Aktualny czas: 13.11.2019, 06:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Wiedźmin na Netflixie - trailer , wypowiedź Sapkowskiego
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,969
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wiedźmin na Netflixie - trailer , wypowiedź Sapkowskiego
W sieci pojawił się pełnokrwisty zwiastun dość wyczekiwanego w Polsce serialu, którego będziemy mogli obejrzeć już 20 grudnia tego roku.

W każdym razie przy okazji premiery traileru na Lucca Comics and Games odbył się panel z Andrzejem Sapkowskim podczas, którego pada kilka tekstów - perełek. Mogliśmy usłyszeć między innymi że Sapkowski mówi o sobie "Jestem Mistrzem gier wideo" czy "od młodzieńczych lat wiedział, że jest stworzony do "czegoś większego". Jak więc widać ego Pana Andrzeja dalej ma się bardzo dobrze.

A co o samym serialu?
Serial pokazuje sceny walki, małą Ciri i generalnie wszystko wygląda bardzo dobrze. Oczywiście można się do czegoś przyczepić, ale trzeba przyznać, że aktor, który wciela się w rolę tytułowego Wiedźmina nie wypada wcale źle. Choć czuje się w nim trochę dalej Supermana... Albo może tylko ja tak mam?
Podoba mi się sceneria i oświetlenie, bo tworzy to taki niepowtarzalny klimat. Na trailerze głównie widać ludzi, ale znalazło się też miejsce, by pokazać Geralta po wypiciu eliksiru.

Jestem generalnie ciekaw, jak to ostatecznie wyjdzie, czy będzie dużo tego cynizmu, charakterystycznego dla prozy Sapkowskiego i przede wszystkim jakie będzie ogólne wrażenie, czy to będzie taka nowa Gra o Tron? Zobaczymy. A Wam, jak się póki co podoba?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.11.2019 12:46 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
02.11.2019 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,262
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Wiedźmin ana Netflixie - trailer , wypowiedź Sapkowskiego
Ja mam wrażenie pozytywne, mimo, że dalej tam uważam pewne swoje wąty co do obsadki itd.
Sam trailer mocno poprawił wizerunek serialu w porównaniu do tego, co widzieliśmy na teaserze.
Nadal brakuje w nim takiego brudu, obdartych ludzi, wyglądu, że faktycznie to biedny świat, gdzie za kazdym rogiem czeka potwór. O czym mówię, ludzie wyglądają zbyt idealnie, patrzmy po prostu na ubrania Tongue Gra bardzo ładnie to odtworzyła, tam prawie każdy wieśniak wyglądał jak taki żul xD
Na pewno mam zastrzeżenia co do samego wyglądu Cavila, po prostu mi jego buzia nie pasuje, wzrok taki łagodny, taki milutki patrzący trochę głupkowato i tępawo w dal (patrz. sama miniaturka i parę ujęć, ale mniejsza). Trochę nie zgadza mi się to z tym, jak wiedźmini byli postrzegani - paskudni, wytykani prez ludzkość mutanci, których aparycja budziła odrazę (sam geralt był niby taki brzydkawy, ale pociągający, jednak budził niepokój, Cavill tak nie ma Tongue raczej jest miły Tongue ). Jednak mam nadzieję, że wczuje się w rolę znając książki i gry, a także po prostu wykrzesze z siebie umiejętności, co do których (obecnie bezpodstawnie) mam wątpliwości (taka zwykłą ludzka niepewność, obawa). Jestem mocno zawiedziony jak na razie, gdyż to tylko parę minut, muzyką. Nie wpadła w ogóle w ucho, jakby jej nie było, całkowicie przemknęłą mi obok, a np. One Piece głównie z początku za muzyczkę pokochałem. Smile
CIRI nie cyri, jest dla mnie trochę za duża, ale nadal to szczegół, bo to zagranie ala GoT, by dzieci potem nie były za młode do pewnych rzeczy.
Pan Andrzej... Nie wiem, czy gość serio tak gada, czy trolluje cały świat, ale z twarzy wygląda na takiego prawdziwego Janusza-buca xD
Gerwant po eliksirach cały czas dla mnie jest dziwny xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
02.11.2019 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wiedźmin na Netflixie - trailer , wypowiedź Sapkowskiego
Zbroje Nilfgardu zrobione z pogniecionego papieru XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
03.11.2019 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama