Aktualny czas: 20.11.2017, 02:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Wyczekiwane premiery gier na PC
Autor Wiadomość
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,430
Poziom ostrzeżeń: 10%
Brick Wyczekiwane premiery gier na PC
Z miejsca chcę zaznaczyć jedno. Wiem, że niektóre z tych gier są na konsole, ale generalnie chodzi o gry, w które można zagrać na PC.

Chciałabym, by był to temat, w którym wrzucamy gry, na które czekamy z jakichś powodów. Takie, które wyszły niedawno, mają swoją premierę za niedługo, ale nawet te gry, które zostały dopiero zapowiedziane.

Rynek jest ogromy, a nie każdy interesuje się nadchodzącymi premierami, czy danymi gatunkami gier. Dodatkowo, jest mnóstwo gier, które nie są jakoś mocno reklamowane, a może ktoś z was o nich słyszał i uznaje je za interesujące. Na nakamie jest wielu posiadaczy komputera, więc pomyślałam sobie, czemu by nie dzielić się propozycjami co ciekawszych tytułów? Może przy okazji wywiążę się jakaś ciekawa dyskusja – liczę na to, że poznam jakieś ciekawe tytuły, o których nie miałam pojęcia (:

Zacznę post czterema, raczej bardzo popularnymi grami~

The Elder Scrolls VI

[Obrazek: AUa6xiM.jpg]
Graficzka z gry-online, raczej poglądowa, niż przedstawiająca to, jak może wyglądać gra~

Szósta część serii TES – została zapowiedziana w 2016 roku.

Skyrim bardzo mi się podobał, przegrałam w obydwie wersję (zwykła i special) ponad 600 godzin i wciąż jest mnie w stanie czymś zaskoczyć (:
Jeżeli szósta część ma zaoferować jeszcze więcej zabawy, to czekam z dużą niecierpliwością~

Mass Effect: Andromeda

Czwarta odsłona serii, data premiery gry to 21 marca 2017 roku.

"Fabuła gry rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach ukazanych w oryginalnej trylogii Mass Effect i nie jest bezpośrednio powiązana z historią o zmaganiach komandora Sheparda z rasą Żniwiarzy. Tym razem wcielamy się bowiem w zupełnie nowego bohatera, a akcja gry osadzona została głównie w tytułowej galaktyce Andromedy."
źródło: gry-online.pl

Mam w planach zagranie w wszystkie części, Andromeda może przyspieszyć te plany (:

Star Citizen

Nie opuszczając kosmicznej tematyki. Symulator kosmosu~

Gra będzie raczej mocno rozbudowana - na oficjalnym kanale udostępniane jest mnóstwo materiałów, jeśli ktoś jest zainteresowany to można pooglądać (albo przeglądać filmiki przez cały dzień xD).

Cyberpunk 2077

Trailer zobaczyłam już jakiś czas temu (został opublikowany na początku 2013, jak ten czas szybko leci ;___;). Premiera jest niby zaplanowana na 2018, ale zobaczy się.

Opisik skopiowany z gry-online~
Osadzona w otwartym świecie w klimacie science-fiction gra RPG oparta na papierowym systemie fabularnym Cyberpunk. Produkcja została opracowana przez studio CD Projekt RED, które wsławiło się kultową serią o Wiedźminie, zaś w pracach nad grą uczestniczył aktywnie twórca oryginalnego systemu, Mike Pondsmith. Fabuła przenosi nas do tytułowego roku 2077 i zaawansowanego technologicznie, skorumpowanego świata przyszłości. Miejscem akcji jest zaś pełne mrocznych intryg i tajemnic miasto Night City, doskonale znane fanom systemu Cyberpunk. Eksplorując otwarty świat gry, poznajemy skomplikowaną i wielowątkową historię naszych bohaterów, prowadząc liczne dialogi i wypełniając szereg zadań fabularnych, które wymagać od nas będą nierzadko podejmowania trudnych, moralnych wyborów. Mechanikę rozgrywki (przede wszystkim system rozwoju postaci) autorzy oparli w pewnym stopniu na papierowym pierwowzorze. O odpowiednie wrażenia wizualne dba zaś podrasowana technologia RED Engine, wykorzystana wcześniej w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Jakoże CD Projekt RED, to są duże oczekiwania. Jedna z gierek, które na 95% kupię (:

Jestem ciekawa, na jakie gry wy czekacie.

Może ktoś czeka na jakieś fajne MMORPG? Kiedy dwa tytuły, na które czekałam tak bardzo mocno, okazały się klapą, to złamało mi to mocno serduszko. Nawet nie patrzyłam co się tam dzieje na rynku, żeby nie robić sobie nadziei :C

PS
Nie założyłam tematu o grach na inne platformy, bo posiadam tylko PC.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
01.03.2017 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 329
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wyczekiwane premiery gier na PC
Już nie czekam, wyszedł Torment, jak tylko przejdę mogą umierać Smile

Z takich mniejszych oczekiwań: Tekken 7 na PC, chciałbym jeszcze Bloodborna i Nioh'a, ale pewno się nie pojawią Sad I jak zwykle kolejny duży update do Path of Exile, tym razem 6 nowych aktów! Ponadto CrossCode, choć nagrałem się w early accesie to jednak gra w oldschoolowym snesowym stylu na którą często mam ochotę (action rpg z zagadkami, mix Zeldy, Ys i mmo, choć jedynie fabularnie). Na koniec może EITR, mimo iż byt mało wiadomo, ale obecnie jestem głodny nowych Soulsów, odkąd skończyłem dwukrotnie Salt and Sanctuary, ponownie zabrałem się za całą serię (ukończyłem nawet nielubianą przez siebie drugą cześć i przebolałem bolączki pierwszej).

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2017 20:26 przez Gosen.)
01.03.2017 20:16
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ja to trochę wypadłem z obiegu gier AAA, bo moje serduszko należy do gier indie.

Gdy dowiedziałem się, że Subset Games, czyli twórcy gry FTL: Faster Than Light pracują nad nową grą, moje oczy zaświeciły się. Bowiem zapowiedzieli oni grę mechanicznie podobną do FTL.

Into The Breach

Poza tym trailerem i paroma skrinami nie wiemy za wiele, ale to wystarczyło. To, co widać na trailerze wystarczyło, by mnie zainteresować. Turówka, na planszy 8x8. Strategii nie lubię, ale to tyczy się tych ekonomiczno-budowniczych (tj. Civy i inne Total Wary).
Obiecałem już sobie, że Into The Breach kupię od razu, jak będzie się działo. Nie wiadomo jeszcze kiedy ;_;

Drugim przykładem jest też indyk, i też od studia, którego wielbię, tj. Klei Entertaiment (Don't Starve, Shanks, Invisible Inc)

Oxygen Not Included

Tutaj sytuacja zgoła odmienna, bo w grę da się już grać, ale na Steamie oficjalnie jeszcze jej kupić nie można (jest oryginalna wersja pre-alpha/pre-early access). Animacje i cały styl grafiki rodem z Don't Starve, cały zamysł gry - w DS "Nie umrzyj z głodu", w Oxygen "Nie uduś się (z braku tlenu). W grze mamy kolonię duplikantów (nasze postacie to twory drukarki 3D) na asteroidzie, którą właśnie kolonizujemy. Trzeba budować, dbać o dostawe tlenu, walczyć z skażeniami etc. Każda postać ma też swoje cechy - zarowno pozytywne, jak i negatywne. Jest tam też podobna mechanika stresu jak w Darkest Dungeon - postacie gdy się stresują, mają swoje odpały, np. wymiotują gdzie popadnie (co przysparza problemu, bo trzeba to sprzątać, a duplikanci są obsesyjni na punkcie ładnego otoczenia, co przekłada się np. to, że pomieszczenia trzeba dekorować), albo niszczą wszystko co napotkają. Nawet potrafią zasnąć w trakcie jakiejś czynności :v

No i w sumie na razie tylko na to czekam. Ale w jeden dzień potrafi przybyć tych gier kilka, bo indyki pojawiają się w zawrotnym tempie.
Z gier AAA to gdzieś tam z tyłu głowy jestem ciekawy następnego GTA, o którym wiemy tylko tyle, że będzie. Kiedyś.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
01.03.2017 21:14
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Generalnie wszystko czym byłem zainteresowany już wyszło. Jeśli kolejne DLC do Civilization VI się liczy, to bardzo na nie czekam. Mają dojść Persja i IMPERIUM MACEDOŃSKIE którym bardzo chętnie bym zagrał. To przez Eikicziego, jego obwiniajcie.

A poza tym tak jak Gosen Tekken 7. Cieszy mnie to, że bijatyki przeżywają renesans na pecetach. Jeszcze nowy Marvel vs Capcom ma wyjść od razu na komputery osobiste.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
01.03.2017 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Ja osobiście podobnie jak większość chyba też czekam z zainteresowaniem na Mass Effecta Andromeda. Poza tym co już wymieniliście osobiście czekam na reaktywację Preya. W zeszłym roku został bardzo udanie wskrzeszony mój ukochany Doom teraz przyszła kolej na następnego klasycznego fps-a

Premiera: 5 maja 2017 r.

Również warto wspomnieć o polskiej produkcji horror o której było przez pewien czas głośno w związku ze straszną wizją piekła czyli Agony.

Premiera: czerwiec 2017 r.

Dziwię się też że nikt nie wspomniał o nadchodzącym nowym Warhammerze. Dawn of war 3 prezentuje się świetnie.

Premiera: 30 kwietnia 2017 r.

No i powrót innego świetnego horroru w który się zagrywałem w czasach popularności Amnesii i innych Penumbr czyli Call of Cthulhu.

Premiera: gdzieś w 2017 roku.
01.03.2017 22:03
Seatherten Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 125
Ja tam dalej czekam na
[Obrazek: vHeBJxW.png]

Choć wiem, że nie powinienem nazbyt się ekscytować.

[Obrazek: 02uWfAB.png]
01.03.2017 23:17
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,002
Muszę i chcę pooglądać dzisiaj dokładniej wszystkie te trailery, niektóre potrafią być niesamowite. A jako, że i ze mnie pecetowiec i nie korzystam z błogosławieństw konsoli (ale kiedyś se kupie) to i ja się wypowiem.

Właściwie to na ten rok jara mnie tylko jedna premiera gry. Nie oznacza to od razu, że tylko nią się interesuję, ale na tę jedną czekam odkąd tylko pojawił się jej pierwszy trailer.

Mowa o trzeciej już części do mojej ulubionej serii gier typu RTS, Dawn of War'ze. Powód dla którego tak na to czekam jest banalny: Ja kocham to uniwersum! Warhammer 40k jak i fantasy, to nawet obojętne, ale oba wykreowane światy są dla mnie od większości mojego życia ulubionymi, albo stojącymi na równi z tymi stworzonymi przez Sapkowskiego czy Tolkiena.

Także czekam Big Grin. I się jaram jak gupi xD.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
02.03.2017 14:48
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Choć nie mam co myśleć o graniu na pececie ( był rozważany taki wypasiony do gier, ale w sumie dobrze wyszło, że nie ma, FFXV love).
Tak zdecydowanie czekam na nowego tekkena 7 również na komputery stacjonarne. Cieszę się, że być może, będzie możliwość czasem odpalić teczkę na jakimś spotkaniu i kto będzie chciał sprawdzi swoje umiejętności, które teraz może znów szkolić w siódemce. Smuci niezmiernie fakt, że przez wojny PCvs konsola, a podejrzewam nawet że w większości przez konsolowców, nie będzie możliwości cross playów... Szkoda. Bo tak byłaby fajna możliwość pogrania z nakamą, która by chciała grać w tekkena na PC, a tak, można tylko się posparingować na żywo. Cóż, zawsze coś.
02.03.2017 20:20
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Dzisiaj wyszedł nowy Tekken 7 na PCty. Konsole jako maszyny do grania oficjalnie przegrały wojnę.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
02.06.2017 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Też miałem niezłego zonka, jak zobaczyłem Tekkena 7 na pc po raz pierwszy. Aż tutaj słychać odgłos pękającego z bólu tyłka autora bloga "rest in pc". Konsole [*]

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
02.06.2017 22:52
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama