Aktualny czas: 25.09.2017, 13:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Uwagi
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
Uwagi
Pomyślałem, że co 200 głów to nie jedna a żeby zbytnio nie bałaganić wykorzystamy to miejsceSmile

Staty wszelkiej maści, będą nam potrzebne do pojedynków. Na pewno zaczynamy jako młodzi piraci i potrafimy na początku wykonywać proste ataki daną bronią, bronią bo owoce się kupuje. Można wybrać też daną sztukę walki. I im wyżej tym lepsze ataki itd tylko pytanie, jak to zrobić tak "w praktyce"?

Gdy coś tu ustalimy powstanie temat pojedynki bo to też nie łatwa sprawa.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.12.2009 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%

Uważam, że za "odnajdywanie skarbów" i wykonywanie misji, o których Ci mówilem, powinno się dostawać punkty doświadczenia, za tóre będzie można wykupywać umiejętności. Nie mówie tu o levelowaniu, po prostu o kolekcjonowaniu doświadczenia, które przełoży się na kupowanie umiejętności. Powinno się też zarabiać kase, za którą będzie można kupić lepszy sprzęt, no i owoce (które powinny być w chuj drogie). Aha, jeszcze jedno. Moim zdaniem kapitanowie powinni posiadać jakiś owoc. Logia byłaby niezłym pomysłem, ale wtedy bez sensu byłyby pojedynki kapitanów Logia vs Logia. DLatego lepiej, jakby każdy kapitan miał owoc od początku, ale wymyślony przez siebie. Paramecia lub Zoan.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
01.12.2009 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
mirek11 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8

to mi trochę się zamienia w forum Gra NAruto na którym kiedyś byłem
też była kasa wykonywanie misji i takie tam
ale skoro tak to może jeszcze pojedyki miedzy nakama innych załog i pojedyni beda rozgrywane turowo
np. idę tam robię coś
później atakuje i coś ;p Big Grin

co do pomysłu Wąskiego z Doświadczeniem to dobry pomysł Tongue
01.12.2009 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

mirek11 to są "fazy myśleniowe":D Aczkolwiek ja bym cię prosił o nieco klarowniejsze ujęcie twoich pomysłów bo np mi "walkaturowa" w momencie kiedy każdy jest panem swojego czasu, to nie bardzo widzę twój "punkt widzenia", toteż o ile to możliwe, rozwiń swa myśl.

Co do owocu dla kapitana to może, ma to jakąś rację bytu.

Nie ma co za bardzo na początek utrudniać, to może zniechęćićTongue

01.12.2009 19:32
mirek11 Offline
Gość
Pirat

*

hmm. weszlem na to Gra Naruto i skopiowalem jedna z walk ... znacyz kawałek Tongue

a: Walczymy na pustej pustyni nic nie ma tylko piasek ;d.
Przychodzę na pole walki jem
wszystkie moje zioła,jem pigułkę,aktywuje UM władcę marionetek.
Patrzę na ciebie robię pieczęcie coś robię.
ch:b/z

b: Aktywuję
Sharingan, CSJ oraz wyciągam ZUA, powstaje mgła, a ja coś robię.

ch: 44 + 4k [regeneracja 10% podst. chakry w każdej turze z artka]

a:ehh wyciągam zwój obrony dezaktywując twoją mgłę.
Gdy kończę pieczęcie widzisz przed sobą Wielką Kulę która cię błyskawicznie przygniata i miażdży..Ja rozwijam zwój odnowy i gdzieś biegnę coś robię.
ch:full

Ps:gdy zaczęliśmy walkę zacząłem robić znaki i gdy już skończyłem zrobiłem Sabaku Rou które cię zmiażdżyło i zabiło ponieważ z tego jutsu nie da się uciec zostałem zabity dzięki za walkę.

b:
Dzięki sharinganowi dostrzegłem zagrożenie i zrobiłem Sunshim[zjadłem pigułkę, więc szybkość
wynosi 75, a reakcja to 60, Twoja szybkość to 30 XD, a celność to 19, więc nie miałeś szans
mnie trafić. ], więc twoje jutsu nie było zbyt dokłądne, a po drugie nie dasz rady wykonywać jutsu pustynnej trumny oraz wyciagać zwój obrony w tym czasie o.O
[to tylko 1 znak, więc dałem rady]
Twoja trumna ścisnęła powietrze.

Wyciągnąłem kolejny ZUA i znów powstała mgła.

ch: 36k+4k=40k

i tak dalej Big Grin

no wiem ze nie kazdy ma czas Big Grin

więc trzeba by jakoś ustalić Big Grin
01.12.2009 19:47
Jutsu
Unregistered

Ekhm... ekhm jak dla mnei to jest nudne/ Undecided
- Po pierwsze wątpię by było dużo osób którym się to chce.
- Po drugie takie rzeczy prowadza do kłótni (z całkiem naturalnego powodu)
- Po trzecie za grosz losu (co uwielbiam)

Przylad. Okrojony

Robie Asurę i cię zabijam :mrgreen:
01.12.2009 20:03
Odpowiedz cytując ten post Return to top
mirek11 Offline
Gość
Pirat

*

hmmm na razie można by wprowadzić to tak jak na FTnakama a te statystyki i walki później ;p jak będzie pasowało ;p
03.12.2009 15:57
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Też tak to widzę, jutro czy jak najszybciej postaram się ugadać najważniejszą sprawę i się ruszyBig Grin W praniu się ewentualnie zobaczy. I tak nie można powiedzieć, że to rusza bez przygotowania.

03.12.2009 23:42
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Zawsze jak grałem w MMORPG marzyłem, że coś dostanę. Raz coś małego się trafiło, co i tak miałem w lepszej wersji :mrgreen: Ale chodzi mi o to, że w każdej z załóg moglibyśmy znaleźć lub wylosować użytkownika i wręczyć mu w prezencie owoc. No, że niby go znalazł. Takiemu zwykłemu userowi i kapitanowi. Albo najbardziej aktywnemu użytkownikowi. Co o tym sądzicie? Może np. kapitan niech se sam wymyśli, a user dostanie już wymyślonego.

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
08.12.2009 20:32
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Ja powiem tak. Brakuje nam kapitana tymczasowego Feniksa, z Załogi widzę nie wyciągniemy więc ktokolwiek się pierwszy zgłosi ma tę posadkęTongue

11.12.2009 01:11
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama