Aktualny czas: 24.11.2017, 11:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Wspomnienia z Crewconu 1 na mp3
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wspomnienia z Crewconu 1 na mp3
Bardzo lubię tego słuchać i jestem bardzo wdzięczny Jutsu, że przerobił te pliki na mp3, dzięki czemu mogłem sobie tego nie raz słuchać w podróży. Gdy pierwszy raz to usłyszałem z mp3 w autobusie, to się popłakałem. Teraz właśnie słucham hymnu nakamy i mi łzy spływają po policzkach. To tak wzruszające piękne wspomnienia...
Są trzy utworki, które po prostu się śpiewało, bez okazji, spontanicznie. Spakowane w jeden plik bo co za różnica. Wrzuciłbym na serwer ale przecież nie dodam do musicboxa takich rzeczy.

Gdy kończy się nakamowe spotkanie, przychodzi czas rozstania, te utwory łatają w pewien sposób tę bolesną pustkę. Trzymajcie. Mam nadzieję, że nikt się za to nie obrazi i Rybka nie zabijexd Brakuje mi Naja, Wąskiego...

http://www.sendspace.com/file/bo5mjh

Tak się bawiła nakama na pierwszym CC! "Jadłem kebaba" to Wąski a "bądźmy szczerzy" Jackie. Hymn śpiewa Najuch, znany niektórym z kartki z gry Crewconowej, gdzie nie mogło go zabraknąć.
"Wypływamy dziś na długi rejs, wypływamy wprost na Grand Line. Każdy z braci z nami jest, bo jesteśmy NAKAMA"

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2014 02:02 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
23.01.2014 01:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wspomnienia z Crewconu 1 na mp3
Bardzo dobry pomysł, na pewno sam sobie zapodam na moją mp3 tak dla uczczenia naszego pierwszego spotkania. Dzięki za udostępnienie zioooom ;]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2014 02:41 przez Nac.)
23.01.2014 02:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
nie było minija Sad(

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
23.01.2014 03:01
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Nie zabiję, spokojna głowa - sama chciałam Smile dzięki za paczkę, przyda się.

CC1 w ogóle świetnie wspominam. Tyle wspomnień, aż ciężko wszystkie przytoczyć.~~

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
23.01.2014 03:09
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,622
Sądzę, że to nie powinno być dostępne do ściągnięcia dla nas, osób których tam nie było. Czyż to co na crewconie, nie zostaje na crewconie?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

23.01.2014 06:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Niby tak, ale idąc tą drogą gra Crewconowa nie ma prawa powstać, czyż nie? Zresztą nie wydaje mi się, by tam były jakieś wielkie tajemnice zawarte z CC1, a jeśli nawet są nawiązania to do rzeczy, o których przynajmniej się słyszało.
Widziałem też że na CC2 czy dalej puszczano filmik jaki nagrał Ushi jak się dopiero zabawa rozkręcała, co akurat moim zdaniem było poniekąd błędem. Tak czy inaczej skoro Rybę tam w większości słychać i nie ma nic przeciwko to myślę, chyba się nic nie stałoSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.01.2014 15:55
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Czemu miałbym nie mieć prawa posłuchać ? Nie jestem crewconowiczem czy jak szczery ?

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
24.01.2014 01:33
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama