Aktualny czas: 24.08.2019, 20:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Wybór komórki
Autor Wiadomość
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wybór komórki
Jeśli chodzi o jedynie solidność (bo to stary model) to bardzo polecam Nokię 3510i stary telefon choć jak na swoje czasy miał już parę bajerów. Solidny jak cholera miałem go 6 lat prawie żadnej ryski a ja jestem dość niezdarny i nie raz wywalał się na podłodze,chodniku,ziemi, raz nawet prawie się utopił i działa skurczybyk nie do zdarcia Big Grin
31.12.2011 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Arthadel Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
Sporo ostatnio przejrzałam tych telefonów i doszłam do wniosku, że moje "małe" wymagania są jednak spore jak na aktualne trendy : D. Ogólnie zawęziłam wybór do tych 4 telefonów, choć wciąż można dawać propozycje : )

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/5189/5377/4150/4149/

Ogólnie...te telefony mają dużo funkcji oznaczonych skrótowo, za które się płaci. Czy warto jakieś ignorować przy zakupie? Są tam jakieś niepotrzebne gadżety?

[Obrazek: sygnaln.png]
01.01.2012 23:44
Korosław Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 138
O w tym porównaniu jest mój Sony Ericsson Elm. Fajna maszynka. Robi fajne zdjęcia i filmy. Bateria tez sporo czasu trzyma. jak na mnie co mało go używam to nawet do 2 tyg. Ogólnie fajnie wygląda i nawet wytzrymała. Jak to u mnie już kilka upadków przeżyła i jest z nią wszystko ok.
02.01.2012 00:10
clifter Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
Poziom ostrzeżeń: 0%
Widzę, że zrobili ulepszoną wersję mojej komórki Noki C5-00 5MPSmile
Powiem Ci tak Art, Nokia c5 posiada dużo bajerów i są tam pewne funkcje za które się płaci. Ale jak nie będziesz z nich korzystać to nic nie zapłacisz. Wtedy komórka będzie Ci służyła do dzwonienia albo wysyłania smsów. Z tego co wiem to za darmową nawigację Ovi Mapy nic nie płacisz. Co do nawigacji pieszej czy samochodowej uwierz mi bardzo się przydaje (zwłaszcza jak się zgubisz bądź chcesz gdzieś dotrzeć). Również bardzo przydatna rzecz w tej komórce to wbudowana poczta, gdy jestem poza domem mogę swobodnie odbierać maile jak i je wysyłać. Tutaj nie jestem pewien czy jest płatna, ale jak tak to tylko jakieś tam grosze. Bardzo dużo uaktualnień przychodzi na tą komórkę, co sprawia, że telefon jest coraz lepszy.
02.01.2012 01:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama