Aktualny czas: 28.07.2017, 20:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Usopp i owoc
Autor Wiadomość
Ktosiu Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
Usopp i owoc
Według was: czy Usopp w dalszym etapie mangi zje jakiś diabelski owoc, żeby zwiększyć swoją siłę? Jeśli tak, to jaki owoc najbardziej pasuje do jego stylu walki (np.Bomb Bomb Fruit[Mr. 5])?
17.12.2009 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 716
Poziom ostrzeżeń: 0%

Szczerze mówiąc, to myślę, że w dalszej Usopp nie zdobędzie owocu, w załodze Luffy'ego i tak jest wystarczającą użytkowników... No ale to nie o tym temat. Usopp dla mnie jak na swój sposób i tak jest silny i odważny.

17.12.2009 21:59
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 494

Kto wie. Obecnie znajduję się na tropikalnej wyspie gdzie owoców jest w bród, więc może znajdzie jakiś diabelski. Nie uważam jednak, żeby był mu jakoś specjalnie potrzebny. Długonosy i bez super mocy jest niezły, w dodatku może się transformować w Sogekinga ;D

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
17.12.2009 22:03
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 537

Nieeee, to by zepsuło całą magię tej postaciTongue. To ma być zwykły chłopak, który z całych sił, ale o własnych siłach, próbuje przezwyciężyć strach i stać się wielkim wojownikiem mórzTongue. Nie chcę go widzieć z żadnym owocem, chcę by pokazał, że jak się chce to nie trzeba żadnych uber mocy by być za*****stymTongue. Choć oczywiście już jestTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
17.12.2009 22:16
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

Według mnie coś takiego nigdy nie nastąpi, bo zmieniłoby to całkowicie wizerunek Usoppa.
A taki Usopp nie byłby już taką wyjątkową, jaką jest. W załodze Słomianych panuje taka, można powiedzieć, "równowaga". Są postacie całkowicie poważne, całkowicie śmieszne i coś pomiędzy tym i uważam, że tak już pozostanie.

[Obrazek: 19979393.png]
17.12.2009 22:20
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,111

Spoiler :
Przecież na okładkowej historyjce Usopp pożarł owoca xD Owoc otyłości, tak to przynajmniej wyglądało xD
Ja osobiście nie chciałbym aby Usopp zjadł jakiś owoc, no chyba, że z jakąś śmieszną i mało użyteczną mocą. Zdecydowanie wolałbym aby owocem poczęstował swoją broń.

17.12.2009 22:38
Korosław Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 134

Broń z mocą owocu .To już by do Usoppa nawet pasowało. Bo ogólnie Usopp jest zarąbisty i nie potrzebuje żadnych owoców. :mrgreen:
17.12.2009 22:42
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,043

Ja szczerze mówiąc wolę Usoppa bez DF. TO nie byłaby już ta sama postać co niegdyś. On ma swoją magię i owoc by ją zepsuł.
Co do tego, żeby jego broń zjadła owoc... nawet niezły pomysł, ale jednak wolę i broń bez owockuSmile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
17.12.2009 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Ja nie wyobrażam sobie Usoppa z DF. Nawet jego broń nie powinna go zjeść. Powinien być taki jak teraz. Jego pomysłowość jest genialna i niech ją rozwija. Niech też sam dojdzie do odwagi. Pomoc poprzez zjedzenie DF byłaby dla mnie olbrzymim błędem Ody (no chyba żeby zjadł owoc śmieszności - żeby jeszcze bardziej był śmieszny :mrgreen: ).

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
17.12.2009 23:15
Iskariota Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 81

Ja dla odmiany nie skreslalbym owocu tak szybko. Wyobrazcie sobie jak Usopp wygladalby z owocem - myslicie, ze skoro dajmy na to Croco zjadl owoc, to Usopp tak samo wladalbym piaskiem, stal sie przerazajacy etc.?
Nie, skad! Znajac jegorozpadlby sie w piasek, a koty korzystalyby z jego jak kuwety. Jak by to wygladalo z owoce Gomu Gomu? Flaki Usoppa wedruja po statku albo Usopp prubuje zlapac sie drzewa - reka pokonuje metr i zamienia w weza, kturego bohater ciagnie przez cala wyspe.

Bohaterowie sie zmieniaja - dla przykladu Oda dal Nami sile, by walczyla, ale to wcale nie zamienilo jej w uber, super, pro woja. Po prostu dal jej bron. Czy ktokolwiek z nas zmianiloby otrzymanie chociazby magicznej rozdzki? Mozliwe, ale obstawiam, ze bylibysmy tacy sami, tylko nasze mozliwoscy uleglyby zmianie ;]

[sorki za klawiature]

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
24.12.2009 00:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama