Aktualny czas: 21.10.2017, 14:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urban Rivals
Autor Wiadomość
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%
Urban Rivals
"Urban Rivals" być może niektórzy znają, a jeśli nie, to jest to nie taka znów nowa karcianka internetowa. Zasady są niesamowicie proste. Z początku wydawałoby się, że jedyne, co ma tam znaczenie, to fart, aczkolwiek z czasem człowiek zaczyna poznawać logikę przeciwników i naprawdę wraz z doświadczeniem staje się potężniejszy (nie wspominając o zdobywanych po drodze kartach). Tworzy się własne strategie i snuje niecne plany~ Jednak uwagę najbardziej przykuwa niezliczoność i barwność postaci Big Grin Zawsze byłem typem kolekcjonera (stąd zamiłowanie do Pokemonów, miszczem być!), więc mi gierka od razu przypadła do gustu. Zacząłem sobie nawet zbierać klan piratów (ku chwale OP), a było z czego wybierać! Nie chce mi się liczyć, ile klanów jest ogółem, ale bardzo dużo, od nieumarłych przez obrońców sprawiedliwości i mafię po kosmitów. Wszystkie są nieprawdopodobnie interesujące, jeśli chodzi o ich strukturę, i każdy charakteryzuje inna zdolność. No i nie trzeba w to wrzucać ani grosza, bo zdobywanie kasy i kredytów jest ultraproste. Oczywiście istnieje taka możliwość, ale nie jest praktycznie w ogóle potrzebna. Może jedynie przyspieszyć zdobycie całej kolekcji.

Teraz prawdziwy powód mojego posta - ze znajomych mi osób gram w to tylko ja i dwaj moi kumple, którzy wchodzą rzadko i niestety są w to strasznie słabi, przez co nie stanowią dla mnie żadnego wyzwania, a co dopiero tworzyć z nimi gildię Big Grin Dlatego żywię maluśką nadzieję, iż choćby jedna osoba z tego forum polubi Urbańsów i będę miał, z kim cisnąć. Mój internet nie pociągnie nic cięższego, a przy tym mogę sobie nawet tłumaczyć Torika czy Hunterka... Sogeking na wieki!

http://www.urban-rivals.com/

PS. Zasady przypominają nieco grę w pokera. Liczą się dobre blefy i rozgryzanie wrogów.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2012 20:41 przez Vegi.)
14.02.2012 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,518
RE: Urban Rivals
Gwoli ścisłości: napis DARMOWA GRA na stronce to nie pic? Nie okaże się, że jak będę chciał coś upgrejdnąć, to będę musiał coś zapłacić? Undecided
(14.02.2012 20:37 )Vegi napisał(a):  (...) zamiłowanie do Pokemonów, miszczem być!
Muahahahahaha! Ja dotrwałem do obecnej, piątej generacji i żyję! To ja bendem miszczem (czyt. jedynym, który doczeka końca serii)!

[Obrazek: Sygnatura.png]
14.02.2012 21:31
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Płaci się jedynie wtedy, kiedy chce się kupić kredyty, a nie wyobrażam sobie zrobić to przypadkowo. Cała reszta za frajer.

A co do Poków, to nie oglądam od trzeciej generacji, ale grałem nawet w piątą... Big Grin

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
14.02.2012 21:36
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,518
Muszę się rozeznać w temacie. To trochę potrwa, nie obiecuję efektów XD

Szczerze? Chyba nie masz czego żałować Tongue Gra > manga > anime. Sprawdzone by ja.

[Obrazek: Sygnatura.png]
14.02.2012 21:41
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 482
Vegu, jaki masz nick? Chętnie ci pokaże miejsce w szeregu. Zrobi to zarówno BlackKuma który jest naprawdę dobry w te klocki Tongue

[Obrazek: monkey.png]
15.02.2012 00:40
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,854
Gram w te grę (z dużymi przerwami) i nigdy nie przyszło mi do głowy, by sprawdzić, czy jakieś nakamy w to grają! Pewnie znam paru z Was w grze i nawet o tym nie wiem XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2015 00:11 przez Ponury.)
22.02.2015 00:10
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
3 letni odkop ftw!

ta gra w ogóle jest grywalna? Próbowałem i syf totalny imho.
22.02.2015 00:41
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,080
Jest grywana, ale coraz mniej. Francuzi psują ją z roku na rok, a do tego karty cały czas drożeją i jako nowy musiałbyś grać przeważnie syfem Tongue Nie wspominając o całej oprawie strony czy jakiś pierdołach, które pododawali w Fantasy Rivals a tu ich nie ma. Gra stoi w miejscu Tongue

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
11.03.2015 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama