Aktualny czas: 17.12.2017, 06:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory.
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Wybory.
I oto 9 października będziemy mieli w naszym wspaniałym kraju kolejne wybory. Oczywiście tutaj w śród nas ludzie młodych zainteresowanie polityką jest bliskie zeru. Ale mimo to chce was zapytać, czy wybieracie się głosować?
28.09.2011 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wybory.
Tak, ja się wybieram. Na polityce znam się jak kura na pieprzu, ale może się trochę ogarnę i przejrzę te proponowane programy, czy co tam trzeba przeczytać.

Na pewno nie zagłosuję na żadną z tych głównych partii, PiS, PO, SLD i PSL, chyba? To wykłócanie się, szczególnie PO i PiS, to jakiś kabaret, od którego nawet ignorant nie jest w stanie uciec.
By coś zmienić, potrzeba czegoś nowego. Przynajmniej tak mi się wydaje. A wątpię, czy powyższe partie są w stanie jeszcze coś naprawdę zmienić.

Albo oddam pusty głos. Co będzie znaczyć w moim mniemaniu: "Nie wiem, kto potrafi tu jeszcze coś naprawić, ale przyszłość Polski mnie obchodzi".

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
28.09.2011 13:00
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,464
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja nie głosuję na nikogo, jeszcze mi głos na PIS albo PO podrobią i dopiero by było. Wolę by się wstydzili za to jaka jest frekwencja i pomyśleli co jest tego przyczyną. Ewentualnie na PJN niech wejdą może coś pokażą zawsze to kilka mniej mord z PIs lub PO.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

28.09.2011 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja głosuję, traktuję to jako poniekąd obywatelski obowiązek, a poza tym fajną zabawę Tongue . Zagłosuję na Ruch Poparcia Palikota, dlatego że:
a) to jedyna partia spoza wielkiej czwórki, która ma szansę wejść do parlamentu. Przestałem wierzyć, że Korwinowi, który ma poglądy bliskie moim, uda się w końcu przekroczyć próg wyborczy
b) poza Januszem P. z list mają startować ludzie nie będący jeszcze w Sejmie
c) z Palikotem w Sejmie na pewno będzie śmiesznie Tongue
28.09.2011 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Ja tam zawsze szłam i głosowałam na Wielkiego Cthulhu. Taki głos jest nieważny, a przynajmniej nikt się nie czepiał, że nie poszłam.
To całe "musisz iść, musisz iść"... Ch*ja się nie zmieni.
Ogłosić na Wiejskiej tajne zebranie w czasie której będą grupowo rozdawane łapówki, po czym wysadzić wszystko w cholerę i zobaczyć, co wyrośnie na gruzach.
Naprawdę po katastrofie Smoleńskiej miałam nadzieję, że coś się zmieni. Mimo wszystko nie zdziwiło mnie, że jest tylko coraz gorzej.
Naszemu krajowi przydałby się jakiś dyktator, który wziąłby tych wszystkich kretynów za mordy. Dajcie znać, jak ktoś taki się pojawi. Chociaż myślę, że będzie o nim na tyle głośno, że nawet do mnie dojdzie. WTEDY z przyjemnością pójdę na wybory.

A póki co cieszę się, że siedzę w Anglii, a zameldowana jestem w Polsce. Ominie mnie ta wątpliwa przyjemność.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.09.2011 16:48
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,647
Nie idę teraz na wybory, bo jestem kompletnie nieuświadomiony politycznie. Można być idiotą, ale głosujący idiota to już idiota do kwadratu , gdyż miesza się do spraw o których nie ma pojęcia i może tylko w ten sposób zaszkodzić. Skąd mam wiedzieć, kto będzie najlepszym kandydatem, jeśli nie orientuję się w programie żadnego z nich? Ze spotów reklamowych? Z plakatów i haseł? Śmiechu warte. Żebym miał czas i coś posiedział nad rozkminieniem tej polityki, to inna rozmowa. A tak, być częścią ciemnej masy która łudzi się, że działa na korzyść swego kraju? Dziękuję, postoję.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

28.09.2011 18:53
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 803
Ja idę na wybory szczególnie że to pierwsze w których będę mógł głosować. Zastanawiam się między Unią Polityki Realnej Korwina Mikke a Ruchem Poparcia Palikota. Przyjrzałem się ich programom żeby nie było że głosuję w ciemno. Według mnie to jedyny sensowni kandydaci. Ogólnie pojęcie o polityce mam prawie zerowe...

(28.09.2011 16:48 )Gociak napisał(a):  To całe "musisz iść, musisz iść"... Ch*ja się nie zmieni.
Powiem że trochę mnie irytuje takie myślenie. Tak jak ty pomyślało z kilka milionów Polaków a taka liczba owszem może coś zmienić!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2011 19:19 przez Taboretto.)
28.09.2011 19:18
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Ja idę głosować na KNP, moje podejscie polityczne do sprawy się nie zmieni , w Polsce tak naprawdę jest od groma Partii Politycznych. Jednakże mainstreamowe media piora ludzkie mózgi prezentujac i promując jedynie Bandę Czworga (PO, PIS , SLD , PSL). Tak samo mam nadzieję że macie własną świadomośc i że nie dajecie się zwodzić za noc sondażom przedwyborczym. To jest całkowita kpina.

Tak btw Tabo, nie żebym był upierdliowy albo coś ale partią korwina jest teraz KNP (Kongres Nowej Prawicy - tak jakby ktos nie wiedział). A co do RPP, to ja jestem sceptyczny jak dla mnie - ta partia jedzie jedynie na popularności osoby wokół której się skupia. CZyli dostajemy to samo co wcześniej tylko w nowym opakowaniu.

A tutaj dwa małe materialiki, zachęcam do obejrzenia i odsłuchania ^ ^. (pierwszy materiał pochodzi jeszcze z 2010 roku)

http://www.youtube.com/watch?v=o6dIZUFQBhg

http://www.youtube.com/watch?v=CB3pgot8hHU

[Obrazek: archer-1.png]
28.09.2011 19:55
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Ja też zagłosuję na Ruch Poparcia Palikota Smile

Teraz tak sobie myślę, że każda metoda, nawet nie oddania głosu czy oddania pustego głosu jest jakąś metodą na pokazanie tego co myślimy o polityce i tego co się w niej wyprawia
28.09.2011 20:44
hetman Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 151
(28.09.2011 19:18 )Taboret napisał(a):  Ja idę na wybory szczególnie że to pierwsze w których będę mógł głosować. Zastanawiam się między Unią Polityki Realnej Korwina Mikke a Ruchem Poparcia Palikota.

Daję Ci radę: zagłosuj na Janusza Korwin-Mikke i jego Kongres Nowej Prawicy (dawny UPR i WiP). To człowiek, który od 20 lat nie zmienia poglądów i nie pcha się do koryta by się nażreć, ale po to by je zlikwidować. To jedyna słuszna opcja. Na Palikota radzę nie głosować, bo gość już w Sejmie był i jedyne co robił w tej swojej komisji "przyjazne państwo" to walka z babciami handlującymi pietruszką. On nie ma żadnego dobrego pomysłu na poprawę stanu państwa, poza zajmowaniem się tematami zastępczymi w stylu walka z klerem. Zwracam uwagę, że dzisiejszy antyklerykalny Palikot, to ten sam człowiek, który kilka lat temu zakładał katolicki tygodnik "Ozon". To ten sam człowiek, który niegdyś jako liberał i przedsiębiorca w przemyśle alkoholowym opowiadał się za niskimi podatkami i przejrzystym prawem gospodarczym. Jak tylko wkroczył do Sejmu, to zamiast wziąć się do roboty, zaczął latać z plastikowymi penisami. NIE WARTO GŁOSOWAĆ NA PALIKOTA! TYLKO JKM I KONGRES NOWEJ PRAWICY!

(28.09.2011 16:44 )Orzi napisał(a):  c) z Palikotem w Sejmie na pewno będzie śmiesznie Tongue

Może lepiej zamiast na wybory idź na browara. Nie o to chodzi, aby było "śmiesznie", ale o to, by wybrać fachowców. Zanim skreślisz kogokolwiek na liście, sprawdź czy nie jest to chłop oderwany od pługa. Ja chcę z powrotem widzieć poważne, nudne i naszpikowane formalizmem, językiem prawniczym obrady Sejmu, a nie cyrk! Bo potem znowu będzie 460/100 ignorantów, którzy trzepią ustawy napisane na kolanie! Dzienniki ustaw są coraz tłustsze, ale jak patrzę co oni wyprawiają, to mam ochotę je podrzeć.

Jak ktoś się nie zna na polityce, to niech w niedzielę idzie na browar. Byle z dala od urny!

Dzisiejszą "elytę" polityczną trzeba zmieść. TO bękarty okrągłego stołu i nocnej zmiany.

http://www.youtube.com/watch?v=yJrOt3wPcxE

Kiedy obrażana jest sprawiedliwość lub Ojczyzna, niemożliwa jest inna dialektyka, niż dialektyka pięści i pistoletów.
Jose Antonio Primo de Rivera

[Obrazek: kons2.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2011 21:40 przez hetman.)
28.09.2011 21:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama