Aktualny czas: 17.11.2017, 19:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Uśmiechnij się ;)
Autor Wiadomość
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Poziom ostrzeżeń: 0%
Uśmiechnij się ;)
Piszcie tu kawały, podawajcie linki fajnymi skeczami czy AMV. Co tam chcecie dawajcie, żeby inni z tego się śmiali.

Opisujcie jak wam się to podoba :lol:

Przed ślubem :

Ona: Cześć!!!
On: No nareszcie, już tak długo czekam!
Ona: Może chcesz, żebym poszła?
On: Nie! Co ci przyszło do głowy?
Ona: Kochasz mnie?
On: Oczywiście o każdej porze dnia i nocy!
Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś?
On: Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?
Ona: Chcesz mnie pocałować?
On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji!
Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?
On: Zwariowałaś? Przecież wiesz, jaki jestem!
Ona: Czy mogę ci zaufać?
On: Tak.
Ona: Kochanie...

( Po ślubie: czytać od dołu w górę)

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.06.2016 01:12 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
08.09.2009 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Cała prawda o kobietach
Uwaga! tylko dla dorosłych:
http://www.youtube.com/watch?v=utSiPBuy_r8
nie zrażajcie się do języka :-D

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.09.2009 22:43
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

SLAWO89 napisał(a):Jak by nie patrzeć powiedział całą prawdę Big Grin

Też tak myślę :mrgreen:

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
09.09.2009 21:59
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

09.09.2009 22:12
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

Mi się najbardziej podobało zwykła kartka papieru ;-)

A teraz skecz który, pokazali u mnie na rozpoczęcie nauki w szkole na apelu.

http://www.youtube.com/watch?v=q1QdFN-d2Dc

09.09.2009 22:29
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

hans14 napisał(a):A teraz skecz który, pokazali u mnie na rozpoczęcie nauki w szkole na apelu.

http://www.youtube.com/watch?v=q1QdFN-d2Dc

Sam kabaret zapewne wcale by mnie nie rozśmieszył. Ale ten filmik rządzi! Idealnie skomponowane. Beka niesamowita. Soifong pasuje do roli nauczycielki. xD

09.09.2009 22:41
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Zajebiste! Śmiem twierdzić że jest to lepsze od pierwowzoru.
Ja w przyszłości chce zostać Świętym Mikołajem bo Święty Mikołaj zna adresy mieszkań wszystkich niegrzecznych dziewczynek :mrgreen:
Tutaj macie coś w podobnym stylu.
http://www.youtube.com/watch?v=Gl9N6e42U...re=related

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
09.09.2009 22:51
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

Fajne.

http://www.youtube.com/watch?v=gggdr9b3pMc

Polecam oglądac całośc.

10.09.2009 11:31
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,260

Skoro już te klimaty no na dokładkę jeszcze to:
http://www.youtube.com/watch?v=EFb1N95aprY

[Obrazek: vYg1BTA.png]
10.09.2009 12:57
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%

Skoro temat jest "Uśmiechnij się" to myślę, że ten skrawek się nadaje. To wycinek z mojego fika Ostatnie Starcie oczywiście nie zdradzający nic z fabuły, tudzież okrojone z opisu mebli, i miejsca). Czytelnikom bardzo się podobała ( pod względem komizmu sceny) część Hina i Smoker, więc myślę, że się spodoba. To oczywiście urywekSmile

Smoker i Hina, by nie wzbudzać podejrzeń, zostali wysłani incognito, , na wyspę "Zapomnij", jako para zamożnych arystokratów. Nikt nie mógł odkryć, iż są z marynarki. Wynajęli jeden z bardziej szykownych apartamentów. Jak zresztą Komodor słusznie zauważył ? I tak płaci Światowy Rząd, to można zobaczyć jakie luksusy tu mają?. Lokum było całkiem konkretnych rozmiarów. Najważniejsze było jednak łóżko znajdujące się w sypialni. Szerokie, dwuosobowe z baldachimem, w którym dwoje kochanków, popuściwszy wodze fantazji, mogliby oddać się radosnym uciechom, spędzając w nim niejedną gorącą noc. Hina była zachwycona, a Smoker zrozpaczony. Szybko podjął nieodwołalną decyzję spania na kanapie. Jednak jego ulubionym miejscem stał się fotel stojący przed kominkiem, obok którego znajdował się drewniany mały stolik z wygiętymi nóżkami, na którym ten położył zapalniczkę.
- Ach? ? Komodor rozsiadł się wygodnie w wspomnianym fotelu i rozkoszował się pierwszym, zapalonym od momentu przybycia tutaj, cygarem. ? Ach, jestem w raju ? westchnął i wypuścił kilka kółek dymu.
- Chyba w piekle z końcu to wsypa "Zapomnij". Gorszego zakątka ziemi ludzkość nie widziała. ? wtrąciła Hina przeglądając jakieś raporty.
Jak widać, Smokerowi nie było dane długo cieszyć się błogim spokojem.
- Cicho, kobieto! Ja mówiłem to w sensie metaforycznym!
- No jaki filozof się znalazł, proszę, proszę.
- A co jedno z drugim ma wspólnego? Zresztą mniejsza o to. Idź i nie przeszkadzaj jak mężczyzna ? wyciągnął się w fotelu ? odpoczywa, ach?
Kobieta wstała od raportów i wzburzonym głosem odezwała się do Smokera.
- I co, może mam ci jeszcze piwko przynieść?
- No, nie odmówiłbym ? wycedził paląc cygara i wypuścił kolejne kłęby dymu.
- Rusz się wreszcie, a nie się ciągle obijasz i przestań wreszcie palić te cygara! Miałeś to robić dyskretnie! ? wykrzyczała z pretensjami.
Smoker nie zmieniając spokojnego, zrelaksowanego tonu wypowiedzi odparł.
- Toteż robię, palę w domu. ? Wziął gazetę leżącą obok na stoliku i otworzył na pierwszej lepszej stronie. ? Dyskretniej się już nie da.
- A nie pomyślałeś, że mi ten odór może przeszkadzać? Że mam dość tego smrodu?! ? Hina wyraźnie nie przepadała za zapachem, który unosił się z cygar.
- Jakoś twoje faje ci nie wadzą. A zresztą, ty chciałaś być ze mną w pokoju nie ja. - Przełożył kolejną stronę w gazecie.
- No ? zmieszała się nieco zawstydzona ? przecież mamy udawać parę.
Dokładnie na te słowa czekał Smoker. Wiedział, ze będzie próbowała się wybronić obowiązkiem. Bez problemu skonstruował odpowiednią ripostę.
- No to powinnaś mnie kochać takiego, jakim jestem, ze wszystkimi przywarami włącznie ? zaśmiał się lekko przez zęby. ? Jak ci tak przeszkadzam to idź na rekonesans, może zdobędziesz jakieś ważne informacje.
- A ty co będziesz robił?
- Poświęcał się i nie wychodził z domu, by ludzie nie widzieli, że palę.
Kapitan zamurowało doszczętnie. Bezczelności to Smokerowi odmówić nie można było. Postanowiła mu więc oddać, pięknym, za nadobne.
- Pamiętaj, żeby przed przyjęciem pokojówki z piwskiem, najpierw umyć zęby i wziąć gumę owocową, którą włożył ci do kieszeni wiceadmirał Garp.
- C?co?! ? Rzucił gazetę, po czym natychmiast podniósł się z fotela. Sięgnął do kieszeni i wyciągnął gumę owocową, do której była przyczepiona karteczka z wiadomością od wiceadmirała:
Ha, ha, ha! Wybacz nie mogłem się powstrzymać. Smokerku, bierz dwie sztuki regularnie po każdym wypalonym cygarku, żeby ci z buzi nie śmierdziało. Hahaha! ( jakbyś miał wątpliwości: właśnie to sobie wyobraziłem i tarzam się ze śmiechu po podłodze) Hahahaha-

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

10.09.2009 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama