Aktualny czas: 21.09.2018, 18:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ukryte marzenie/a
Autor Wiadomość
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wasze ukryte marzenie/a.
Oczywiście, chodziło Ci o to, że moc Ace'a jest "sweeet"? Tongue

No naprawdę, nie da się tego pisać i nie śmiać xD
07.05.2011 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
(07.05.2011 00:27 )Jackie D. Flint napisał(a):  Shin - to weź przyjedź na CrewCon Smile Nie będzie nas tam 100k, nawet pewnie nie będzie nas "mnóstwo", niemniej od czegoś trzeba zacząć ;] Będziesz "wśród swoich". Chyba nieźle na początek? ;]

Dzięki za zaproszenie, na pewno to przemyśle, jakbym tylko miał możliwość to wpadne choćby na jeden dzień Smile
07.05.2011 18:00
Gento Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 162
Moje marzenie.....chciałabym kiedyś wyjechać za granice. Bardzo dobrze idą mi języli obce zwłaszcza angielski dlatego tak myślałam o wyjeździe gdzieś za ocean może ^^.
Na razie moim głównym marzeniem jest dobrze ukończyć szkołę. Przeszkodą jest oczywiście moje wszechstronne lenistwo, ale trzeba próbować XD.
Wiem że mam jeszcze takie ciche stare marzenie które się nigdy nie spełni ale jest ^^. Mianowicie chciałabym aby świat fantastyczny naprawdę w 100% reali istniał Smile. Że istnieją elfy, krasnoludy, magiczne rzeczy ogólnie magia. Niestety będę musiała pocieszać się książkami fantastycznymi i wyobraźnią aby moje marzenie się w kawałku spełniło Smile (ale mam bujną wyobraźnię XD)
27.05.2011 19:56
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Skoro masz bujną wyobraźnię, to wszystko Ci się spełni ;] Wiesz, jak to mówią - wszyscy wiedzieli, że to niemożliwe do zrobienia, a potem przyszedł taki jeden co tego nie wiedział i to zrobił Tongue
Mnie by do takiego szczęścia wystarczyła własna TARDIS XD ("Doktorze, na Pern poproszę Big Grin")
Skoro masz takie marzenia, to może w Twoich oczach nie będzie to wyglądało na gadanie osoby psychicznej - też sobie czasem marzysz, że gdybyś znalazła portal prowadzący do innego świata to byś po prostu do niego wlazła bez dłuższego zastanawiania się? Starasz się czasem wyobrazić sobie, co mogłoby być po drugiej stronie? Big Grin

PS: Jak chcesz za granicę, to zapraszam do Devon, ślicznie tutaj, a mamy akurat wolny pokój :]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
27.05.2011 21:04
Gento Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 162
Heh, nie wiem czy bym weszła. Gdyby weszli tam też i ci których potrzebuję oczywiście że bym wlazła. Mam bujną wyobraźnię, w szkole jestem uważana za osobę dziwną, bo czytam i interesuję się rzeczami nierealnymi i dziwnymi ^^". I oczywiście że sobie wyobrażam co by było po drugiej stronie, ale uważam że życie byłoby ciekawsze i uczyłabym się tam rzeczy które przydadzą mi się w życiu a nie jak tutaj robisz wszystko czego nie chcesz i nie potrzebujesz.
Za granice to ja zaczekam aż dorosnę. Na razie mi się nie śpieszy, wyedukuję się i dopiero Big Grin
27.05.2011 22:15
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
1 Zwiedzić świat
2 Mieć dobrą robotę, raczej stałą nie jak teraz
3 Żeby ludzie zachowywali na normalnych

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
27.07.2011 19:52
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,220
W sumie z takich przyziemnych:

- pojechać do Japonii
- nauczyć się choć troszkę japońskiego
- znaleźć jakiś cel w życiu
- znaleźć kogoś kto będzie w stanie ze mną wytrzymać (a zapewniam, że nie jest to łatwe XP)

i
- po śmierci trafić do świata OP

13.12.2013 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Chciałam coś napisać w tym temacie, bo chyba każdy ma jakieś marzenia.
No i tak mam włączony, myślę i myślę i wymyślić nie mogę :c
Nie wiem, czy ja nie mam marzeń, czy też nie jestem ich świadoma, a może są one takie, że wydają mi się nader zwyczajne, by zwać je marzeniami? Możliwe, że też są zbyt ogólne i ponownie nie chcę podpinać ich pod tytuł "marzeń".

Zawsze chciałam mieć zawód związany z medycyną, więc może to jest marzeniem. By mieć wiedzę w tej dziedzinie i by móc pracować w zawodzie z nią związanym. Powiedzmy, że to jest marzeniem~
Wiem też na pewno, że chciałabym coś, o czym nie lubię mówić publicznie i ogólnie się nadto dzielić, więc zachowam dla siebie, ale jest to na tyle proste, że większość mogłoby tego chcieć~
Chcę mieć mnóstwo kasiory :c Lubię kasiorę :c

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
13.12.2013 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,220
(13.12.2013 20:51 )Nami napisał(a):  Chcę mieć mnóstwo kasiory :c Lubię kasiorę :c
No właśnie o kasie zapomniałam ^^
Chcę mieć górę pieniędzy tak wielką, jak Mount Everest XD
Bo ja też lubię kasiorę Wink

13.12.2013 21:33
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,673
Mnie wystarczy tyle, by z księgarni z wyrzutami sumienia nie wychodzić ^^'

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
13.12.2013 21:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama