Aktualny czas: 24.11.2017, 22:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Uploader (robiący hardka) poszukiwany
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Uploader (robiący hardka) poszukiwany
Krótko i na temat. Potrzebuję osoby, która by mogła robić hardsuby i uploadować to na serwer dodając to na portal przez ftp. Niestety mój drogi kolega Ryuuga zrezygnował, zaznaczając, że generowałbym wielkie opóźnienia, także szanuję jego decyzję, choć na razie opóźnienie to najmniejsze zmartwienie.
Wolałbym, żeby taki upload następował jak najszybciej po tym, jak wykonam napisy, bo też nie po to ja np będę siedział, by ktoś dodał to dzień, dwa dni później, szanujmy się. Z drugiej strony nie wiem, czy to będzie niedziala, tak powinno być ale ja często mam weekendy zajęte, w każdym razie warto spróbować.

Zaznaczam jednocześnie, że taka osoba musi mieć przynajmniej roczny staż na forum, dlatego dałem to do "sprawy do Was".

Przy okazji, to nie jest temat tyczący zagadnienia "po co robić odcinki", bardzo proszę się powstrzymać od tego typu uwag, gdyż jestem na to cięty i będzie to grozić natychmiastowymi konsekwencjami.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2015 15:27 przez Komimasa.)
05.12.2015 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama