Aktualny czas: 20.11.2017, 13:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Ankieta: Czy myślisz, że ludzie przesadzają z tematami na forum?
TAK! Do jasnej ciasne
NIE! Trzeba jeszcze więcej!
Mam na to wywalone...
Lubie placki!
inne
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Wasze ulubione tematy na forum
Autor Wiadomość
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,873
Poziom ostrzeżeń: 0%
Wasze ulubione tematy na forum
Mi się ostatnio spodobał temat o bąkach XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
11.06.2017 06:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,143
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wasze ulubione tematy na forum
Temat o Bąkach wygrał.
Najgorszy to temat o szparagach jednak, bo to trochę jakby zakładać o każdym warzywie z osobna (niedługo brokuł i kalafior).

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2017 08:08 przez Nami.)
11.06.2017 08:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
...I dlatego uważam, że punkty za aktywność powinny zostać zniszczone.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
11.06.2017 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Online
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 409
Poziom ostrzeżeń: 5%
A ja uważam, że to fajnie iż można dosłownie o wszystkim pogadać(prócz tego, że w spamiliadzie też to można robić) i dzięki temu jest jakiś ruch na forum Smile Temat o bąkach wygrał zdecydowanie.

[Obrazek: 205ee7p.png]
11.06.2017 09:12
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Moim zdaniem bardzo na temat, bo jest kolejnym dowodem na to, że owczy pęd Komimasy na jak największą ilość tematów o sprawach bardzo wąskich i niszowych spotyka się z negatywną reakcją naszej społeczności.

Lubię spamiliadę.

Tylko Monika
11.06.2017 09:29
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Wy to się potraficie przysrać jak nikt inny naprawdę. Jeśli ktoś chce zakładać temat dla punktów jego sprawa, ja kompletnie o tych punktach zapomniałem, bo jakoś tak mały hype jest na to, a i miałem głowę zajęto czymś innym. Sama insynuacja, że mogę to robić dla punktów jest nie na miejscu i po prostu mnie obraża! Za kogo Wy mnie, do cholery, macie? Żałosne po prostu.
Jak napisałem gadałem akurat z kumplem o tym i chciałem poznać zdanie innych. To nie już trzeba się dosrać! A akurat teraz jest sezon na te szparagi i akurat to warzywo jest specyficzne, wielki mi problem że o tym temat założyłem. Poza tym zakładam tematy, bo mam praktycznie spokój z sesją więc mogłem sobie pozwolić, żeby trochę posiedzieć sobie na forum, żeby nie powiedzieć odbić sobie nieobecność.

EDIT
Z tego wszystkiego nie odniosłem się za bardzo do tego tematu. Uważam, że jest on fajny i oryginalny.

Ja uwielbiam kontrowersyjne, ale w przeciwieństwie do niektórych osób nie podchodzę do tego jak do wojny, którą koniecznie muszę wygrać, lubię za to, jak mogę poznać dany problem z innej, dotąd mniej znanej mi strony, co pozwoli mi być może lepiej coś zrozumieć. Jeżeli mamy dwa sprzeczne stanowiska, to wcale nie znaczy, że przy dynamicznej dyskusji trzeba to interpretować jako gównoburze.

Lubię też tematy o OP. Rozmawiać, wracać do tych samych wydarzeń. Choć tyle o tym pisałem mówiłem, wałkowałem to, wciąż nie mam dość. Kocham tę serię a moja miłość do wcześniejszych wydarzeń odżywa za każdym razem kiedy wychodzi nowy tom po Pl i mam okazję jeszcze raz to wszystko przeżyć, co mnie dawniej poruszyło.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2017 11:14 przez Komimasa.)
11.06.2017 11:04
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,430
Rozumiem zakładanie takich dziwnych tematów raz na jakiś czas. Tak jak było kiedyś. Ale kiedy pojawiają się w tak krótkim odstępie czasu, to staje się to męczące i aż odechciewa mi się wchodzić na forum...

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
11.06.2017 11:08
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Komimasa napisał(a):Wy to się potraficie przysrać jak nikt inny naprawdę. Jeśli ktoś chce zakładać temat dla punktów jego sprawa, ja kompletnie o tych punktach zapomniałem, bo jakoś tak mały hype jest na to, a i miałem głowę zajęto czymś innym. Sama insynuacja, że mogę to robić dla punktów jest nie na miejscu i po prostu mnie obraża! Za kogo Wy mnie, do cholery, macie? Żałosne po prostu.

W takim wypadku wytłumacz mi jedną rzecz - dlaczego pomiędzy pierwszą i drugą edycją tej zabawy nie zakładałeś tematów niemal w ogóle, a od czasów gdy z powrotem wróciliśmy do tej zabawy mamy codziennie tematy o rozkroku czy szparagach? Podobnie przed tymi zabawami zakładałeś tematy o wiele rzadziej. Okres twojej aktywności tematotwórczej jest dziwnie zbieżny z tymi "konkursami", i o ile nie musi to oznaczać że jedno jest przyczyną drugiego (jak mówisz, sesja), to na pewno daje takie wrażenie.

Inna sprawa, że osobiście uważam że tematy powinny być jak najszersze. Dlaczego temat o szparagach, a nie warzywach ogólnie? Sam myślę też, że na takie powierzchowne dyskusje miejscem jest spamiliada, gdyż jak zauważyła Imi kiedyś one tam się odbywały, a obecnie przez to rozdrobnienie stała się składem dla memów.

Tylko Monika
11.06.2017 11:09
Kotu Online
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 409
Zajeżdża hipokryzją Tongue zarzuć Komiemu spamienie tematów, które normalnie by się nie pojawiły i sam zacznij tak robić(skarpetki, bąki, powerbanki, płatki etc.)

[Obrazek: 205ee7p.png]
11.06.2017 11:17
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,430
Gdyby nie dziwne tematy Komiego, to i te by się nie pojawiły~

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
11.06.2017 11:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama