Aktualny czas: 24.11.2017, 11:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YGOPRO: Dawn of a new era
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%
YGOPRO: Dawn of a new era
Yu-gi-oh Pro: Dawn of a new era, jest programem który pozwala się pojedynkować z graczami przez internet, używając kart z jednej z bardziej popularnych kolekcjonerskich gier karcianych, Yu-Gi-Oh. Nawet jeśli nigdy nie grałeś, to pewnie pamiętasz anime Yu-gi-oh. Co prawda jest sporo gier, Yu-Gi-Oh na przenośne konsolę, jednak YGOPRO ma w sobie ten wielki plus, że nie musisz się bawić w zbieranie kart by stworzyć swoją wymarzoną talię. Wszystkie kart z serii Yu-gi_oh, są dostępne na starcie, i możesz stworzyć tyle talii ile tylko chcesz. Jedynym ograniczeniem, w tworzeniu talii są banlisty, przez co możesz do talii, włożyć tylko 1 egzemplarz pewnej karty, a inne są w ogólę niedostępne. Na szczęście można ustawić sobie "unlimited" bez żadnych banów na karty, tylko jak spróbujesz z taką talią wejść do gry gdzie typek ma ustawiony banlist, to ci nie pozwoli grać. Jeśli kiedyś grałeś w yu-gi-oh i bierze cie nostalgia a brak ci towarzyszy do grania, albo kasy na karty, bądź jesteś chętny na spróbowanie tej gry, gorąco polecam ygopro. Co prawda trzeba ściągnąć ten program, na komputer, ale nawet nie trzeba się bawić w rejestracje, skutkuje to utratą chata, rankingu i grania z A.I.

http://tdoane.com/

[Obrazek: a5d45uF.png]
22.09.2013 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
RE: YGOPRO: Dawn of a new era
Od pewnego czasu bierze mnie na jakąś karciankę - stare, dobre Duel Masters, myślałem nad zakupieniem czegoś z MtG lub tego co polecił Komi - Mage Wars etc. etc. Ale nie mam nikogo w gronie kto by też chciał wydać średnią sumkę na karty, więc musiałem odpuścić xd Daawno temu znalazłem jakiś program do gry w DM online, ale nie było już żadnych serwerów :c

Dlatego też spróbuję w tą grę. Z tego co mówisz, na start mamy wszystko, co mi się troszkę nie podoba xd Wolałbym jakiś system golda z wygranych walk, za którego kupujemy lepsze karty, a na start mamy np. jakichś 100. Ale w sumie jest ta banlista, tyle, że to i tak nie jest to samo Sad Ale trzeba dostosować się do tego co jest.

sweet sweet lemonade
22.09.2013 13:43
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
No to ja takiego YGO szukałem. Łed/Dev, kiedy się na grę umawiamy? Mogę tylko po północy Tongue.

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2013 13:53 przez Trace. Powód: Poprawiona ortografia)
22.09.2013 13:51
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Przez szkołę po północy to ja mogę tylko piątek/sobota Big Grin Do północy to w każdy dzień.

sweet sweet lemonade
22.09.2013 14:09
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
No mimo wszystko Dev, to jest jednak robione bardziej na symulator rozgrywek niż grę, dlatego wszystko jest na start. Dla mnie to największy plus, ale jak chcesz Big Grin. Ja tam ogólnie jestem dostępny, nick taki sam jak tutaj. Można albo na dzydzy do mnie, albo na ts'ie, albo na chacie ygopro. Ah i jak nie jesteści ena bieżąco, z takimi nowinkami jak synchro monsters, tuner mosnters, XYZ, uniony itp. to ja mogę wytłumaczyć Big Grin

22.09.2013 14:25
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
To mi, bo ja pierwsze słyszę xd Ja pamiętam tylko stare dobre Yu-Gi-Oh z polsatu + w Anglii lata temu oglądałem jakieś takie dziwne, gdzie główny bohater to był Jaden i jego talia to były elementy (np. Avian)

Ja nick będę miał (zaraz to zainstaluje czy coś xd) też Devzan.

sweet sweet lemonade
22.09.2013 14:29
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
GX'a oglądałeś. Ja tak samo. Słyszałem o tym XYZ, ale nie wiem o so chozi. Wiem, że w nowym animcu główny bohater praktycznie samymi xyz'ami nawala.

22.09.2013 14:30
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
XYZ itd. to są jakieś typy kart? :O

A Łet, powiedz mi, są jakieś gotowe decki, czy coś? Bo jak jest taki duży wybór to ja nie wiem za co się zabrać, zwłaszcza, że nie znam kart xd I bym wziął gotowca, przestudiował i go ew. zmodyfikował. W DM były takie talie jak np. światło ukierunkowane na blokery, albo ogień na niskie koszty many itp.

#Edit:
O ja ślepy, jest download decks xd

Tylko z tego co widzę, są różne rodzaje kart. Ja pamiętam tylko monster card, spell card, trap card xd A tutaj są jakieś extra card, side card jeszcze.

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2013 14:41 przez Devzan.)
22.09.2013 14:34
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
to są fuzje Tongue.

22.09.2013 14:36
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
No to yebne tutaj tak na szybko, bo to jednak proste jak drut jest.

Synchro monster: Jest to karta stwora, praktycznie taka sama jak stwór fuzji, czyli siędzi w extra deck, jest koloru białego. By go przyzwać potrzebujesz mieć na polu bitwy - 1 stwora tunera (ma on napisane słowo tuner obok jego atrybutu i typu, nie wyróżnia się kolorem) i innego stwora który nie jest tunerem. Suma ich poziomów musi odpowiadać poziomowi synchro stwora którego chcesz przywołać. Niektóre stwory mają wymagania by stwór miał dany atrybut albo typ, ale to się wyczytuje z karty.

XYZ - Musisz mieć na polu walki 2 stwory, którę mają takie same poziomy jak stwór XYZ którego chcesz przywołać, czyli jak XYZ ma 5 to te 2 karty też muszą mieć 5 poziom. Po przyzwaniu, te 2 karty z potworami lądują pod kartą XYZ, bo te stwory aktywują swoje umiejętności, wysyłając karty spod nich do cmentarza. Więc jak wyślą oba, już nie moga używać swojego efektu.

Union - To nie jest żaden nowy typ jak synchro czy XYZ, są to zwykłe karty stworów którą są w talii, tak jak stwory tuner. Stwory union potrafią się łączyć z innymi unionami bez użycia magicznych kart fuzji.

No to tyle, proste co nie? Jak są jakieś pytania do budowania talii, dajcie znać.

PS: Devzan, zawszę możesz znaleźć jakiś typ kart który ci pasuje, po czym wpisać to w google i znajdzie ci talie z takimi kartami. Co prawda często zdarza się że te karty co tam ludzie dawają do talii bywają banowane albo zagraniczne, ale będziemy pykać między sobą to można dawać na unlimited Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2013 14:46 przez Weather.)
22.09.2013 14:43
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama