Aktualny czas: 29.01.2020, 11:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Wspomóżmy polski fandom!
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,000
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wspomóżmy polski fandom!
Ladys and dżentelmen. No dobra tyle oficjalu.

Moi drodzy. Otwiera się przed nami nowa szansa. Furtka, która naprawdę poważnie może pomóc w rozprzestrzenianiu chwały One Piece ( co nie bardzo wierzyłem by ten portal mógł serio w tym pomóc). Okazuje się ludzie, że jest! Dzięki nam wszystkim i naszej pracy możemy naprawdę rozszerzyć wiedzę o One Piece. Już tłumaczę.

Nie wiem jakim cudem ale Download anime (chyba każdy zna tą stronę, a tu link doń: http://download-anime.info/hell/index.php ) poprzez Caelliona wyraża chęć głębszej współpracy. Nie tylko będzie tam banner z OP tej strony ale i nieco szersza informacja. Tak więc dzięki tej stronie naprawdę, naprawdę możemy szerzyć One Piece!
Ten kolos przenosi się na nowy serwer i przechodzi potężną rozbudowę. Nie ma więc cienia wątpliwości, że będzie popularnym serwerem, ma być tak anime, manga, dramy ( a wiec nawet będą wchodzić ludzie co nic nie wiedzą o anime&manga) nawet osty. Będzie to największa polsko-angielska strona o anime, mają już 50 osób.
Mają ogromne i piękne plany. Myślę warto pomóc. Ja będę się starał pomagać ale nigdy nie zaniedbam tego serwera, sami wiecie ile się robi.
Ale jeśli ktoś z was chce pomóc, ma czas, chce uczestniczyć w tym pięknym dziele, to nie wahajcie się! To ogromna szansa dla wszystkich i dla samego One Piece. To od was zależy, czy pomożecie im ziścić te jakże piękne plany( przetłumaczone wszystkie anime) i jak najwięcej dobra dla fanów anime&manga.
Zrzućcie z siebie lenia, zróbcie coś dla siebie dla innych. Nie lepiej jest dawać niż otrzymywać :-> Gorąco zachęcam do współpracy z tą potęgą. Nie ze względu na ten portal. Mi nigdy nie zależało na reklamach (zobaczcie ile buttonów mamy) ale staje przed wami szansa rozprzestrzenienia OP, a także przyczynić się aktywnie dla całego polskiego fandomu!

Szukają tłumaczy, ludzi co będą sprawdzać linki do download (linkcheckerów), uploaderów, recenzentów.
Gorąco zachęcam, ruszcie dupy i wspólnie pomóżmy rozwijać polski fandom. Sami często narzekamy, ze czegoś nie ma, że mało ludzi w Polsce interesuje się mangą. Razem, postarajmy się to zmienić!

Kto chętny pw do Caelliona. ;-)

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

10.06.2009 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
Wspomóżmy polski fandom! - Komimasa - 10.06.2009 12:43
[] - Shizumu - 10.06.2009, 12:52
[] - Jutsu - 16.06.2009, 19:51
[] - kon - 16.06.2009, 20:43
[] - Komimasa - 16.06.2009, 20:51
[] - Mateo14 - 17.06.2009, 14:57

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama