Aktualny czas: 05.06.2020, 11:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Webtoon
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,301
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Webtoon
To jest manhwa w formacie webtoon np. na mangafoxie czytałem.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
06.04.2018 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ja wciąż wierzę, że mimo tego, co o ich wzajemnej relacji z Yuutą powiedział Katsu i po tym, co powiedziała ninja, Shibi jest po stronie Bialaska. Z tej rozmowy wynika, że oni nawet nie wiedzą, iż Yuuta żyje, a co dopiero że może okazać się Kozuke (albo jego bratem bliźniakiem Tongue). Ninja powiedziała imię źródła w CORE (masakra, jak głębokie ma on wtyki w palacu), nie znamy imienia Shibisakiego, ale znając Life, to jest jej czysty ukochany trolling. Padło imię, do tego kogoś z CORE, nie znamy imienia Shibiego, Shibi i Yuuta byli najlepszymi przyjaciółmi, a generał przeżył mocno tę stratę - wniosek może być tylko jeden - Shibi jest najwyżej postawionym szpiegiem. Dlatego wierzę głęboko, że jest zupełnie inaczej.

A co do jego stosunku do Mei, to on się tak zachowuje od pierwszej chwili ich spotkania. Nie mieszałabym w to Kozuke. Daisuke już może prędzej. Kawałek po kawałku będziemy mieli wszystkie puzzle. Przekroczyliśmy połowę historii, dążymy do finału.

Co do pani Hitahary jeszcze. Nie mam już kompletnie pojęcia, do czego ona dąży. Dlaczego koniecznie chce, by Kousuke miał dziewczynę i to, jak dla nich, z biedoty? Dlaczego dąży do tego za wszelką cenę i jak napisałaś - po trupach? To licealistka, bez pieniędzy, z masą problemów na głowie, o których po części ona wie, a wykorzystuje to w dosyć perfidny sposób. W ogóle jak zobaczyłam, że tę rozmowę przeprowadzać będzie ta menda, co chciała ją na przyjęciu znarkotyzować, to już w ogóle... Krzywdzi syna, krzywdzi Shin-ae, o traumie Yeon-gi nie wspomnę, bo to najpewniej nie jest jej syn. W jakim celu? Pomyśleć, że początkowo ją lubiłam... >_<

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2018 14:18 przez Murgrabia.)
06.04.2018 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 0%
Spoiler: MDCBK 57
Cóż, jednak Kozuke ma prawo mówić, że Mei najpierw należała do niego Tongue Ona uwielbia pakować się w niebezpieczne związki XD W następnym rozdziale poleje się krew, jeżeli spotka się z jej rodziną XD

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.04.2018 08:19 przez Murgrabia.)
08.04.2018 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama