Aktualny czas: 02.06.2020, 18:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Wiedźmin od Netflixa (spoilery!)
Autor Wiadomość
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 557
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wiedźmin na Netflixie - trailer , wypowiedź Sapkowskiego
Jaskier mógłby być ładniejszy, ale daje radę. Za to Yennefer denerwuje mnie aż za bardzo.
Sam serial uważam za całkiem dobry. I nie będę dyskutować o nim w kontekście książek, bo te mi nie podchodziły, więc nie przeczytałam ostatecznie żadnej.
Co do retrospekcji, to też miałam z tym na początku problemy, ale, jak Nac napisał, idzie to z czasem łatwo ogarnąć. Potężną wadą jest mały czas antenowy poświęcony Płotce.

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
26.12.2019 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,301
Poziom ostrzeżeń: 15%
Brakuje płotki, a szczególnie w dubbingu powinien być Wojciech Mann, dziękuję za uwagę.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
26.12.2019 23:35
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 747
(26.12.2019 23:35 )fuszioms napisał(a):  Brakuje płotki, a szczególnie w dubbingu powinien być Wojciech Mann, dziękuję za uwagę.

Szanuje i potwierdzam, że faktycznie coś mogliby z tym zrobić Smile

27.12.2019 00:29
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,062
Czytalam tylko jedną knige wiedzmina i gry ino widziałam kawałkami dziadełowi przez ramię. To serial jako taki nie porwał mnie po 4 epach. Ale zamierzam ciągnąć dalej odcinki, bo wiele seriali uważam z początku za meh, a potem się wczuwam i mi się podobają.

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
27.12.2019 02:01
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
(27.12.2019 02:01 )okiren napisał(a):  Czytalam tylko jedną knige wiedzmina i gry ino widziałam kawałkami dziadełowi przez ramię. To serial jako taki nie porwał mnie po 4 epach. Ale zamierzam ciągnąć dalej odcinki, bo wiele seriali uważam z początku za meh, a potem się wczuwam i mi się podobają.

Szczerze, jak skończysz serial, to warto poznać bardziej książkę, bo nie dostarczy Ci on tego, co daje ona. Jako tako nie wiem, bez książek, chyba nie obejrzałbym tego serialu mimo wszystko z wielkim zapałem, ale ciężko gdybać xD

27.12.2019 05:24
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,071
Ja wiem, że to będzie takie poooolskie narzekanie, ale poprawność polityczna w tej serii denerwuje mnie dużo bardziej niż w star wars. Tam jeszcze mógł być ktoś czarny. A tu mamy co najmniej beż. Yenenfer też leżała chyba tylko koło białych, bo widać było, że Europejką to tylko z nazwy jest. Kit mi tu wciskają, że przesadzam i wszędzie kolorowych widzę. No ale jakby Sapkowski miał honor i widząc jaki jest popyt na wiedźmina sprzedał go taniej, ale pod warunkiem że nie będzie takiej śmierdzącej poprawności politycznej, to było, a tak mamy co mamy. Niby fajnie że cały świat ogląda, poznaje, ale ja się staję rasistką. Najpierw wiedźmin który powinien być słowiański. No już elf z afro mi tak nie przeszkadza jak ta Triss i Yen. A potem oglądam reklamę ps4 ( nawet na tv leci!) i już mnie zbiera od tych czarnych gęb ( a tam to jeszcze jest zrozumiałe, bo ludzi tego koloru skóry to populacja rośnie)
Ja dziękuję za taką obrzyganą poprawność. To jak CD by się skusil na wieśka i kultywując atmosferę świąt zrobiłby na biało, to co hejty? I tak by się sprzedała. A tak pójdą w ceber punk bo tam mogą zmieszać grę z błotem. Nie no w sumie to nic złego jak są innej karnacji, tylko przez tego wiedźmina taki rasizm aż z człowieka wychodzi. Aa!!!

Edit:
W sumie jak tak się zastanowić to ta yen właściwie pasuje do serialu. Nie dam że dali nie białą, tylko takie indie to się kojarzą z magią, więc może na czarodziejkę nawet lepiej. Triss to wiadomo, pod topór, ale Yen w sumie ok.

No i audio jest mierne ( czy to tak trudno było wziąć persivala do roboty?) tylko toss a coin wpada w ucho ( rozumienie, moneta wpada^^) i na tym koniec. Słychać też pod koniec odcinka różne piosenki jaskra, ale oglądałam z jedyną słuszną Polską wersją jak przystało na tę no... Prawdziwą Polską Patriotkę ( swoją drogą szkoda że słowo patriotyzm nabiera trochę nieprzyjemnego znaczenia).

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2019 11:23 przez Imithe.)
28.12.2019 11:23
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 257
Imi ale ty wiesz, że na Redsów w USA wylała się fala hejtu właśnie za brak czarnych itp. Bananowa lewica amerykańska wzywała do bojkotu ale jakoś im nie pykło na szczęście Big Grin

[Obrazek: z08fm7W.png]
28.12.2019 13:37
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,187
(28.12.2019 11:23 )Imithe napisał(a):  Ja wiem, że to będzie takie poooolskie narzekanie, ale poprawność polityczna w tej serii denerwuje mnie dużo bardziej niż w star wars. Tam jeszcze mógł być ktoś czarny. A tu mamy co najmniej beż. Yenenfer też leżała chyba tylko koło białych, bo widać było, że Europejką to tylko z nazwy jest. Kit mi tu wciskają, że przesadzam i wszędzie kolorowych widzę. No ale jakby Sapkowski miał honor i widząc jaki jest popyt na wiedźmina sprzedał go taniej, ale pod warunkiem że nie będzie takiej śmierdzącej poprawności politycznej, to było, a tak mamy co mamy. Niby fajnie że cały świat ogląda, poznaje, ale ja się staję rasistką. Najpierw wiedźmin który powinien być słowiański. No już elf z afro mi tak nie przeszkadza jak ta Triss i Yen. A potem oglądam reklamę ps4 ( nawet na tv leci!) i już mnie zbiera od tych czarnych gęb ( a tam to jeszcze jest zrozumiałe, bo ludzi tego koloru skóry to populacja rośnie)
Ja dziękuję za taką obrzyganą poprawność. To jak CD by się skusil na wieśka i kultywując atmosferę świąt zrobiłby na biało, to co hejty? I tak by się sprzedała. A tak pójdą w ceber punk bo tam mogą zmieszać grę z błotem. Nie no w sumie to nic złego jak są innej karnacji, tylko przez tego wiedźmina taki rasizm aż z człowieka wychodzi. Aa!!!

Edit:
W sumie jak tak się zastanowić to ta yen właściwie pasuje do serialu. Nie dam że dali nie białą, tylko takie indie to się kojarzą z magią, więc może na czarodziejkę nawet lepiej. Triss to wiadomo, pod topór, ale Yen w sumie ok.

No i audio jest mierne ( czy to tak trudno było wziąć persivala do roboty?) tylko toss a coin wpada w ucho ( rozumienie, moneta wpada^^) i na tym koniec. Słychać też pod koniec odcinka różne piosenki jaskra, ale oglądałam z jedyną słuszną Polską wersją jak przystało na tę no... Prawdziwą Polską Patriotkę ( swoją drogą szkoda że słowo patriotyzm nabiera trochę nieprzyjemnego znaczenia).

Po takim występie? Na pewno.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

29.12.2019 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,138
Wiedźmin powinien być słowiański? A kto tak powiedział?

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
30.12.2019 01:25
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Imi, przed chwilą Kappalusz

30.12.2019 02:09
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama