Aktualny czas: 28.07.2017, 20:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
World of Warcraft
Autor Wiadomość
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 123
World of Warcraft
Głównie mi chodzi o dowiedzenie sie kto w to gra i gdzie, ale i niezawadzi porozmawiać. Gram na serverze SANG REAL i aktualnie mam 12 lvl.

A co do gry to tak przez ten czas istnienia nieinteresowałem sie zabardzo takimi mmo. Głównie pogrywałem w knight fight-a, ale ostatnio (znaczy sie w sobote) zostałem w to wciągnięty. Gra przedstawia sie lepiej niż myślałem, niestety przez mój sprzęt jade na ultra low-ie i w miastach mam do 5fps, a mój rekordowy ping wynosi 4517. Jednak to nieprzeszkadza w zabawie. Jednak najbardziej upierdliwe jest to że:
1.Serv ten ma bugi i niektóre potwory mają attack x3
2.Musisz zapierdzielać na piechote po krainach dopóki nie wbijesz 30 lvl
3.Niezrównoważone klasy postaci.
21.07.2009 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nie gram, nigdy nie grałam, nie chcę zacząć grać Tongue Wizja mnie tracącej życie trochę przeraża.
Oczywiście nie mówię tutaj, że każdy grający w WoW'a jest no-lifem, aczkolwiek znam 3 osoby, które są naprawdę w to wciągnięte, i cóż.. Nie jest to fajne...
Taka po prostu awersja z tego powodu do WoWa Tongue

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
21.07.2009 23:59
Ashramus Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53

Ja gram/lem od dosc niedawna, chyba w kwietniu/maju.. wybilem 68 lv i mi sie odechcialo.
Gra wciaga, gra sie fajnie.. ale mam inne rzeczy do robienia w zyciu i nie chce miec wrazenia, ze sie opierdalam (ogladanie anime mniej daje takie wrazenie;p).

Server moge polecic.. niektorym. Redemptor Hominis to polski server RPG.
Zeby sie dostac, trzeba napisac podanko, zeby cokolwiek niestandardowego dostac potem - podanko. Jakies zadania, questy, fabula.. jesli ktos gral np w Ultime Online z nastawieniem na rpg, to cos bardzo podobnego. Gralem goblinem, bo znajomi stworzyli gildie - Warsztat TN-27, goblinskich mechanikow. Ale to tez, trzeba podanko zeby udowodnic ze rasa niestandardowa bedzie sie potrafic grac. Tak pozatym ze rpg rpg.. to kox jak wszedzie, z tym ze exp za questy jest x2.. Wbicie 80lv to pewnie 2-3 miesiace czestej gry, potem mozna sie juz bawic w rpg (walki z mobami sterowanymi przez gm itp.. za wiele nie powiem, bo ja na moim lv sie tam nie pchalem.. jak cos, moge odeslac do dobrych zrodel informacjiSmile
22.07.2009 11:09
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Nie grałem i nie mam zamiaru. Raz, że nie mam czasu, dwa, że na laptopie mi nie pójdzie, a po trzecie szkoda mi kasy Smile

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
22.07.2009 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 842

Grałem nie ja byłem w nałogu. Gra wciąga i to masakrycznie, miałem już chyba każdą postać na 80 levelu., a zaczynałem grać jak jeszcze nie było żadnego dodatku, teraz nie mam czasu w to grać i to dobrze.
Serwerów jest mnóstwo z Polskich mogę Ci polecić Twin Blades ( chyba tak się to pisało ), narazie mało ludzi tam gra ale szybko się on rozwija Big Grin
A jeśli chcesz to zajrzyj na tę stronę jest tam sporo serwerów http://www.wowstatus.net
22.07.2009 14:51
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,043

OFFSPRING napisał(a):Shizumu napisał/a:
po trzecie szkoda mi kasy Smile

ja jade za free
Za free?! w WoWa?!
Shizumu napisał(a):OFFSPRING napisał/a:
ja jade za free
Legalnie? Raczej nie.
Na pewno nie legalni, chyba, ze ja o czymś nie wiem XD

Ja osobiście nie grałem w WoWa i nie zamierzam. Mianowicie z powodu kasy głównie.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
22.07.2009 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ashramus Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53

Wiadomka ze darmo. Gralem w triala na officialu platnym, rewelacji nie ma, darmolce sa spoko jak sa dobrze przygotowane. Kasa dla mnie tez by byla problemem.. do przejscia, ale az tak by mi nie zalealo. Ktos pisal ze nie ruszy mu na lapie.. niech sprawdzi.. ja sprawdzilem dopiero w marcu tego roku, bo bylem pewien ze moj lapek ze zintegrowana karta nie ruszy.. warhammera online moze i nie ruszy, ale wowa luzikSmile
22.07.2009 21:11
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Ja gram w Warcrafta na eurobattle na modach One Piece , Naruto ,Bleach i nie tylko Smile
01.08.2009 13:02
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 123

A czy to jest płatny czy darmowy server?
01.08.2009 20:43
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130

Grałem niedawno oczywiście nie na offie tylko prywatnym, serwer nazywał się Andeeria i jest prawie blizzlike, raty x1 i jest całkiem dobrze. Nie ma dużych bugów ale zdarzają się takowe i czasami to denerwuje, z tymże jak jest mało osób to gra bardzo szybko się nudzi, po prostu sam nabijasz sobie lvl a znaleźć ludność na instancje to już wyczyn...to nie to samo co na offie, ludzi sporo, bugów mało, no ale coś za coś, liczy się też to, że za zabawę na privie nic się nie płaci. Aha jeszcze najgorsze jest to, że nabijesz sobie max lvl a później coś się sypnie czy jakaś duża aktualka i reset wszystkiego, napakowana dużymi nakładami postać poszła w las... xD

To już jest koniec...
11.01.2010 20:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama