Aktualny czas: 26.09.2017, 03:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wywiad z Odą 2014.
Autor Wiadomość
MonkeyDRoxy Niedostępny
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Poziom ostrzeżeń: 0%
Wywiad z Odą 2014.
Witajcie! To jest mój pierwszy post na forum. W związku z ''nowym'' wywiadem Ody postanowiłam podzielić się również i z wami Smile

Buki w swoim najnowszym filmiku powiedział, że Oda planuje, że One Piece będzie trwać jeszcze 10 lat! Z jednej strony się cieszę bo to jedyne anime, które oglądam i do którego się tak bardzo przywiązałam, ale za 10 lat wszyscy będziemy starsi i możemy ''wyjść z Łan Pisowej gorączki''. Również w tym wywiadzie nasz kochany Oda dopowiedział, że będzie jeszcze dwóch nowych członków załogi. No, ale czemu? ;_; Nie wystarczy 9?! Każdy ma już wyznaczoną rolę na statku... Po co dwóch nowych? Ja się przyzwyczaiłam do starego składu Słomianych Kapeluszy... A poza tym to co by mieli nowi załoganci robić na statku? Przecież wszystkie zajęcia są zajęte... Jinbe ma niby dojść, ale myślę, że z jakiegoś powodu nie będzie mógł...
A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Smile

Notatka od Gociak, 16.07.2014 17:32 :

Stawiaj spacje po znakach interpunkcyjnych, bardzo Cię proszę.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.07.2014 17:31 przez Gociak.)
16.07.2014 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
RE: Wywiad z Odą 2014.
MonkeyDRoxy napisał(a):ale za 10 lat wszyscy będziemy starsi i możemy ''wyjść z Łan Pisowej gorączki''
śmiechuam Wink

Powstawiaj se spacje po przecinkach (e: i innych znakach interpunkcyjnych), bo grammar nazzi zaraz Cię zjedzą (e: w sumie to nie gramatyka, ale wiadomo o co kaman) ;P

Do roboty mi trza niezdety, to sobie wywiadu nie zdążę przesłuchać, ale odnośnie nowych załogantów - ludzie na przestrzeni lat dostawali nowych Słomków i przywykali do nich, ciężko mi sobie teraz wyobrazić załogę bez Robin dajmy na to, a czymże ona jest na statku, pani archeolog ;p Bardziej potrzebna, żeby wątek pustego wieku pchać do przodu niż dla samego funkcjonowania załogi. Ja tam pokocham czego Oda nie zaserwuje Wink

A o wywiadzie później Tongue

e2: ej odpaliłam to i częśc z tego co on mówi, to jest stare info... Właściwie, to nic nowego nie usłyszałam i to o rozciąganiu się też czytałam gdzieś niedawno...

e3: a to nie wiem czy powielam plotę jakąś, czy faktyczne info, ale odnośnie jego obaw, że Oda się przekręci: czy on nie wtajemnicza swoich asystentów w kluczowe zwroty akcji i samo zakończenie, gdy ich przyjmuje? Właśnie na taką smutną ewentualnośc kopnięcia w kalendarz?

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.07.2014 15:07 przez okiren.)
16.07.2014 14:58
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,700
Poziom ostrzeżeń: 20%
(16.07.2014 14:58 )okiren napisał(a):  
MonkeyDRoxy napisał(a):ale za 10 lat wszyscy będziemy starsi i możemy ''wyjść z Łan Pisowej gorączki''
śmiechuam Wink
Niektórzy już są :> Poza tym to się nie znudzi ;D

(16.07.2014 14:58 )okiren napisał(a):  e3: a to nie wiem czy powielam plotę jakąś, czy faktyczne info, ale odnośnie jego obaw, że Oda się przekręci: czy on nie wtajemnicza swoich asystentów w kluczowe zwroty akcji i samo zakończenie, gdy ich przyjmuje? Właśnie na taką smutną ewentualnośc kopnięcia w kalendarz?
Ba. Znają zakończenie i najważniejsze argumenty, tak żem słyszał.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

16.07.2014 15:12
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Oda powiedział, że tyle pomysłów napływa mu do glowy, że spokojnie mógłby rysować przez kolejne 10 lat. A nie, że OP potrwa jeszcze 10 lat.

I nie powiedział, że dołączy dwóch słomków, tylko, że nowi nakama będę się pojawiać w przyszłości.

Grzecznie i z nakamowskim uśmiechem przyjaźni zapraszam wszystkich, których nic nie boli, do przeczytania mojego fika!
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-fan...ieza--2770
16.07.2014 16:05
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Dahaka ma rację.
Plus, "stary skład Słomków" to Luffy, Zoro, Sanji, Nami i Usopp, czyli ekipa, która wpłynęła na Going Merry na Grand Line. Jakbyśmy się bali zmian, to nie mielibyśmy całej reszty załogi. Ba, nie mielibyśmy nowego statku. Nie bój się zmian ;] To One Piece - zmiany mogą być tylko na lepsze.
Cytat:A poza tym to co by mieli nowi załoganci robić na statku?
Bo, jak rozumiem, rola archeologa jest na pokładzie niezbędna? ;]
Zaufaj Odzie.

Poza tym, nowi załoganci będą musieli się pojawić - jak inaczej Usopp zbierze swoich ośmiu tysięcy załogantów?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.07.2014 17:36
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
A Zoro to też pełni taaaaaaką funkcję :3

Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że na każdym morzu dołączyły 4 osoby i teraz też tak może być.

A Usopp zbierze swoje 8 tysięcy na Dressrosie, Gnomy
Spoiler :
+ ludzie, którzych wybawił "God Usopp".

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.07.2014 18:59 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
16.07.2014 18:51
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Zoro pełni funkcję najważniejszą po Luffy'm, Dev Tongue Jest bosmanem w załodze Słomianych.

@Gociak

Hmmm lenistwo?

Notatka od Gociak, 17.07.2014 07:50 :

Człowieku, naucz się pisać, do licha. Wiem, że umiesz, więc co to miało być?

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2014 06:58 przez Szogun.)
17.07.2014 03:02
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 45
Piszecie tylko o roli na statu, a nie uważacie że po prostu najzwyczajniej w świecie załoga jest za słaba? przydałby się ktoś w wysokich zdolnościach bojowych i ktoś inteligentny bo jak pokazała przeszłość czasem lepiej pomyśleć niż robićSmile
17.08.2014 21:24
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Żaden nowy nie może być silniejszy od Luffy'ego Tongue A inteligentnych ludzi mamy - Robin przede wszystkim, ale reszta tez nie jest wcale tępa.

17.08.2014 21:38
Bananowy Niedostępny
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 196
Nie wspominając już o tym, ze z każdą sagą załoga stawała się silniejsza, to i teraz trend raczej się nie zmieni. Na Raftel pewnie siłę Luffy'ego (i paru innych załogantów) będzie można porównać z tą admirałów. A od inteligencji mamy Robin,
Nami czy nawet Sanji'ego, który wbrew pozorom głupi nie jest.
A jeśli chodzi o wywiad to: co do nowych członków, to pewnie będzie tak jak na Paradise, jeden nowy załogant na jedną sagę. A gdzieś w jakimś wcześniejszym wywiadzie Oda sam wspominał, że po przekroczeniu GL manga jest ukończona dopiero w połowie. Co w sumie dziwne nie jest, mają jeszcze cały Nowy Świat do przepłynięcia. Plus to, że w świecie OP może być nawet wyspa wzorowana na szesnastowiecznej Polsce (szlachta, sejmiki, tak bardzo chciałbym choper5 ), to nie dziwne że Oda ma pomysły na dziesięć lat Big Grin
17.08.2014 23:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama