu zdobycia poparcia. Korwin ma po prostu inny hmm... styl.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
14.07.2014 10:17
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 645
(14.07.2014 10:17 )Zangetsu2 napisał(a):  
Cytat:Chodzi o przeciwwagę tego co sie dzieje na świecie. Tak jak Kuma powiedział. Co z Rosją i Chinami i USA?

Militarną przeciwwagę ma tworzyć NATO. UE w zakresie wojskowości jest niestety słabiutka, co udowadnia właściwie każdy konflikt międzynarodowy.

Całkowicie nie mam na myśli przeciwwagi militarnej. Nie ma przecież wojsk unii.
Mówię o gospodarce. O konkurencji. Żaden kraj europejski w samotności nie mógłby być konkurencją gospodarczą samodzielnie dla gigantów z poza.

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
14.07.2014 10:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama