Aktualny czas: 13.12.2017, 14:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Ocena WANTED
6 (świetne)
5 (bardzo dobre)
4 (dobre)
3 (może być)
2 (słabe)
1 (szkoda mojego czasu)
0 (totalne dno)
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
WANTED
Autor Wiadomość
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
WANTED
Nie wiem, chyba tu można to napisać, ale chciałem nawiązać do tego WANTED Ody, które dziś (Grudzień 06 2009 05: 30:59) zostało dodane.

Chciałem usłyszeć opinie innych i sam w sumie wypowiedzieć się na ten temat.

Bardzo spodobało mi się te cowboyskie opowiadanie, a reszta była po prostu dobra.

Mam pytanie czy ta ostatnia historyjka dotyczyła wydarzeń z OP, przeszłości, ciało w które wsadzono cień Brook'a należało chyba właśnie do Ryumy, samuraja, zabójcy smoka.

Jeśli można chciałbym poznać opinie o WANTED tym bardziej, iż jest autorstwa Ody, a za głównego bohatera (przynajmniej MOIM zdaniem) jest podstawiony trochę zmieniony Luffy ( imię, blizny). Według mnie WANTED trzymał humor OP i był dość ciekawy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:35 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
06.12.2009 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ech 5 dodałem, nie wiemc zemu, jakoś nie zauważyłem, że jej nie ma. Za godzinę będzie już w TomieSmile

Jak dla mnie świetne, potem napiszę szerzej.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

06.12.2009 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Roasario Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: WANTED
Wanted jest świetny ! Po przeczytaniu go z przykrością stwierdzam że mi bardziej podobała się historia o Ryumie.Fajnie by było gdyby zrobili też serializację dla niego. Dla całości zasłużone 6.

[Obrazek: 2fed8c07cee5114a.png]
19.11.2011 12:59
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: WANTED
Cytat:Według mnie WANTED trzymał humor OP i był dość ciekawy.
Raczej na odwrót ;] WANTED to seria oneshotów wydanych przez Odę zanim ten jeszcze zaczął prace nad OP. Istnieją przecież dwie różne wersje Romance Dawn ;] Jakby sam się jeszcze wtedy nie mógł konkretnie zdecydować. WANTED ma kreskę jeszcze dziecinną (jak OP zaczęło wychodzić Oda miał ledwie 22 lata, miał 17 jak wyskoczył z WANTED (co Wyście wtedy robili? bo ja próbowałam zdać z klasy do klasy, a on już wtedy robił to co lubił i jeszcze na tym zarabiał, cwaniak cholerny XD), które doczekało się ponownego wydania po nagłym sukcesie OP), niedopracowaną, ale już widać ten humor, już widać te pomysły, skądinąd na tamte czasy innowacyjne ;]
Oda po prostu ma analityczny umysł i sporą pamięć, więc jak wymyślał Brooka, to przypomniał sobie o Ryuumie i pewnie stwierdził - a w sumie czemu nie Tongue

Czy mi się coś spodobało... nie powiem, niespecjalnie XD' To westernowe (oby następna manga po OP była westernem Big Grin) było w porządku, choć mocno Trigunowate XD Motyw z bogiem... też znośne XD

Smaczek dla fanów, ale na pewno nie poleciłabym tego komuś, kto dopiero zaczyna się zapoznawać z twórczością Ody XD' Prędzej Cross Epoch! czy coś w tym stylu XD
Mimo wszystko dałam "świetne", bo choć gombrowiczosko "nie zachwyca", to jednak biorąc pod uwagę wiek, w jakim był wówczas autor i ówczesny rozwój m&a, to jednak było to świetne ;] się nie dziwię, że wygrał tym nagrodę w Jumpie ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011 13:19 przez Gociak.)
19.11.2011 13:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama