Aktualny czas: 23.10.2017, 10:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Wybór załóg
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
Poziom ostrzeżeń: 0%
Wybór załóg
Może znowu będzie nieco naiwnie i idealistycznie... Ale po co te podziały w "załogach"? Zbudujmy jedność! Czyż piracka załoga stworzona ze wszystkich tutaj nie będzie liczącą się potęgą, która... Naah, żartuję xP Po prostu zastanawiam się, która załoga jest najlepsza dla mnie, na wypadek jakbym chciał dołączyć - chętnie wysłuchałbym sugestii dlaczego miałbym dołączyć do danej załogi (bądź dlaczego mam do niej nie dołączać - na wypadek jakby bardzo mnie w niej nie chciano). Miłoby było, jakby przedstawiciele każdej z nich przedstawili zalety swojej grupy (wszedłbym w dział każdej z nich i sam to posprawdzał, ale oczywiście nie mam ku temu uprawnień). Znajdzie się ktoś miły? Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

14.06.2010 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Fallen - mroczni, może trochę szaleni.
Soge - fani Usoppa.
Feniks - atmosfera takiej zabawowej załogi (podobny do soge, ale nie ma kultu Usoppa).
Runba - dla miłośników muzyki (nie wiem czy ta załoga jeszcze istnieje).

Chyba mniej więcej tak to wygląda, z tego co się orientuję, a wybiera się do kogo się bardziej pasuje Tongue, co się bardziej podoba.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
14.06.2010 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

Szczery napisał(a):Może znowu będzie nieco naiwnie i idealistycznie... Ale po co te podziały w "załogach"? Zbudujmy jedność! Czyż piracka załoga stworzona ze wszystkich tutaj nie będzie liczącą się potęgą, która... Naah, żartuję xP

Ha! już się nabrałam d;

Co do załóg - oczywiście Soge!
Jest nas najwięcej, to o czymś świadczy (: (O czym, to już sobie dopowiedz wedle uznania - według mnie oznacza to, że jesteśmy najlepsi, a każdy chce być z wygranym.) (Ale może nie lubisz tłumów, wtedy twoja strata)

U nas sama elita dzielnych wojowników mórz (+ 8000 popleczników schowanych w krzakach)! Świetnie byś do nas pasował (:!

Jest wesoło i polecam d;

[Obrazek: h3sygn.png]
14.06.2010 15:26
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Chlor napisał(a):Jest nas najwięcej, to o czymś świadczy (:

Jasne, wszyscy róbmy to samo! ;P

Przyznaję, że do Soge najbardziej mnie w tej chwili ciągnie (najwięcej znajomych twarzy) ale właśnie wolałbym wiedzieć, czy u innych załóg czegoś nie tracę Tongue

14.06.2010 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

Widze swieże mięsko do schrupania. Mniam, mniam.....

Zaxus napisał(a):Feniks - atmosfera takiej zabawowej załogi (podobny do soge, ale nie ma kultu Usoppa).
Sprostowanie. My pijemy, rabujemy, pijemy, prowadzimy miłe i uprzejme dyskusje przy herbatce z tymi, co nie zgadzają sie z naszym zdaniem, zarzywamy cykier puder, pijemy, czasami bawaimi sie w architektów, tworząc na nowo wioski, czy tam przemeblowujac pewne pomieszczenia i czy Ja już wspominałam o tym, że pijemy napoje bezalkoholowe? :mrgreen:
14.06.2010 15:35
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247

Poczytaj sobie jak do tej pory przebiegały przygody załóg, a zdołasz wysnuć trochę wniosków odnośnie ich charakteru. Jak można zauważyć, u nas są największe jajca i nigdy nie wieje nudą.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
14.06.2010 16:18
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

W Soge czeka cię wspaniała zabawa, miła atmosfera oraz darmowa maska, jeśli dołączysz do nas w ciągu następnych dwóch dni!! Świetna okazja, nieprawdaż?? Dodam też, że u nas można napić się nawet napojów wyskokowych ;D

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
14.06.2010 16:38
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Chlor napisał(a):ale skoro Szczery nic nie czytał, to może jeśli ktoś nie jest w żadnej załodze, to nie ma dostępu nawet do działu "Zalogi" > "Ogólne" ? Nie wiem. Jak to jest Szczery?

Hmmm... Myślę, że umiejscowienie tego tematu mówi samo za siebie Wink

Tatra, nie trafiłeś. Jestem abstynentem Tongue

14.06.2010 17:09
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Szczery, napisałem, że można, ale nie trzeba Tongue Poza alkoholem mamy soczki, a i herbatka dobra jest ;D

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
14.06.2010 17:11
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Ależ nic się nie stało, Chlor, każdemu się mogło zdarzyć ;]
Z Soge jest ten problem że ja do załogi tej pasuję, ale moja postać o historii napisanej kiedyś i którą chciałbym wykorzystać - ni cholery ^^" Choć może taki kontrast...
Grigorij - jesteś menda. W Xatonlandzie do Pirackiej Załogi nigdy nie chciałeś dołączyć, a tu od razu ;]

14.06.2010 17:24
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama