Aktualny czas: 24.08.2019, 20:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Wybaczysz mi. Pytasz czemu? Bo mam okres"
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,020
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: "Wybaczysz mi. Pytasz czemu? Bo mam okres"
(02.04.2013 12:27 )Nami napisał(a):  OMG, dla mnie to istna głupota xD'
Jak facetowi nie powiesz, że masz okres, to się o tym nie dowie, więc tłumaczenie sobie "wkurzam ją, pewnie ma okres", jest chyba jedynie daniem usprawiedliwienia swojej męskiej głupocie, która to tak naprawdę jest wkurzająca niezależnie od tego, czy kobieta ma ten okres czy nie ;3
Nami, jeszcze 3-4 lata temu bym Ci na to przytaknęła, bo sama przechodziłam dość bezobjawowo jeśli chodzi o humory, ale uległo to zmianie wręcz... drastycznej Tongue Przychodzi ten CZAS to siedzę ino, wpierszam ino krwistą wołowinę i warczę z nad niej na wszystko i wszystkich XD Ale ogarniam na tyle, żeby ostrzec - "dziś (i zapewne jutro, pojutrze również) będę s*ką jakich mało - nie podchodzić, dać mi spokój".

Najgorsze jest to, że mam pełną świadomość jak idiotyczny i bezsensowny jest ten mój agresor - to takie hmm.. upokarzające, że emocje potrafią do tego stopnia wziąć górę nad zdrowym rozsądkiem ;___;

I to co Chlor-chan napisała: świadomość, że to hormony robią wodę z mózgu pomaga w dużym stopniu pohamować rządzę mordu. Oj gdybym sobie nie odpuszczała większości przypadków, to mąż miałby przeje****.

I też mam emocjonowanie się lvl over 9000 XD Ale wtedy zazwyczaj robię sobie terapię na youtubie. Siadam na 2h do kompa i oglądam wszystkie najsmutniejsze sceny z OP i inne wzruszające z Disneya/Disneyopodobnych. Łzy, gluty, pożoga! Ale świetne ujście dla emocji Tongue Na zasadzie: wypłacz wszystko raz a dobrze Big Grin

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
02.04.2013 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Cytat:I też mam emocjonowanie się lvl over 9000 XD Ale wtedy zazwyczaj robię sobie terapię na youtubie. Siadam na 2h do kompa i oglądam wszystkie najsmutniejsze sceny z OP i inne wzruszające z Disneya/Disneyopodobnych. Łzy, gluty, pożoga! Ale świetne ujście dla emocji Na zasadzie: wypłacz wszystko raz a dobrze
Ja oglądam wtedy jakieś amv z AnoHaną - dla mnie działa na tej samej zasadzie x_x

Ale samo "miotanie się bo okres" mnie drażni, wiecie? Wkurza się człowiek, słusznie się wkurza, a facet zamiast zareagować, wyjaśnić, to zbyje ją machnięciem ręki - "zostaw ją, pewnie ma okres". WTF? To już się wkurzyć nie wolno, bo "na pewno mam okres"? A może to po protu ty zachowujesz się jak palant?
No. Że tak powiem.
Nie zawsze jest wina jednej strony.
Kurde mol.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.04.2013 14:50
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,221
Poziom ostrzeżeń: 15%
Uważam, że facet powinien spróbować pogadać z dziewczyną o tym jak się czuje itd. Choć jeśli dostanie z glana wtedy powinien poczekać jakiś czas, bo widac przecież, że jednak nie da rady dotrzeć do niej. Jednak ogólnie chodzi mi o podejście właśnie w tym stylu: "zostaw ją pewnie ma okres". Coś takiego jest kretyńskie i nie na poziomie, trzeba próbowac zrozumiec drugiego człowieka.

Co do wybaczania, to mężczyzna nie może zgodzić się na wszystko co druga osoba robi, są pewne zachowania wytłumaczalne, ale kobieta, ktora sama tłumaczy się okresem to tez chyba troche śmieszne?

Jeśli zboczyłem z tematu to sorki Tongue ale emocje biorą górę w moim pisaniu.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
02.04.2013 15:00
Plomyk Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
Hmm, w moim otoczeniu nie zauważyłam, jak dotąd, zbyt wielu niespodziewanych emocji. Raz na jakiś czas - owszem: koleżanka do mnie zaraz po wejściu do klasy: Ej, uważaj na nią. To pierwszy raz gdy coś podobnego mnie spotkało. Niektóre jednak są zmuszone zwalniać się z lekcji bo góra tabletek nie pomaga. Dalej są uprzejme, może jednak troszkę milczące, ale nie zauważam zbyt wielkiego odchyłu od normy. Bo wciąż część denerwuje wszystko i zawsze.
Co do mnie... Jedynym objawem jest straszne lenistwo i niechęć do wszelkiego ruchu. Ostatnim razem przeleżałabym cały dzień, gdyby mama nie kazałaby mi wstać i się zająć pokojem. A tak mi się nie chciało. Smile Żadnych dodatkowych nerwów. No chyba, że narzekanie znajomych - bo ona wyjść nie chciała. ;D Ale tak ogólnie rzadko kiedy emocje biorą górę. Nie wiem, może to troszkę inne wychowanie, może część ma ochotę wybuchnąć, naprawdę nie wiem.
Ach, i bym zapomniała: Z moich znajomych nie wymigują się zbytnio okresem, a tamtą koleżankę jestem w stanie usprawiedliwić kumulacją problemów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2013 16:27 przez Plomyk.)
02.04.2013 16:24
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Cytat:straszne lenistwo i niechęć do wszelkiego ruchu.
Kyrie Elejson, ja tak na co dzień mam >.>"

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.04.2013 16:26
Plomyk Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
Ja też mam na co dzień, ale wtedy bardziej niż zwykle. Bo skoro oni nie dają rady mnie z domu, z łóżka wyciągnąć, to jest naprawdę źle.
02.04.2013 16:29
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,794
Dla mojego otoczenia bardziej niż sama wizyta cioci kloci, niebezpieczny jest czas przed. Poza nadmierną ochotą na słodkie, które jakoś mnie ratuje nastrojowo, to bez kija nie podchodź, bo pogryźć potrafię. Samo negatywne myślenie czy ochota na płacz przy najmniejszej głupocie swoją drogą, ale to, jak łatwo wówczas wybucham przeraża nieraz mnie samą. Muszę zerknąć do kalendarza, bo się bratu właśnie taka zj**** dostała, za wejście w złym momencie do mojego pokoju, że hej. Ale chyba przyzwyczajony być powinien. Szarpie mi nerwy niezależnie od pory miesiąca Tongue A potem człowiek nie wychodziłby z łóżka. Brzuch się skręca, głowa boli, nogi bolą przeokropnie. W sumie też mogę pogryźć. A ze mnie taki niespotykanie spokojny człowiek jest -_-

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
02.04.2013 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,919
Poziom ostrzeżeń: 5%
No trochę mi to pod hipokryzję podchodzi:

Jackie napisał(a):Wkurza się człowiek, słusznie się wkurza, a facet zamiast zareagować, wyjaśnić, to zbyje ją machnięciem ręki - "zostaw ją, pewnie ma okres". WTF? To już się wkurzyć nie wolno, bo "na pewno mam okres"? A może to po protu ty zachowujesz się jak palant?

A przypomnieć ci, jak sama mówiłaś coś w stylu "nie zwracaj na nia uwagi, ma okres, po wkurza się po wkurza i jej przejdzie"?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.04.2013 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Biiizaaa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
Kiedyś sama bardzo się męczyłam mając miesiączkę, więc to chyba oczywiste, że nie byłam wtedy ugodową, miłą dziewczynką. Teraz biorę specyfiki, które sprawiają, że te przeklęte dni już takie przeklęte nie są. Tylko słodyczy jadłabym jeszcze więcej niż normalnie. Dziewczyny, jeśli jakoś wybitnie cierpicie w czasie okresu to idzie się z tym do lekarza. To nie powinna być choroba zatruwająca kilka dni życia, tylko coś zwyczajnego.
Oczywiste jest, że jeśli dziewczyna zachowuje się jak wściekły pies bez kagańca, pozwala sobie na wszystko i myśli, że jeszcze będzie się ktoś nad nią litował, bo ma miesiączkę, to jest z nią coś ostro nie tak. Zdarza się też czasami, że panowie wręcz zdają się prowokować dziewoję, a jak przegną pałę to tłumaczą to słowami 'ach, pewnie ma okres' nawet, jeśli go nie ma. Natomiast, jeśli go ma... to aż sama współczuję konsekwencji.

And when I am good,
I am very, very good
But when I am bad,
I am FUCKING GORGEOUS!
02.04.2013 22:31
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,020
Tak a propos: zgadnijcie kto mnie wkrótce odwiedzi Tongue

Ja już makijażu nie mam XD A przynajmniej nie w takiej formie w jakiej go miałam zanim siadłam do YT XP

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
03.04.2013 01:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama