Aktualny czas: 15.08.2018, 22:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Wykonanie wtyczki dla PHP-Fusion
Autor Wiadomość
LuckyLuke Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22
Wykonanie wtyczki dla PHP-Fusion
Witam,
jestem początkujący w php, moje pytanie dotyczy propozycji wykonania jakiejś wtyczki dla was na portalu opartym o PHP-Fusion, czy jakiś admin chciałby ją przyjąć?
Wykonanie byłoby oczywiście darmowe, z tym, że taką wtyczkę umieściłbym później na swojej stronie, która niedługo powstanie w portfolio. Nie gwarantuję też, że będę w stanie wszystko umiał wykonać Smile
Pozdrawiam

http://www.pomoc-gracza.pl forum o grach, przyspiesz rozwiązanie swoich problemów oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777
10.11.2011 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
CichyWiatr Offline
Nice :*
Tom's Workers

*
Liczba postów: 185
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Wykonanie wtyczki dla PHP-Fusion
Zawsze pomoc nam się przyda Smile tylko akurat trafiłeś na nieodpowiedni moment, ponieważ przechodzimy z 6 na 7 w niedługim czasie i do końca nie wiemy, czego będziemy potrzebować.

Jak będzie to później nadal aktualnie, to na pewno skorzystamy.

Pozdrawiam

Remember, remember the fifth of November
The Gunpowder Treason and Plot
I know of no reason,
Why Gunpowder Treason
Should ever be forgot...
10.11.2011 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
LuckyLuke Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Pomiędzy 6 a 7 jest niewiele różnic w pisaniu wtyczek, przynajmniej tak mniej więcej jak patrzyłem, to się nie dopatrzyłem jakichś sensacji. Koledze akurat piszę też wtyczkę na 7, działania nie zdradzę bo to innowacją jestTongue , ale dość zgrabnie mi to wyszło, więc pomyślałem, że się poduczę coś przy innych zleceniach oczywiście amatorsko, więc za dużo tez nie mogę obiecać nie wiadomo jakich super wielkich skryptów Tongue
Jak tylko będzie potrzeba, to czekam Smile

http://www.pomoc-gracza.pl forum o grach, przyspiesz rozwiązanie swoich problemów oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777
10.11.2011 17:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Piżol - ja się na tym kompletnie nie znam, ale gdyby Ci się udało zamontować na tym forum opcję "ignoruj temat" to bym Ci kurde zgrzewkę piwa postawiła >.>"

[Obrazek: 66HHUfX.png]
10.11.2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
LuckyLuke Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Gociak, tak szczerze to nie bardzo wiem jak by to miało działać, choć wydaje mi się, że MyBB takie coś już ma http://forum.onepiecenakama.pl/usercp.ph...=editlists
Smile

Cytat:Dodaj użytkowników do swojej listy ignorowanych By zacząć ignorować posty i prywatne wiadomości od wybranych użytkowników, wpisz ich loginy w polu poniżej. Możesz wpisać kilka loginów naraz, oddzielając je przecinkami.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2011 21:52 przez LuckyLuke.)
10.11.2011 21:51
CichyWiatr Offline
Tom's Workers

*
Bardziej jej chodzi, aby temat ignorowany nie był pokazywany na liście tematów oraz w wyszukiwarce.

Zasada działania jest prosta, dodajesz np. w Panelu Użytkownika numer bodajże TID (Theard ID), który ma się nie wyświetlać w liście tematów i tyle. Trudniej to napisać..

Kiedyś chciałem go napisać, ale zrezygnowałem. Jest nawet taka wtyczka do kupienia na jakieś płatnej subskrypcji, ale nie mam pojęcia, ile kosztuję.

I know of no reason,
Why Gunpowder Treason
Should ever be forgot...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2011 22:17 przez CichyWiatr.)
10.11.2011 22:16
LuckyLuke Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Mi się wydaje, że prościej byłoby na dole wlepiać link ignoruj, ten link by wysyłał do bazy to id, które ma być wyłączane.
Problem w tym, że MyBB to jedno z gorszych skryptów, ponieważ z tego co mi wiadomo ma bardzo dużo selectów do bazy, robienie kolejnych selectów z ignorowanym tematem, to już admin musiały pomyśleć, czy mu serwera przez to nie zablokują.
Dlatego dużo bardziej wolę zabawy na fusionie Smile
Po za tym na propozycje wtyczek to raczej do admina by musiały iść lub gdzieś na osobny temat Smile

10.11.2011 22:29
CichyWiatr Offline
Tom's Workers

*
Niestety masz po części rację z obciążeniem jakie generuję MyBB przy większej liczbie wtyczek, szczególnie napisanych bez pojęcia (mieliśmy na początku plugin, który potrafił generować 130 zapytań do bazy przy jednej odsłonie strony).

Jako webmaster czekam na MyBB 2.0 i zobaczę czy coś się zmieni w przypadku optymalizacji, jak nie będę próbował przenieść się na phpbb 3.1, ale to już inna bajka. Na razie niech jest jak jest Smile Aktualnie samemu odpowiadam technicznie za forum i MyBB jest mi jak najbardziej na rękę, ponieważ jest bardzo proste i przejrzyste w konfigurowaniu, czego o phpbb 3 trudno powiedzieć.. aż ciarki mnie przechodzą na myśl o jego aktualizacji, gdzie trzeba kilka dni przygotowywać się do niej, gdy ma się większą liczbie wtyczek.

Temat po prostu rzeka Wink

I know of no reason,
Why Gunpowder Treason
Should ever be forgot...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2011 22:55 przez CichyWiatr.)
10.11.2011 22:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama