Aktualny czas: 05.07.2020, 17:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Włosy - krótkie, długie.
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Włosy - krótkie, długie.
Lecchu - wymieniamy się opiniami. Od tego jest forum. Tak wyjaśniam, na wypadek, gdybyś nie wiedział.
Wiadomo, że de gustibus non est disputandum, nie podważamy swoich opinii, zwyczajnie je wyrażamy i jeśli ktoś do nich nawiąże - rozwijamy myśl. To się nazywa "kulturalną dyskusją". Nie znasz się na nich, to siedź cicho, zamiast chwalić się wszem i wobec swoją ignorancją.
Znalazł ładne zdjęcie i zaraz photoshop... tch...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
15.07.2011 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Mononoke Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 153
Niektóre dziewczyny wyglądają świetnie w krótkich włosach, tylko pozazdrościć. I często są odważne, niezależne i mają silny charakter, faceci się trochę boją takich kobiet:]

[Obrazek: e7xu91.jpg]
16.07.2011 02:44
Panterka Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Nie to co na głowie lecz w głowie mnie interesi ^^ .
Jak miałbym odpowiedzieć na pytanie typu lepsze długie czy krótkie włosy rzekłbym: takie jakie jej pasują.
16.07.2011 12:04
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 920
Nic nowego nie wniosę do tematu ale się wypowiem Big Grin
Bardziej podobają mi się dziewczyny w długich włosach ( długie mam na myśli minimum do ramion ), nie wiem jakoś tak mam. Co nie oznacza że dziewczyny w krótkich włosach mi się nie podobają, wiadomo że każda kobieta ma swój urok i jednej lepiej pasują długie włosy innej długie, no ale bardziej preferuję długie włosy. U facetów jakoś nie umiem znieść długich włosów ale nie mam nic do tego, niech nosi jak mu się podoba, niekiedy jest kupa śmiechu jak chłopak ma bardziej kobiecą posturę i z tyłu można go pomylić z dziewczyną Big Grin Jak to się mówi gusta guściki jedni wolą tak inni tak i w sumie dobrze bo jest różnorodnie.
16.07.2011 13:26
Kaamill Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Zdecydowana większość (męskaExclamation) przyzna iż podobają im się bardziej dziewczyny w długich.
Te wszystkie koki, nowe czupryny amerykańskie (nie wiem czy to coś ma nazwę) to po prostu porażka...Przykład na przykład , krótkie włosy, warkocze i inne takie wygibasy-stylizasy tylko psują urodę.

Do tej pory żaden z moich kumpli jeszcze tego nie przyznał,że krótsze lepsze; czasem tylko gadka:
"..są wyjątki którym w krótszych lepiej..." Dodgy
Sam spotkałem tylko 2dziewczyny którym lepiej było w krótkich. Confused
PS: Ryba nie zapodałaś w długich,mimo to w mniej krótkich było Ci lepiej- jestem w tej 1/5 jak widać Cool
Dłuższe są po prostu lepsze...ładniejsze, pewnie więcej zachodu ale facetom podobają się dłuższe i basta.
Dużo chłopaków robi tu wywody, że włosy się nie liczą ALE ALE przecież to temat o włosach, a nie o idealnej partnerce, gdzie możecie się podlizywać.
PS: A i dupa jak nie ma grzywki...wolę zzzz Wink
PS2: Co do facetów w długich...przemilczę to.

Jackie D. Flint: Ciekaw jestem jak wyglądają te kobiety w długich, wtedy można by porównywać Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.07.2011 14:57 przez Kaamill.)
16.07.2011 14:54
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,138
NOWE czupryny amerykańskie? Jak dla mnie to już moda sprzed kilkunastu ładnych lat (:
Nie rozumiem co masz do koków i warkoczy, uważasz że powinno się włosy nosić tylko rozpuszczone i rozczesane? To jest bardziej dziwne niż poglądy Grigorija d;

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
16.07.2011 23:53
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
(15.07.2011 08:46 )ryba napisał(a):  Sam jesteś photoshop :P
Zwykłe kijowej jakości zdjęcie z kamerki z podbitym kontrastem i kolorem, ale powiedz mi co to ma do tematu?

Dokładnie, jaki photoshop? XD
YouCam ma takie foty, no bo czego oczekiwać od kamerki w lapku czy czymś podobnym. Facet chyba na oczy nie widział działania PS :/
Wgl jego cały komentarz to jeden wielki FAIL ;)

Co do tematu, to w 97% preferuję u kobiet włosy długie lub bardzo długie, u mężczyzn krótkie, jednak nie na jeżyka żadnego, lub też średnie, lecz nie do ramion ;d

Kobieta w krótkich włosach traci swój kobiecy wdzięk jak dla mnie~

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
17.07.2011 04:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Sowa Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 58
Ja popieram Jacke.. Mam baardzo długie włosy.. Mam 152cm, a one mają tak gdzieś... 80 cm... więc krótkie nie są! Jak przez trzy dni nie czesałam włosów to sobie nie wyobrażasz jaki miałam kołtun! Już chciałam ściąć te zaplątane włosy! Dlatego na przykład mam warkocze.. Dobierane itp... Tylko w mieście mogę mieć kucyka.. Bo tu pamiętam żeby je czesać... Ale na obozach to ja przez trzy dni mam warkocza i mi się nie plączą Smile Więc masz odp Big Grin

[Obrazek: GZHqik9.jpg]
20.07.2011 21:22
Xscape Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
Rzeczywiście, długie włosy również mają swój urok. Jednakże ja uważam, że każdy lubi mieć fryzurę taką w jakiej dobrze się czuje. Ja osobiście zawsze chciałam mieć długie włosy [teraz mam zaledwie za łopatki], ale rodzice wymagali ode mnie włosy w postaci "grzybka", czego wręcz nienawidziłam. Teraz sama włosy zapuszczam.
Ale sądzę, że kobiety również obcinają włosy, ponieważ trzeba o nie również dbać i pielęgnować.
20.07.2011 21:53
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,238
Nie rozumiem te dziwnej fascynacji długimi włosami u kobiet... jak już ktoś pisał nie każdemu jest ładnie w długich włosach... nie można generalizować. Zwłaszcza, że nie każda kobieta ma gęste, ładne włosy które nadają się do zapuszczania. Ja mam włosy cienkie i jeśli mam dłuższe niż do ramion to wyglądam jakbym przez co najmniej tydzień ich w ogóle nie myła, mimo iż robię to codziennie, są trudne w pielęgnacji i chyba bym musiała majątek wydać na różnego rodzaju preparaty, żeby dobrze wyglądały... a to i czas i pieniądze są potrzebne. Moja siostra natomiast ma genialne włosy, już prawie do pasa i za specjalnie nic z nimi nie musi robić, żeby dobrze wyglądały.
Ja byłam już ścięta na jeżyka (jakoś tak fryzjerce wyszło), ale nie było źle... szybko podrosły... czyli ogólnie prawie każdą długość miałam. Jak byłam młodsza miałam dłuższe gdzieś do łopatek i wyglądałam jak szara myszka (było już wcześniej wspominane o takich osobach)... ogólnie jedno wielkie paskudztwo! Kiedyś zaszalałam i miałam jedną stronę głowy wygoloną, a z drugiej dłuższe. Po co bawimy się z włosami, niektóre dziewczyny robią to by lepiej wyglądać dla innych inne by czuć się lepiej, więcej wygody itd.
Są kobiety którym krótkie włosy nie odejmują uroku, a wręcz dodają Wink
Teraz zapuszczam i mnie k*rwica czasem strzela, że sama mam ochotę za nożyczki chwycić i nic tylko ciąć! Big Grin

20.09.2013 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama