Aktualny czas: 21.10.2017, 16:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Wrażenia z Japaniconu
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wrażenia z Japaniconu
Nie będę się rozpisywał bowiem i tak muszę napisać reckę konwentu, ale napiszę to, czego i tak nie napiszę w recce a mianowicie jak świetnie spędziłem czas z Ryuuga, Ekiczim, Darkiem, Raikage, Skulkidem i Justyną jego dziewczyną. Już od samego początku było śmiesznie bowiem zdecydowałem się jechać w piątek na dworzec i razem z nimi już dzień wcześniej wbić na konwent. Ryuu niespecjalnie był przekonany do trasy, którą zaproponowałem, więc trochę kluczyliśmy, ale to też było fajne. Może nie dla niego, bo miał bardzo ciężki bagaż, ale trudno.
Nie mogliśmy się tak od razu walnąć na naszą zarąbista miejscówkę, gdyż nie było jeszcze oznaczeń dla patronatu, ale mogliśmy spokojnie siedzieć w szkole i nikt problemu nie robił. Jedliśmy kiełbasę od Darka, która była super, gadaliśmy, poznałem też kilka osób, które już wcześniej znał Ryuuga czy Eikiczi np Neko, który bardzo mnie zachęcił, bym czynnie działał w WT. Potem poszliśmy sobie do jakiejś sali i zaczęliśmy naparzać w planszówkę (a raczej karciankę) Banga. Kupa śmiechu i zabawy. Trza się jednak było wcześniej położyć, bo Ryuu i Ekiczi zasuwają przy przypinkach na konwencie (propozycja kończenia gry wyszła od Ryuu) a i tak to on najwięcej gadał i nie tak szybko zasnęliśmyxD
Od rana to już norma, trochę się posiedziało i konsolówka od 10. Po turnieju Soul Calibura miałem kilka godzin przerwy do Tekkena i bardzo się cieszę bo i się pogadało i poszedłem naparzać z Skulkidem i Justyną w bardzo fajna planszówkę, gdzie spędziłem bardzo miło czas. Na chwilę doszedł tez Hyrule, w ogóle go nie poznałem przez jego brodę no ale grałem i tak ciulowo się gadało więc umówiliśmy się, że pogadamy jak skończymy grać, no ale mi się komórka rozładowała, kasa na koncie out i nie miałem jak się skontaktować...
Potem spotkałem się z kumpelą ze studiów no i na Tekkena. Ogólnie na konsolówce poznałem też kilka fajnych osób, np Rogera, który się okazało kojarzy mnie z napisów (!) czy takich kilku dobrych graczy, więc to nie jest tak, że jestem aspołeczny okej?Tongue W przerwie przed mortalem wpierniczałem na szybko pizzę, co żeśmy zamówili wszyscy wtedy mniej więcej doszedł do naszej paczki Jutsu, w którego przyjście bardzo już powątpiewałem. I później znów miałem czas dla nakama, Ryuu i Ekiczi też juz skończyli robotę, wrócili z panelu o OP (Ja nie mogłem być bo wtedy był turniej Mortala...) i gadaliśmy z Duo (bardzo sympatyczny facet), była też z nami jedna taka fajna dziewczyna, nicku niestety nie znam, wymiatała z OP. W pewnym momencie dark zaczął przechodzić metamorfozę w Ace'axD, gdyż ta dziewczyna malowała mu znak Białowąsa i napis na ramieniuxD W międzyczasie my poszliśmy dalej naparzać w Banga, a Duo prowadzić panel. Ryuu wyrzucił dynamit, który w teorii może bardzo łatwo kogoś zabić. I wtedy jak myślałem, że to szybka dynamiczna gra tak to wyobrażenie uległo zniszczeniu. Przyznam, jednak, że jak nie grałem to i tak się świetnie bawiłem, a chyba nawet "zza grobu" przeżywałem grę jeszcze bardziej. Graliśmy w starym zespole wyliczając Justynę gdyż ta ciorała w DMC a za to doszedł Jutsu i Vanord. I tak graliśmy Vanord nas opuścił potem Ryuu się zwinął a my tak do rana. Nawiasem mówiąc śmiesznie było z Darkiem, bo jak był tym Ace'm często ktoś mu rzucał więzieniexD Pojawił się Duo trochę się pogadało i zrobiliśmy największy błąd życia czyli włączyliśmy 1 odc Madaki Box przez co wszyscy praktycznie usnęli. Znaczy, to nie wina serii, ale wiecie jak to jest jak się coś obejrzy, przymuła, a po nieprzespanej nocy to już w ogóle. Nie uśmiechało mi się spać na twardej podłodze, a oczy mi się lepiły, więc zwinąłem się do domu.

Bardzo mi się podobało, wróciłem z dwoma koszulkami, torbą z FMA, herbatką (!) i kolejną dawką wspaniałych wspomnień + nowymi znajomościami i z konsolówki i też z poza.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

15.10.2012 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hyrule Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19
RE: Wrażenia z Japaniconu
Nie pochwaliłeś się, że zająłeś tylko drugie miejsce w SC. ;p
15.10.2012 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hazama Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 105
Poziom ostrzeżeń: 0%
Było zajebiście! No po prostu szkoda, że nie zostałem dłużej!
15.10.2012 16:05
DarkFalcon Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 114
(15.10.2012 13:26 )Komimasa napisał(a):  ...wrócili z panelu o OP (Ja nie mogłem być bo wtedy był turniej Mortala...) i gadaliśmy z Duo (bardzo sympatyczny facet), była też z nami jedna taka fajna dziewczyna, nicku niestety nie znam, wymiatała z OP. W pewnym momencie dark zaczął przechodzić metamorfozę w Ace'axD, gdyż ta dziewczyna malowała mu znak Białowąsa i napis na ramieniuxD W międzyczasie my poszliśmy dalej naparzać w Banga, a Duo prowadzić panel.

to byłam ja (nie byłam wtedy jeszcze zalowowana na tym forum)

moje konto na devie, również fan arty z one piece
mój tumblog (narazie prawie nic tam nie ma)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2012 00:44 przez DarkFalcon.)
03.12.2012 00:35
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
To bardzo mi jest mi widzieć cię na forumSmile Może je trochę ożywisz, bo wszyscy nic tylko by na chacie siedzieli... xd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.12.2012 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
DarkFalcon Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 114
Podobało mi się na JAPANiconie, a że ludzie byli mili i zapamiętałam, że ktoś wspomniał ten portal postanowiłam się zalogować. Niestety z regóły nie pamiętam ników(ani imion) ludzi, z którymi rozmawiam, a i z twarzami jest niewiele lepiej. Darka zapaiętałam ze wzgędu na podobieństwo ników, ale i tak bym wiedziała o kogo chodzi, bo tylko raz komuś malowałam tatuaże Ace'a.
Panel o One Piece był całkiem ciekawy, zwykle brakuje mi ludzi, żeby sobie o One Piece pogadać, to miałam okazję.
Jedno, co mi się natomiast nie podobało, to fakt, że wiedzówk o One Piece się nie odbyła.

moje konto na devie, również fan arty z one piece
mój tumblog (narazie prawie nic tam nie ma)
03.12.2012 01:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama