Aktualny czas: 12.12.2019, 20:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Wątek zamknięty 
Uważam, że miało miejsce skopiowanie pomysłu.
Autor Wiadomość
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 909
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Zerżnięcie pomysłu
Jak widać brak im pomysłu, i szukają gdzie się da czegoś co podniesie stronę, forum. Szkoda tylko że robią to od tej strony, mogli by zrobić burzę mózgów i może by wpadli na jakiś pomysł ale jak widać idą na łatwiznę i wychodzą z tego cyrki. Nie łatwiej było by się dogadać i zrobić oddzielne forum na tego pbf'a i obie strony by na tym skorzystały, a tak to się kłócicie.
01.12.2011 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Taki był mój wstępny plan Sławciu, ale jak już mówiłem tamci nigdy nie wykazali do tego chęci a dopiero Komi mnie nakusił do ponownego wpajania tego projektu w życie.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
01.12.2011 18:17
BlackZ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Hola, hola! Dowiedziałem się o tych bzdurnych zarzutach i czym prędzej przystępuję do obrony. Istnieje coś takiego jak zbieg okoliczności, ale widzę, że często lepiej nawrzucać komuś od najgorszych tylko po to, by poczuć się lepszym. Kiedy ja nadepnąłem wam na odcisk i wparowałem na SB, głosząc "blekowe podejście", obsrywaliście mnie soczyście.

Równie dobrze mogę wam zarzucić, że jakiś czas po tym, jak zmieniliśmy wygląd strony, wy również to zrobiliście. Powiem więcej. Jako logo służy wam art Meksykanina, od którego dostaliśmy zgodę na jego wykorzystanie, a wy? Hę? Czemu nas małpujecie? (pomijam fakt, że o nowym layoucie wiedziałem już od Baki.)

I teraz wy macie czelność nam coś zarzucać? Wy? Uwierzcie mi, że to, co się stało, było tylko zbiegiem okoliczności, a wy robicie z siebie błaznów hejtując nas, nie widząc przy tym własnych wpadek.
Do tej pory odnosiłem wrażenie, że nakama to gniazdo, w którym sra się na różowo, a ludzie są tu mili dla wszystkich. Myliłem się. http://www.pown.it/2764

Sory, Szogun. Zawiodłem się na tobie. Stwarzasz flejm jak dziecko z gimbazy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2011 18:34 przez BlackZ.)
01.12.2011 18:33
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 497
A np dasz linki do tego logo które od was zerżneli chłopaki z Administracji? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Co do tego srania na różowo... to tutaj jest PO PROSTU KULTURA, a nie rzucanie w siebie gnojem jeśli drugi myśli, że Sanji jest mocniejszy od Zoro. Co do samej sprawy, to po rozmowie i poznaniu Szoguna nie wydaje mi się żeby kłamał. Jest to uczciwy facet (według mnie) i pracowity, ale się wkońcu wk*rwił, bo poraz kolejny zerżneliście jeego pomysł. Zresztą pewnie temat jeszcze na forum stoi gdzie mieszacie jego pomysł z błotem, wystarczy poszukać Wink

[Obrazek: monkey.png]
01.12.2011 18:46
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%
BlackZ nie kompromituj się, proszę Cię nie kompromituj. Guzen de wa nai ka hitsuzen dake da. Znane powiedzenie z xxxHolica.
Twoje wypowiedzi gorszyły użytkowników. Bardzo Cię obsmarowaliśmy, jak nawet % nie dostałeś za takie czyny.

No mógłbyś powiedzieć, że zmieniliśmy wygląd strony po was gdyby nie to, że już w marcu pisałem, że szykuje się zmiana layaTongue W ogóle to załoga wie, że lay to się pół roku robi.
Co do Loga, no niestety ale chyba ci uciekło, że logo jak i lay robiła osoba, profesjonalna graficzka, która nie zna Op, a tym bardziej konkurencji naszej. Po prosu to jej wpadło w oko. Także no niestety niestety, nie masz racji.

Poza tym skopiowaliście z nas masę rzeczy. Czy ja mam Ci odświeżać pamięć? Może coś podam to odświeży Ci pamięć. Podział grupy skanlacyjnej na projekty aktywne, porzucone itd. Wprowadziliście to w bardzo krótkim odstępie czasu po tym, jak my to zrobiliśmy. Tylko mi nie mów "przypadek" bo różni ludzie bajki opowiadają.
Poza tym, kto ci uwierzy, że z tym pbf to przypadek, jak ktoś specjalnie z com podpytywał Szoguna co planuje? No błagam weź mi TO wytłumacz.

Na Bace rozmawialiśmy. Cieszyliśmy się wzajemnie, że między stronami się uspokoiło. A potem dowiaduję się jak banujesz ludzi u siebie za wspomnienie o konkurencji i ogólnie nie wyrażasz się o nas pochlebnie. No jak ja mam to nazwać jak nie obłudą?

Jestem miły ale do czasu. Zbyt wiele tu przypadków.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2011 19:30 przez Komimasa.)
01.12.2011 19:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
BlackZ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Cytat:Podział grupy skanlacyjnej na projekty aktywne, porzucone itd.
Wprowadziliście to w bardzo krótkim odstępie czasu po tym, jak my to
zrobiliśmy.
Ej, stary. To XXI wiek, ogarnij się. Taki podział ma każda grupa. Równie dobrze mogę ci zarzucić, żeście założyli grupę skanlacyjną po nas. Tak samo prymitywny argument. Sam mogę zasypywać was takimi bredniami.
Cytat:A potem dowiaduję się jak banujesz ludzi u siebie za wspomnienie o konkurencji i ogólnie nie wyrażasz się o nas pochlebnie.
Co jak co, ale informatorów to ty masz z najwyższej półki. Usuwałem tylko wpisy z SB, w których były linki do konkurencyjnych stron. Nikogo nie zbanowałem z tego powodu, a tym bardziej nie rzucałem flejmem po nakamie. Ktoś ci wcisnął kit.

Cytat:W ogóle to załoga wie, że lay to się pół roku robi.
Albo tydzień, jak nikt się nie opieprza. Zmyyyślasz.

Co ja się będę produkował. Z adminem nie wygrasz, bo admin ma zawsze rację, prawda? Wink Z szopkami mogliście poczekać do świąt.

Jedynymi ludźmi, którzy się tu skompromitowali są Szogun i ludzie, którzy ślepo się z nim zgadzają. Nie chcę burzyć relacji między naszymi serwisami, więc wnioskuję o usunięcie tego tematu lub jego dożywotnie zablokowanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2011 19:51 przez BlackZ.)
01.12.2011 19:46
GarnekPigmeja
Unregistered

TYPY
Czyli że wszystkie ZWYKŁE sesje, które nie mają w sobie NIC super kapitalnego są POSTAWIONE NIELEGALNIE bo wielki Jaśnie Oświecony Król Cesarz Słońce Szogun wymyślił własną sesję, która zrewolucjonizuje scenę OP? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
01.12.2011 19:52
Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,160
Dupa, dupa, dupa. Ludzie, miałem o was ZNACZNIE lepsze mniemanie. Serio, w życiu nie podejrzewałem że akurat WY możecie zachowywać się jak stado bezmyślnych hien, podążające za głosem podżegacza, którym w tym momencie jest Szogun. Kuźwa, uwielbiam ich obydwoje, ale tak jak ktoś tu wspomniał, że musi stanąć murem za Szogunem, to ja jednak wybieram stronę Jolly i jej będę bronił. Po pierwsze - sposób w jaki to 'załatwił' (czy też raczej jedynie nagłośnił, bo rozwiązania to w tym tyle co nic) jest wręcz ohydny. Wywalenie spraw, upublicznienie prywatnej rozmowy która jest nastawiona tylko na ośmieszenie Jolly, zbędne całkiem komentarze jak ten z ową 'Królową Kier' ... Czy wy do jasnej cholery nie widzicie jak tendencyjna jest ta rozmowa? Podobnie zresztą jak cały ten cholerny temat. Dostajecie gotową wersję wydarzeń przedstawioną przez Szoguna i przyjmujecie ją bezkrytycznie, tworząc Kółko Nieprzyjaciół Jolly. To nie jest zachowanie ludzi na poziomie, za jakich was miałem. Zamierzam dokładnie wgłębić się w temat i dociec co i jak było. Samodzielnie. Jak istota myśląca, sam wyciągnę wnioski. Nie zadowala mnie tylko wrzask jednej strony, bo jest zbyt subiektywny - rozumiem, że Szogun miał prawo odebrać to tak a nie inaczej, jednak prawdą jest, że wypadki się zdarzają. Z tego co pamiętam, to pomysł na com.pl wykiełkował z chęci jakiegoś użytkownika już jakiś czas temu - czas liczony w miesiącach, nie w tygodniach. Bowiem do Jolly się ZGŁOSIŁ ktoś, kto chciał prowadzić taką sprawę, nie wyszło to niejako od niej, ale pobudziło myślenie i dyskusje. Nie twierdzę oczywiście, że to było dawniej niż plany Szoguna, lecz po prostu że dziewczynie się oberwało w tym momencie za nic, od stada hien jakimi w tym momencie się pokazaliście. Naprawdę, jeszcze raz. Wstyd mi za osoby, które tutaj ukazały swoją gorszą stronę. I zajekurwabiste dzięki za to, że stawiacie mnie w takiej a nie innej sytuacji.

Ach. A layout na stronie Bl3ku robił dużo wcześniej Komi, więc ten argument akurat ma znaczenie.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

01.12.2011 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 69
A ja powiem tak lubię i tą stronę i konkurencję.Zamiast się kłócić to powinniście się zgadać i między sobą wymieniać informację,żeby obydwie strony się rozwijały na lepsze a nie tylko się kłócić i przez to zrażać tym nowych userów.
01.12.2011 20:00
Lepanto Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
Dubi to jest Polska takie rzeczy nie tu.

Co do sprawy to nie popieram żadnej strony ponieważ żadna nie przedstawiła konkretnych argumentów, że to one ma racje.
01.12.2011 20:06
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama