Aktualny czas: 10.07.2020, 17:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Włosy - krótkie, długie.
Autor Wiadomość
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Włosy - krótkie, długie.
Ja obecnie mam długie włosy(do połowy pleców), zapuszczam je jakoś tak do pasa i takie już zostawię Smile Gdy byłam młodsza, w ramach buntu ścięłam włosy na meega krótko. Powiem wam szczerze, że krótkie włosy sprawiały mi dużo problemów(odstawały we wszystkie strony świata i ogółem były takie beznadziejne), zwłaszcza jak zaczęły odrastać. Przetrwałam jednak okres odrastania włosów i jestem dumna, że są już tak długie Big Grin Osobiście wolę siebie w dłuższych włosach, nie sprawia mi problemu ich pielęgnacja, jedynie rozczesywanie jest uciążliwe, bo plączą mi się, ale i tak je kocham Big Grin A u facetów generalnie wolę krótsze włosy, ale zdarzają się wyjątki. Po prostu nie wszystkim to pasuje
07.07.2011 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Nie znacie się Tongue

Najlepszą decyzją EVER w moim życiu było ścięcie włosów. Bez kitu, człowiek czuje się lekki, nic mu nie wpada w oczy, nie drażni. I ja osobiście uważam, że mi lepiej w krótkich, a już w ogóle jakbym miała być totalnie szczera - mam wy*ebane na to. Podoba się mi, podoba się mojemu mężczyźnie a ponad wszystko jest HIPERWYGODNIE!
Jeszcze jedno. Na umycie i wysuszenie włosów nie poświęcam już 40 minut, tylko 5 ;3 To samo z wychodzeniem z jeziora, nie muszę się martwić że mam jakoś mocno mokry łeb bo wyschną po 10 minutach.
Trzecia rzecz - układanie. Nie muszę robić TOTALNIE nic, a wyglądają. Piękne ;3
Czwarta - po ścięciu włosy od razu mi się poprawiły. Tak samo jak skóra głowy. Love normalnie <3

Wiem, nie każdej dziewczynie jest dobrze w krótkich, a najgorsze jest podjęcie decyzji. W moim przypadku było tak, że wkurzyły mnie włosy, więc wstałam, poszłam do fryzjerki i "ja zamykam oczy, pani ścina, a jak otworzę to ma być ładnie" ;p

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
07.07.2011 17:49
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poprę zdanie Rybki w kwestii ścinania włosów i dodam, że nie ma bardziej zajebistego miziania, niż głaskanie po małych włoskach na karku, zwłaszcza na świeżo ściętych włosach XD

Cytat:Wiem, nie każdej dziewczynie jest dobrze w krótkich, a najgorsze jest podjęcie decyzji. W moim przypadku było tak, że wkurzyły mnie włosy, więc wstałam, poszłam do fryzjerki i "ja zamykam oczy, pani ścina, a jak otworzę to ma być ładnie" ;p
I tak nieźle. Ja siadłam, stwierdziłam, że grzywka mnie wkurza, po czym poszłam przed lustro i się ścięłam na krótko XD Mama prawie zawału dostała XD

Ale, w ramach kolejnych eksperymentów z włosami i z racji tego, że mieszkam chwilowo na wyspach, gdzie jest generalnie chłodniej, postanowiłam, że w tym roku włosów nie ścinam XD W związku z tym dotarła do mnie jedna rzecz, która wprawiła mnie w osłupienie - myślałam, że włosy mi falują. Nie. Ja mam loki. Nie wiem, skąd XD Jak byłam młodsza, to miałam włosy proste jak druty XD
Stąd ciekawość XD Zobaczymy, jak na tym wyjdę XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2011 17:58 przez Gociak.)
07.07.2011 17:56
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,453
Teraz to zadowolone. Ale jeszcze przyjdzie ochota pomachać włosami w rytm pogo, wywijasz łbem a tu figa. Włosów nie ma, a przez ich brutalnie okaleczone pozostałości wysącza się ludzka dusza. Tracicie swoje człowieczeństwo.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
07.07.2011 18:29
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
(07.07.2011 17:56 )Jackie D. Flint napisał(a):  Poprę zdanie Rybki w kwestii ścinania włosów i dodam, że nie ma bardziej zajebistego miziania, niż głaskanie po małych włoskach na karku, zwłaszcza na świeżo ściętych włosach XD

Albo tak jak ja mam nad lewym uchem na kilka milimetrów włoski, po prostu odpływam jak mnie ktoś tam głaszcze <3 Big Grin

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

07.07.2011 18:33
Gento Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 162
J zapuszczam włosy od 2,5 lat. Zamierzam zapuszczać je dopóki nie sięgną mi pośladek. Gdy ścinałam se je w lutym 2 lata temu wyglądałam obrzydliwie, uważam że nie wszyscy wyglądają ładnie w krótkich, ja np uważam że wyglądałam jak monstrum z podciętą do brwi grzywką, muszę ją mieć zawsze na równi z włosami. W ogóle uważam że długie włosy to pokaz ogromnej wytrzymałości psychicznej, bo stan twoich włosów mówi o tobie, a osoba która ma długie zadbane włosy zasługuje na szacun, a osoby z krótkimi myślę że tak z deka idą na łatwiznę. Ale rozumiem nie wszyscy moga mieć długie włosy bo moga mieć problemy z głową czy czymś Smile. W każdym razie ja nie zamierzam ich ściąć pomimo tego że posiadanie krótkich włosów jest sto razy wygodniejsze od posiadania długich puchatych i kręconych ^^ (tu akurat mówie o sobie bo ja mam ten problem XD) .
A mieć krótkie włosy to dla mnie czasem okaz wrażliwości, spokojności i wyrozumiałości Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2011 18:40 przez Gento.)
07.07.2011 18:39
Jutsu
Unregistered

Jackie napisał(a):Nie no, sory stary, ale coś Ci się ostro pomieszało. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, ile to zachodu jest utrzymać długie włosy w porządku, po prostu w porządku, już nie mówię o fryzurach, bo oczywiście im dłuższe ma się włosy, tym bardziej wymyślnie można je układać - jedno takie układanie może zająć z godzinę przynajmniej!

Nic mi się nie pomieszało, z mojego punktu widzenia takie fryzury są gorsze niż zwykłe ułożone włosy. A ile z tym zachodu to nie istotne. Ale można i się posprzeczać. Chcecie mi powiedzieć, że mniej jest pierdzielenia się z fryzkiem jaki strzeliła sobie orihime w avku syrenki?
A ile układanie zajmie tej fryzury jak ma się długie włosy też mnie nie obchodzi, bo mój post mówi wyraźnie " po co?"

Krótsze włosy wygodne może i tak, mniej upierdliwe, może.
Co jednak nie zmienia faktu, że póki co większość płci brzydszej woli panie z dłuższymi Tongue
07.07.2011 19:45
Odpowiedz cytując ten post Return to top
CiemnoWlosy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Cytat:Wygodnie może i tak, mniej upierdliwe, może.
Co jednak nie zmienia faktu że póki co większość płci brzydszej woli panie z dłuższymi

Święta prawda! Nie znam żadnego przedstawiciela płci brzydkiej który wolał by dziewczyne w krótkich włosach.

@Jackie
Doczekam się tego twojego zdjęcia w długich włosach? :>

[Obrazek: signatureaceetteachbyad.png]
07.07.2011 19:53
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Jutsu: Mam podać swój przykład? Proszę bardzo. Miałam włosy do ramion, z tendencją do falowania i wystawania we wszystkie strony świata. Ułożenie ich, i to nie robienie jakiejś wymyślnej fryzury, zajmowało mi.... no wieki. To żeby grzywka wyglądała jak grzywka, a nie jak cztery strąki - wieki. To żeby grzywka wyglądała jak grzywka a nie kupka włosów stojąca w różne strony - wieki. Ergo, jeżeli myłam włosy przed pójściem do szkoły musiałam wstać tak godzinę wcześniej. Co daje jakieś 1,5 godziny przed dzwonkiem (zaznaczę że musiałam przejechać pół miasta żeby dotrzeć do szkoły xD) ;p
Utrzymanie długich włosów NIE jest proste, przynajmniej w moim przypadku. I nie w przypadku dziewczyn które nienawidzą się pindrzyć przed lustrem nie wiadomo ile i nie w przypadku dziewczyn które stawiają na wygodę i praktyczność a nie na jakiś niewiadomojaki wygląd.

CiemnoWłosy: Nie znasz? Znasz chyba mało ludzi Tongue Wiadomo, większość facetów woli te dziewczyny w długich, ale zaznaczę jeszcze raz - nie każdej to pasuje.
Co mi od razu przypomniało jak po ścięciu włosów przyszłam do mojego prawieżemęża. Z początku mnie opier*olił za to co zrobiłam. Po trzech dniach stwierdził że wyglądam o wiele lepiej i mam o wiele lepsze włosy. Smile

I tak w ogóle - długość moich włosów wcale nie stanowi o mojej kobiecości bo tak nie jest i nie będzie nigdy. Nadal mam cycki i jestem przepuszczana w drzwiach, natomiast niektórzy jakby lekko dają sugestię że kobieta w krótkich włosach to nie kobieta. Niektórzy podczas rozmów na SB nawet dobitnie (Grzesiu - też Cię kocham, braciszku :*)
Już dawno się przekonałam że nie jestem jakoś wyjątkowo brzydka, a mogę wyglądać kobieco nawet w bojówkach. Nie mówiąc już o sytuacjach kiedy włożę spódnicę, buty na obcasie i się pomaluję. Naprawdę, mimo krótkich włosów, dziwnej fascynacji militariami, nożami, piłką nożną, grami i piciem w parku nadal jestem i czuję się kobietą ;p

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.07.2011 09:26 przez ryba.)
08.07.2011 09:14
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 874
Jutsu ułożenie takiej wymyślnej fryzurki co mam w avku w przypadku moich włosów fryzjerce zajmuje 2 godziny. Np. dzisiaj byłam pasemka robić. U fryzjera siedziałam od 9:00 do 11:30. Kwestie tego, że zapłaciłam za to więcej niż gdybym miała krótkie włosy pominę.
08.07.2011 11:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama