Aktualny czas: 24.10.2017, 00:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X-Faktor
Autor Wiadomość
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
X-Faktor
Tak więc zastanawiałem się kto może wygrać program?
i jak na razie według mnie będzie

1.Gienek Loska/Ada Szulc
2.Gienek Loska/Ada Szulc
3.Michał Szpak

Pozwolę sobie też skomentować kontrowersję z udziałem Kuby, Williama Malcolma i Sweet Rebels.

Moim zdaniem Kuba mógł wyeliminować Williama taktycznie bo był lepszy. Dziewczyny i tak chyba za daleko doszły. Tutaj Kuba ma u mnie minusa.

Czesław ostatnio wypomniał to Kubie i mógł postąpić podobnie eliminując Matsa, ale wybrał lepszego.

A tak ogólnie w takich programach to najlepsze są i tak eliminacje bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy Smile. W tej chwili to większe show robią jurorzy niż uczestnicy ;/

I jeszcze dla mnie w ogólne to był głupi pomysł dzieląc uczestników na zespoły, starszych i młodszych. Myślę, że przez to odpadły osoby, które powinny dłużej się "utrzymać"

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
14.05.2011 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
RE: X-Faktor
Masz w tym trochę racji. Do tej pory pamiętam jedną dziewczynę, która naprawdę niesamowicie śpiewała i dziwię się, że nie doszła do półfinałowych odcinków.
Ja osobiście uważam, że w finale będzie Ada Szulc, Michał Szpak i albo Gienek Loska, albo Dziewczyny. Zależy, jak to się jeszcze ułoży.
15.05.2011 00:01
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Ja nie wiem, skąd się bierze ten fenomen Szpaka. Przecież on nie umie śpiewać. Mało tego, angielski u niego kuleje tragicznie... I ta okropna chrypa. Szkoda gadać. Dlatego uważam, że wygra Gienek albo Ada... Choć wolałbym Gienka, bo się wydaje w porządku.

Lubię placki.
15.05.2011 23:36
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
Podbijam, Szpak to porażka i nie rozumiem tej podniety wokół niego. Plus te jego wymuszane ruchy i miny. Co ciekawe zastanawia mnie jakim cudem się przedostaje pani małgosia od czesława Big Grin

Fakt faktem Ada nieźle miesza, mnóstwo ok. Na 2 geniek.

[Obrazek: jackal.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2011 07:35 przez Jackal.)
16.05.2011 07:34
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Też nie rozumiem faktu, że Pani Małgosia nadal jest w X Factor Tongue
I mi osobiście podoba się śpiew Szpaka. Zresztą cenie ludzi, którzy nie obawiają się być sobą Wink
16.05.2011 15:04
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Pani Małgosia jest nadal w tym programie właśnie dzięki tym dzieleniom na zespoły, starych i młodych. Maja miała najsłabszą grupę i to tam najwięcej osób odpadło. Jakby nie było tych podziałów to by nie było już Pani Małgosi, a byłby ktoś z grupy Kuby, który odpadł wcześniej.

Co do Szpaka, to według mnie jest dobry, no ale te wszystkie podniety to przez to, że jest "oryginalny" Tak jak pisałem wyżej, dla mnie Szpak powinien zająć 3 miejsce.

16.05.2011 16:13
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Ja bym go pewnie dała na drugie miejsce, ale to się jeszcze okaże Wink
16.05.2011 18:04
Gento Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 162
A był już finał? Nie bardzo interesuje mnie ogladanie tego XD. Jedynie ogladałam to dla gościa z wawy xD, tego co taki cierkpki jest i ma szopke na głowie XD. On jest świetny a moje rodzeństwo już go słuchało na żywo TT^TT, szkoda że ja nie miałam takiej okazji a bardzo bym chciała go na żywca zobaczyć Big Grin. W każdym razie nie lubię programów w których tylko śpiewaja dlatego sto razy bardziej wolę Must be the music bo tam są świetne zespoły i w ogóle ^^. Tyle że jury moim zdaniem jest trochę lepsze jak w MBTM ^^
17.05.2011 13:26
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Do finału jeszcze parę odcinków zostało Smile Ten gościu z szopką na głowie to Gienek Loska Tongue facet naprawdę świetnie śpiewa, miałam kiedyś okazję usłyszeć go na Rynku w Krakowie. Tym bardziej mi żal, że dziś nie mogę się wybrać na jego występ na miasteczku AGH:/

Obojętne mi kto wygra, mam tylko nadzieję, że Gienek i tak wyda swoją płytę. Szpak mnie nie porywa choć słucha się go całkiem dobrze. Ada drażni mnie swoim zachowaniem lolitki ale śpiewać potrafi. Choć patrząc na działalność ich zespołu (Chilitoy) to raczej nie moje klimaty. O wiele bardziej liczyłam na udział w finale Ani Kłys i Adranny Strycz. Program na pewno byłby bardziej interesujący.

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2011 14:57 przez adrastea.)
17.05.2011 14:56
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Gienek wygrał Smile
a jego występ z Maleńczukiem był fantastyczny. Teraz tylko czekać na płytę (bo nie wierzę, że mógłby nagrać coś co jest zupełnie sprzeczne z jego ideałami).

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
07.06.2011 17:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama