Aktualny czas: 24.10.2017, 07:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling
Autor Wiadomość
Sag Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 14
Wrestling
Czy ktoś z was się interesuje wrestlingiem?

Ja interesuję się tym 'sportem' od 2009 roku. Reżyserowane walki są czasami lepsze od tych w boksie czy MMA. Co prawda wynik jest ustalany z góry, ale ciosy jakie przyjmują wrestlerzy mogą czasami zaszokować. Oczywiście mają jakieś triki, aby najmniej bolało, ale ci najlepsi potrafią zafundować wspaniałe widowisko. Moim ulubionymi wrestlerami są Ric Flair, Jericho, Punk i Wade Barrett.
15.01.2012 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Wrestling
Ja nie rozumiem jednej kwestii. Skoro to jest udawane, to jak wyjaśniono zgony w wyniku walk? Przez przedawkowanie sterydów itp.?

[Obrazek: c2DKloo.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2012 14:18 przez Devzan.)
15.01.2012 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Sasilton Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
ja też nie wiem jak można emocjonować sie czymś co i tka jest ustalone

[Obrazek: 2fff2a217eb64716090a2d1099c910e212633899...5705b2.jpg]
15.01.2012 14:27
Sag Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
(15.01.2012 14:12 )Devzan napisał(a):  Ja nie rozumiem jednej kwestii. Skoro to jest udawane, to jak wyjaśniono zgony w wyniku walk? Przez przedawkowanie sterydów itp.?
Nie udawane tylko reżyserowane. Mała różnica, ale zawsze. Zgony w ringu zdarzają się bardzo rzadko. Częściej jest przedwczesna śmierć wrestlerów. Weźmy za przykład WWE, największa federacja wrestlingowa na świecie. W latach 90. wybuchł wielki skandal z powodu sterydów. Zaraz po tym wprowadzono w życie program antydopingowy. Osoba, która trzy razy obleje testy na sterydy wylatuje. Oczywiście w przypadku gwiazd, które zarabiają mnóstwo kasy są pewne taryfy ulgowe. W przypadku przedawkowania federacja opłaca wszystkie kwoty leczenia, a także kurację odwykową.

Jednak kiedy zdarzają się wypadki WWE próbuje się od tego odciąć. Dwa najsłynniejsze przypadki to Owen Hart oraz Chris Benoit. Pierwszy z nich zjeżdzał po linie na ring i niefortunnie zabezpieczenia nie wytrzymał i spadł na ring. Niestety w drodze do szpitala zmarł. Natomiast w przypadku Chrisa jest to tragiczna historia. Ten wrestler za swoją akcje kończącą miał uderzenie głową, więc przy każdej walce uderzał głową w ring. Popadł przez w uzależnienie od leków przeciwbólowych. W wyniku tego stracił nad sobą kontrolę pewnego dnia i zabił swoją najbliższą rodzinę, a potem popełnił samobójstwo. Od tego czasu Vince McMahon (właściciel WWE) odcina się od tego w każdy możliwy sposób. Także od tamtego dnia zaostrzono kontolę antydopingową i bez względu na to jaką dużą gwiazdą jest się w WWE po wpadce trzeba odczekać miesiąc, a kontrole są częstsze w przypadku takiej osoby. Jakiś czas w temu wpadł Rey Mysterio (jedna z największych gwiazd) i musiał odczekać miesiąc.

BTW. Ostatnio na szczycie jest wrestler, który promuje życie Straight Edge, czyli życie bez żadnych używek, alkoholu, fajek i drugów.
15.01.2012 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
Devzan, to jest udawane. Bo nie możliwym jest, że przez 2 minuty ktoś cię kopie po ryju, a potem wstajesz jak nigdy nic i też go kopiesz po ryju. Bo dwóch-3 takich kopach leżych ze złamanym nosem i kwiczysz. I to są aktorzy. Info z wiki tego który pierwszy przyszedł mi na myśl.

Cytat:John Cena (John Felix Anthony Cena) (ur. 23 kwietnia 1977 roku w West Newbury) - czołowy amerykański wrestler, wokalista hip-hopowy oraz aktor. Członek federacji WWE (World Wrestling Entertainment)

Edit: Do tego co napisał kolega. Skoro spadł z liny po której wchodził na ring, to nie była to śmierć na skutek walki. Zresztą to ring czy cyrk? A druga śmierć to odj**ało kolesiowi po sterydach, znów nie ma to nic wspólnego z walką. Reżyserowane i udawane to na pewno jest.

[Obrazek: monkey.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2012 15:01 przez Stepi.)
15.01.2012 14:56
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
Cytat:Devzan, to jest udawane. Bo nie możliwym jest, że przez 2 minuty ktoś cię kopie po ryju, a potem wstajesz jak nigdy nic i też go kopiesz po ryju. Bo dwóch-3 takich kopach leżych ze złamanym nosem i kwiczysz. I to są aktorzy. Info z wiki tego który pierwszy przyszedł mi na myśl.

Ja wiem, że to udawane Big Grin I to Sag pisał, że nie (że jest reżyserowane).
To samo mówil mój kumpel co kiedyś fascynował się z WWE. Nie możliwe żeby po kilkudziesięciu uderzeniach, które zdejmują Cię za pierwszym razem, móc dalej walczyć.

[Obrazek: c2DKloo.png]
15.01.2012 15:43
Sag Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
To po prostu nie może być udawane. Ból nie może być udawany. Niektórzy tego nie pokazują albo jak trzeba pokazują to tak jakby umierali.

Czy to jeb... 'mocne rzucenie' moze tego goscia na sterydach nie bolec?
http://www.youtube.com/watch?v=ar_felxzSFA&t=15s
Co prawda później na róznych stronach internetowych prowadzonych przez dziennikarzy zajmujących się od wielu lat pro wrestlingiem wybuchła prawdziwa 'wojna'. Wszyscy oskarżali o bezmyślność TNA. W związku z tą sytuacją wróciła sprawa Chrisa Benoita (opisałem w poście wyżej na czym dokładniej ona polegała).

Natomiast to już overselling, czyli sprzedawanie ciosu, które jest przesadzone.
http://www.youtube.com/watch?v=yNpeO0eScfk&t=16s
Facet ma drgawki jakby mu wyrwano kręgosłup Big Grin

Wrestling potrafi być naprawdę zabawny Big Grin

[Obrazek: Jericho.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2012 17:16 przez Sag.)
15.01.2012 17:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama