Aktualny czas: 22.09.2017, 04:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urodzinowy Konkurs Ohary!
Autor Wiadomość
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 825
Poziom ostrzeżeń: 0%
Heart Urodzinowy Konkurs Ohary!
Najlepszego, życzy też Redakcja Ohara!

Koniec marca! Początek wiosny i... 7 URODZINY ONE PIECE NAKAMA! Tak, moi drodzy jesteśmy już razem całe 7 lat. No nie wszyscy tak jak teraz, ale rodzina zawsze się przecież powiększa, a było to tak.
Pewnego zimowego wieczoru 7 lat temu, pewien Komimasa czytał sobie One Piece. W pewnym momencie dostrzegł niezwykłą postać - Białowąsa.
- Jak to! - zakrzyknął Komi - On może mieć taką fajną załogę, a ja nie?
Usiadł przy oknie i zaczął myśleć. Myślał i myślał. W pewnym momencie na twarzy pojawiła mu się determinacja i olśnienie.
- Już wiem! Zrobię to! - uniósł w górę palec wskazujący. Skrzyknął grupkę swych dobrych druhów i powiedział:
- Panowie! Zakładamy portal! Będziemy tu spędzać wspólnie czas, poznamy innych miłośników OP, będziemy dyskutować, spotykać się, aż staniemy się jak jedna wielka rodzina, której nic nie złamie!
Jak zapowiedział tak zrobili. Powstała też Ohara, która dzięki nim, może życzyć Wam wszystkiego najlepszego. Niech przyjaźnie między wami dalej kwitną, rozwijają się miłości, wspólne zainteresowania i wzajemne wsparcie. Jesteście najlepszą załogą na świecie i cieszymy się, że mogliśmy te lata spędzić razem z Wami! Zdrowie NAKAMA!

Również z tej okazji, nasza redakcja postanowiła zrobić coś specjalnego! Od dziś wprowadzamy sezonowe konkursy redakcyjne z super nagrodami. Napisz dla nas artykuł, na jeden z podanych tematów! Artykuł, powinien być wciągający i zawierać tylko prawdziwe informacje. Nie może być krótszy niż 2 strony w wordzie czcionką 12. Stwórz pracę z elementami wywiadu, poezji, w formie bardziej tradycyjnej albo eseju czy reportażu z miejsca wydarzeń. Pamiętaj jednak - piszesz dla gazety i musisz zachować reporterski profesjonalizm. Wszystkie prace zostaną ocenione, a najlepsze zamieszczone na łamach portalu w dziale artykułów. Dodatkowo z okazji 7 urodzin naszej strony, mamy dla was naprawdę wyjątkową nagrodę! Zwycięzca, którego praca zostanie oceniona przez nas najwyżej, otrzyma tę oto figurkę:

[Obrazek: corazon.jpg]
Corazon, 14 centymetrów, od Bandai!

Przykładowe tematy prac:
- Corazon
- Rebecca
- Sabo
- Koala
- Viola
- Król Rikku
- sama Dressrossa lub dowolna postać występująca w tym arcu

Dajcie nam informacje na temat tych ludzi! Chcemy wiedzieć WSZYSTKO!

Prace wysyłać na PW do Rudzish do 30 kwietnia 2016r!

Powodzenia wszystkim! Big Grin

Edit:

Z powodu wielu próśb konkurs zostaje przedłużony do 20 MAJA!
Wszystkich chętnych zachęcamy do wzięcia udziału, wciąż jest szansa na zdobycie Corazona!

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.04.2016 22:11 przez Rika. Powód: Poprawiona ortografia)
30.03.2016 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
RE: Urodzinowy Konkurs Ohary!
Taka sugestia ode mnie odnośnie Sabo. Filemon napisała ładny i obszerny artykuł o Sabo przed jego "śmiercią", dlatego jeżeli ktoś się pokusi o tę postać, to niech to będzie art o Sabo Rewolucjoniscie, czyli od momentu wypadku, ewentualnie spotkania w mieście Dragona, po obecne wydarzenia Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
30.03.2016 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Można zaklepać Aniołka Serduszko? ;> e: albo w sumie jeszcze nie będę zaklepywała, może inny temat wykminię Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2016 19:09 przez okiren.)
30.03.2016 19:07
Rika Offline
Wanted Team

*
Okiś nie ma zaklepywania Tongue Wybierasz temat jaki Ci pasuje, jak przyjdzie kilka artów o Corze to i tak wygra jeden więc po prostu daj z siebie wszystko i napisz tak, aby to Twój art był najlepszy! Big Grin

30.03.2016 19:27
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,507
Poziom ostrzeżeń: 10%
Hmmm, może się skuszę i napiszę arta o Koali. To ciężka i męcząca praca, nie dziwię się, że przerzucacie ją na uczestników w ramach konkursu. Ale czego się nie robi dla plastikowego Corazona :>

Tak, robię to specjalnie

[Obrazek: Z6ihek4.png]
30.03.2016 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Orzi napisał(a):Ale czego się nie robi dla plastikowego Corazona :>
xDDD

Tematy bardziej abstrakcyjne sa dopuszczalne tak dlugo jak dotycza samego arcu Dressrosy? Czy musi byc stricte: Dressrosa/Postac?

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
30.03.2016 20:03
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 677
Zasadniczo ja jestem za. Jednak zanim się zabierzesz do katorżniczej, ciężkiej pracy Tongue jakbyś dała cynk jak bardzo abstrakcyjny. Mus mi się konsultować Smile
30.03.2016 20:19
Rika Offline
Wanted Team

*
Dobrze by było jakbyś rzeczywiście trochę sprecyzowała o jaką abstrakcję chodzi xD

30.03.2016 20:47
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%
Rudzish, ja Ci tylko napiszę, z doświadczenia, że lepiej takie rzeczy nie precyzować PW. Potem przy prezentacji prac może się okazać, że ktoś myślał, że "dana forma" nie ujdzie, i może wyjść niepotrzebny nikomu kwas.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

30.03.2016 22:07
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 677
W związku z 4 już prośba, o przedłużenie terminu, postanowiłam, przesunąć go do 20 maja. Także kochani, nie stresuje się, kończycie spokojnie Rysiu nie zając, może nie ucieknieSmile
28.04.2016 21:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama