Aktualny czas: 17.11.2019, 09:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Wstawianie nakamowych zdjęć na forum/portal
Autor Wiadomość
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 595
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wstawianie nakamowych zdjęć na forum/portal
Oczywiście ja też uważam to za bardzo fajny pomysł Smile
Może to jak Komi zauważyłeś zachęcić część osób, a i sam pewnie czasem bym sobie zajrzał do takiej galerii.

Dodatkowo jak Okiś napisała jeśli będzie to zdjęcie wspólne to popytać ludzi czy się zgadzają i problem znika Tongue

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
06.05.2016 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,262
Poziom ostrzeżeń: 15%
Uważam, że wszystko spoko ,dopóki to będą wybrane zdjęcia, takie, które są zwyczajne, gdzie nie ma nic niezwykłego Tongue bo już na przykład poranki na CC nie mogą być wrzucane, bo to jednak prywatność xD Taki Kac to może boleć xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
06.05.2016 18:09
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,970
Poziom ostrzeżeń: 5%
No ale wiecie, bez zgody, to ja tam nic wstawiać nie chciałem, bez przesady. A o takich kac porankach też nikt nie mówiTongue Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł, przecież tu po części o promocję chodziTongue

Tylko rodzi się pytanie jak to rozwiązać, najlepiej chyba pod daną galerią, która znajduje się na grupie nakamowej, każdy zainteresowany by napisał, że np tego czy tego zdjęcia sobie nie życzy, bo rozpatrywać każe osobno to też się chyba mija z celem.
Tyle, że to też jest dużo dodatkowej roboty dla kogoś, więc chyba szybciej byłby zebrać zdjęcia bezpieczne i zapytać, czy ktoś ma jakieś obiekcje. Co o takim rozwiązaniu myślicie?

Pytanie się też rodzi, kto by chciał zająć się taką segregacją, bo ja bym musiał dostawać paczki przez chmurę albo jeszcze inaczej, bo przecież z fejsa nie wezmę. Jak macie jakieś pomysły to śmiało.

Cytat:ak mówiłem, to jest bardziej "hurtowa" odpowiedź na tematy, które ostatnio poruszasz bardzo często.
Byłbym wdzięczny, jakbyś przytoczył mi te tematy na PW, bo serio nie wiem, o co Ci tu chodzi.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2016 20:28 przez Komimasa.)
06.05.2016 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
kassztan Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 170
Mogę powybierać z Paxem jakieś z mojej galerii i wysłać ci linka do wybranych fotek :>
Ogólnie powstawiam te zdjęcia do jednego folderu na G+ i można będzie komentować- osoby bez linka nie będą miały wstępu, więc na spokojnie można powybierać. Co ty na to?
Minus jest taki że mam tylko moje fotki :<

Dinkalu dinkala kasztan to czym jestem ja. Dinkala dinkalu ostry kasztan gra jak z nut.
06.05.2016 21:00
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,152
Macie ładne uśmiechy, to możecie sobie szpanować.
Ja jestem na nie, i proszę o nie wrzucanie na forum żadnych imprezowych zdjęć na których jestem, bo wiem jak wychodzę na takich i nie życzę sobie aby się pojawiały w tak publicznym i ogólnodostępnym miejscu. Powody bardzo dobrze wypunktował Orzi.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

06.05.2016 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
kassztan Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 170
Ale bez nerwów :> Zostało ustalone że będziemy pytać. Dobrze że od razu powiedziałeś, ale można milej. Jeśli źle zrozumiałam twój post to wybacz, ale tak to brzmiało.
Na temat wgl nie związany z obecnym który został przytoczony przez Orziego nawet się nie odezwę. O takich to sobie gadaj gdzieś indziej, a nie jeszcze bardziej rozdrapujesz ;>
Zgodzą się osoby, albo nie i tu nie musi być demokracji, bo będzie na zdjęciach kto chce, a wy robicie z tego jakąś debatę... Napiszcie że nie chcecie występować w projekcie, a nie mieszacie go z błotem, bo dla innych to może być fajna zabawa.

Dinkalu dinkala kasztan to czym jestem ja. Dinkala dinkalu ostry kasztan gra jak z nut.
06.05.2016 21:49
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,152
A gdzie tutaj masz mieszanie z błotem? Nie wstawiam emotek to mieszam z błotem? Doszukujesz się na siłę "niemiłości" w mojej wypowiedzi, a ja po prostu jednoznacznie określiłem swoje negatywne stanowisko, bez żadnych epitetów. Jak chcecie pokazywać swoje własne twarze, to nikt wam tego nie zabroni przecież, nie? Ja jestem sceptycznie do tego nastawiony, bo podejrzewam że nie jestem jedynym który się tutaj zgadza z Orzim albo prezentuje podobną postawę do mojej i nie ma parcia na internetową sławę Tongue Ale jeśli znajdziecie zdjęcia bez tych osób, to cóż, sky is the limit.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

06.05.2016 23:01
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,029
Brzmiało ostro i "oburzono" i przy całej tej stanowczości łatwo było odnieść wrażenie, że nie brało pod uwagę tego, co już wielokrotnie padło, że będą zgody proszone i nie ma się co martwić. Nie dziwię się, że Kasztaś tak to odebrała :v

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
07.05.2016 00:12
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,029
Emotki niewiele by tu zmieniły IMO Tongue No ale mniejsza! Najważniejsze, że nikt nie musi się obawiać o swoją prywatność, na pewno zostanie zapytany zanim jego/jej wizerunek zostanie upubliczniony :3
e: rzecz jasna brak zgody = brak upublicznienia

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2016 00:20 przez okiren.)
07.05.2016 00:18
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,970
Poziom ostrzeżeń: 5%
W sumie tak przy okazji tej całej dyskusji mi się o tym przypomniało.
Zabawne, że jak moja siostra nie chciała, by była na zdjęciach, to jakoś mało kto potrafił to uszanować jak trzeba i co spotkanie, to zawsze się jakieś zdjęcie z nią trafiło, a jeśli miała wybierać, które mają być usunięte (jakby samemu nie można było tego przejrzeć i usunąć te, gdzie jest), to niemal zawsze było to już po fakcie udostępnienia dla reszty i ktoś zawsze zdążył skopiować. Nawet na sylwku ktoś ją nakręcił na filmie (a przecież stałą najdalej jak się dało. ponoć zatrzymał nawet na chwilę, ale tego nie widziałem), jakby zdobył achievment "uchwyciłem imi".
I strasznie mnie to śmieszy, bo jak teraz sprawa Was tyczy, to nagle nie wyobrażacie sobie, żeby jakieś zdjęcie pojawiło się bez Waszej zgody. Mam ochotę powrzucać teraz Wasze zdjęcia choćby na forum, bo może wtedy w końcu byście zrozumieli, jak się ona czuła, gdy widziała jak kolejny raz ktoś olał jej prośbę.

Nie mówię, że nie byliście wyrozumiali, bo byliście, kassztan to jak mało kto, ale niektórzy podchodzili do tego jak do "wymysłu" i przymykali na to oko, czego efektem były różne zdjęcia. Ile razy słyszałem "no Imi to już przesadza" to nie zliczę. I nie mówcie mi, że nie, bo nawet mam na kompie Imi z CC 3/4 gdzie jest nawet sama na zdjęciu, a te zdjęcia pochodzą ze wspólnej paczki. Takie są fakty.

Wiem, że to praktycznie nie tyczy tematu, ale nie mogłem sobie podarować tej uwagi, przy okazji tej całej obrony prywatności.
--------

A co do samego tematu. Po prostu chciałem dobrze, ale we wszystkim trzeba się przecież doszukiwać złych intencji... "Jestem na zjeździe to licz się z tym, że Twoje zdjęcie pojawi się na forum!" Czasem to ja naprawdę nie wiem, za kogo Wy mnie macie. I żeby nie było, nie mówię tu o tym poście Szczerego, też uważam, że po prostu stanowczo przedstawił swoje stanowisko i wszystko.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2016 01:33 przez Komimasa.)
07.05.2016 01:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama