Aktualny czas: 22.08.2019, 01:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Wybaczysz mi. Pytasz czemu? Bo mam okres"
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: "Wybaczysz mi. Pytasz czemu? Bo mam okres"
To by tlumaczylo zajadlosc w mafii XD

Komi, że tak powiem - nie myl kury z ku*estwem, dobrze?
Tak, z własneg doświadczenia wiem,że człowiek rozsądny kobietę z miesiączka omijać powinien szerokim łukiem. Więc w chwili w której luba na Cię warknie "nie wku*wiaj mnie dzisiaj, Komiczku, bo mam okres i marnie skończysz" - po prostu trzymaj się z dala. A jak się wkurzy o byle co - kiwaj głową i olej, wyrzuci z siebie emocje i nawet nie będzie pamiętać i co poszło.
Ja mówiłam o tym, żeby każdego niezrozumiałego wscieku swojej kobiety nie zbywac tekstem, że wariuje, bo pewnie ma okres. Czasem zdarza nam się słusznie wkurzyc. Buce tego nie rozumieją. A, jak ktos już tu wspomniał - w dobrym związku potrzebna jest przede wszystkim komunikacja.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
03.04.2013 03:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: "Wybaczysz mi. Pytasz czemu? Bo mam okres"
(03.04.2013 03:15 )Gociak napisał(a):  Ja mówiłam o tym, żeby każdego niezrozumiałego wscieku swojej kobiety nie zbywac tekstem, że wariuje, bo pewnie ma okres.

Nie wiem jak was, ale mnie ten tekst poparty często nietrafnym argumentem (bo ma okres), podku*wia jeszcze bardziej xD
Czyli ta jakże inteligentna, profesorska diagnoza jedynie pogarsza ;d A jeśli jest nietrafiona, to już w ogóle idzie zabić~

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
03.04.2013 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama