Aktualny czas: 17.11.2017, 19:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warcraft: Początek
Autor Wiadomość
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Warcraft: Początek
Jakieś wzmianki o tym były w spamiliadzie, temacie WoWa i Piwkonach, ale własnego tematu nie widzę. A wiem, że parę osób już widziało, to czemu by nie porozmawiać

[Obrazek: n18i3v0.jpg]

Ogólnie, moja liczbowa opinia nt. tego filmu, to jest powtórzenie fajnych słów mojego znajomego, który obejrzał go jeszcze w maju w Stanach, mianowicie: "film miał być 11/10, a wyszedł taki 6/10". I musze się z tym godzić.
Sam film, jako film, nie był zły. Rozmawiałem z paroma osobami, które o dziwo na nim były, a o tym czym jest Warcraft, nigdy nie słyszeli. Poszli, bo lubią filmy fantasy. I takie osoby się nie zawiodły (bo nie miały czym w sumie :v). Wynika z tego więc to, że po prostu Warcraftowcy mieli za duże wymagania wobec tego filmu Big Grin

Nie jest to film, którym żyłem następne parę dni po wyjściu z kina. Ba, po seansie ze znajomkami w sumie wymieniłem tylko parę zdań, poglądy i nieścisłości fabularne, które oni zauważyli jako warcraftnerdowcy (np. to, że w tamtym okresie Dalaran jeszcze nie powinno latać), czy to, że Garona wygląda tam na pół orka-pół człowieka (co nieznającym dogłębnie fabuły ludziom, potwierdzać to mógł tekst Garony, że "nie jestem orkiem. Człowiekiem też nie"), a nie pół orka-pół draeneia jak to jest naprawdę). #update: w sumie wyczytałem teraz, że sama myślała, że jest pół-człowiekiem do pewnego czasu, kwestia teraz kiedy się o tym przekonała
Mi z takich technicznych rzeczy nie podobały się np. plastikowe elfy :v

Ale ogólnie, film do obejrzenia. Nie na tyle zły, by olać następne dwie części, które wyjdą w przyszłości.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
21.06.2016 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,924
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Warcraft: Początek
Przyszłe części przy takim budżecie i zysku mogą nie wyjść xD

Co do samego filmu: jest to średnie kino, dla średnio wymagającego widza. Fantasy samo w sobie słabe, gdyby ten film odrzeć z WoW'a to wyszła by kiepska fabuła na śniadanie.
Fabuła, leżała i kwiczała, nie wiem jakich wątków brakowało, ale ludzie ponoć mówili, że były takie. Ja jako ktoś kto nie wgłębił się ażtak w fabułę i wiedział mniej więcej tylko co i gdzie i jak, to:
- emocje nagle opadały
- wątek się urywał z dupy
- film tracił na szybkości
- akcja czasami dziwnie skakała bez konkretnego nawiązania
- pewne sceny były tak bezsensowne i nie wnosiły kompletnie nic
Poza tym, nie zauważyłem epickiej muzyki aż tak, nie wiem czemu. Brakowało wytłumaczenia dlaczego Gul'dan i co to spaczenie, dlaczego Medivh się taki stał i czym to było. itd. Smile takie 5/10 ale mimo wszystko fajnie się oglądało i wizualnie jak mam w dupie efekty było to super Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
21.06.2016 11:27
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Poziom ostrzeżeń: 0%
Przypadkiem znalazłam ten temat i przypomniałam sobie, że chciałam tu coś napisać.

Poszłam na film z nastawieniem, że raczej może być słaby, dzięki temu, spodziewając się najgorszego, bawiłam się całkiem nieźle.
Wizualnie przepiękny, co do fabuły to nie znałam zbyt dobrze historii z gry, więc przekłamania nie raziły mnie zupełnie, nie dostrzegłam też jakoś mocno tego o czym pisze fuszi - bezsensownych scen, czy skakania i zwalniania akcji - mógłbyś podać jakieś przykłady, jeśli pamiętasz? XD
Fakt, że po kilku godzinach nie zostało nic by tym filmem dalej się jarać, ale jak będą następne części to na pewno pójdę do kina.

Jedna rzecz, którą ten film mnie naprawdę zadziwił, to pokazanie orków w taki sposób, że w końcu umiem ich polubić (:

[Obrazek: h3sygn.png]
15.07.2016 02:28
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,430
Poziom ostrzeżeń: 10%
Dla mnie to był przyjemny film, czasem trochę przewidywalny, jednak jestem ciekawa co będzie dalej.

Chlor napisał(a):Jedna rzecz, którą ten film mnie naprawdę zadziwił, to pokazanie orków w taki sposób, że w końcu umiem ich polubić (:

U mnie jest zupełnie na odwrót, bardzo ich nie lubię po seansie~

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
15.07.2016 08:40
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,924
Poziom ostrzeżeń: 15%
Lamona, czemuż to, to mnie zastanawia serio Big Grin Powiedz, dlaczego?

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
15.07.2016 09:08
Orzi Online
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
(15.07.2016 08:40 )Filemon napisał(a):  Dla mnie to był przyjemny film, czasem trochę przewidywalny, jednak jestem ciekawa co będzie dalej.

Chlor napisał(a):Jedna rzecz, którą ten film mnie naprawdę zadziwił, to pokazanie orków w taki sposób, że w końcu umiem ich polubić (:

U mnie jest zupełnie na odwrót, bardzo ich nie lubię po seansie~

Ja mam tak samo. Dlaczego? Bo to albo zmanipulowani hitlerowcy, albo naiwniacy bez instynktu samozachowawczego. Jedynie Orgrim się wyróżniał na plus

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
15.07.2016 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
Orzi napisał(a):Jedynie Orgrim się wyróżniał na plus

Orgrim czy Durotan? Tongue

Ja stoję po stronie Fusza, bo po filmie wręcz pokochałam orków xD

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
15.07.2016 15:09
Orzi Online
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Za każdym razem gdy widziałem Durotana w głowie rozbtzmiewalo mi 'CRAWLING IN MY SKIN'. To jest ork tej drugiej kategorii

Tylko Monika
15.07.2016 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
(15.07.2016 15:13 )Orzi napisał(a):  Za każdym razem gdy widziałem Durotana w głowie rozbtzmiewalo mi 'CRAWLING IN MY SKIN'.

Dlaczego? W ogóle nie zrozumiałam, proszę o wyjaśnienie xD

Jeśli chodzi o muzyczne skojarzenia z Durotanem, to ja słyszę "My Słowianki wiemy jak użyć mowy ciała" ~ xD Durotan, prawie jak Donatan.

[Obrazek: h3sygn.png]
15.07.2016 17:45
Orzi Online
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Rola Duciotana w tym filmie ograniczała się do rozterek, użalania się nad losem orków i zebraniu wpierdzielu od Gul'Dana.

Tylko Monika
15.07.2016 17:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama