Aktualny czas: 15.12.2017, 06:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Welcome to the NHK
Autor Wiadomość
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Welcome to the NHK
Na początek rzucę linkiem do recenzji znajdującej się na tanuki.pl:

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/774-...so/rec/789

Jest moim zdaniem bardzo dobra, zachęciła mnie do obejrzenia serii i doskonale oddaje moją opinię o nim. Wolę dać dobry kawałek tekstu zamiast czerstwego opisu fabuły mojego autorstwa mówiącego niewiele o niej samej.

Jeżeli chodzi o moje wrażenia dotyczące serii, to uważam ją za jedną z najlepszych jakie oglądałem. Genialnie pokazuje problemy społeczne, nie moralizując na siłę, ale jednocześnie nie łagodząc winy osób nimi dotkniętych. W końcu to my kierujemy właśnym życiem i tylko od nas zależy, czy stawimy czoło problemom, czy uciekniemy choćby w wirtualny świat. Problem znalezienia własnego miejsca w społeczeństwie, samotności, z tym zmagają się bohaterowie. Bardzo dobrze zostali nakreśleni. Jest ich stosunkowo mało, ale dzięki temu zżywamy się z tymi, którzy zostali nam ukazani.
Od strony technicznej również wszystko jest w jak najlepszym porządku. Kreska jak na moje oko bardzo przyzwoita. Soundtrack także się wybija i genialnie oddaje klimat serii. Polecam serdecznie wszystkim, przynajmniej spróbować zapoznać się z tym anime. Warto.

Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2016 20:57 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
06.07.2011 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Welcome to the NHK
Taki śmieszny zbieg okoliczności, bo właśnie w pon zaczęłam oglądać to anime Big Grin Na razie obejrzałam 2 odc, dzisiaj będę kontynuować. Zgadzam się z Zangetsu2, jak na razie bardzo mi się podoba i również polecam to anime Smile
06.07.2011 16:21
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
http://www.facebook.com/notes/waneko/now...7692110421

Kolejny po Battle Royale ,ciekawy tytuł wydany przez Waneko.Nic tylko odkładać pieniążki i czekać do sierpnia Smile

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
22.03.2012 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Bardzo dobre anime. Moje wrażenia były takie, że prawie zacząłem oglądać drugi raz. Tytuł dość refleksyjny, odrobinę przejaskrawiony, ale jest to do wybaczenia. Mało które anime tak mi się spodobało. Główny bohater został bardzo dobrze przedstawiony, ram mnie denerwował innym razem mu współczułem, a w ostateczności polubiłem.

Jeżeli chodzi o grafikę, to się z Zangiem nie zgadzam, po momentami oczy bolały. Kreska jest w okolicach ust potraktowana po macoszemu, przypominająca momentami kreskę z masowych tasiemców. Muzyczka już znacznie lepiej, zwłaszcza z fenomenalnym misterious purinBig Grin

Co do mangi, słyszałem, że jest gorsza od anime, więc zostaję przy wersji animowanej. Szkoda, że tej powieści nie ma po pl...
22.03.2012 21:44
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Co do mangi Jutsu, to z tego co się orientuje, w sierpniu Waneko zaczyna ją wydawać. ; ) Co prawda nie czytałem całej, ale chyba zbyt mocno się nie różni od anime. Jedynie zakończenie trochę się różni, tyle że to niech już każdy sam sobie sprawdzi.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2012 14:52 przez Zangetsu2.)
22.06.2012 14:52
Jutsu
Unregistered

Manga mnie nie pociesza;P Powieść po Polskiemu bym chciał. No ale wiem że ni ma...
22.06.2012 16:21
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,509
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tak w ramach "ciekawostki" wspomnę tu, że dzisiaj Waneko wypuściło ostatni, ósmy tom mangi.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
14.10.2013 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama