Aktualny czas: 21.09.2017, 01:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
You Can Dance - Po prostu tańcz!
Autor Wiadomość
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 290
Poziom ostrzeżeń: 0%
You Can Dance - Po prostu tańcz!
Nie znalazłam takiego tematu, to i zakładam.

You can dance - każdy wie o co c'mon. Teraz idzie już 5. edycja, 3. odcinek za nami. A zatem -
Oglądacie, nie oglądacie? Lubicie czy uważacie to za totalną tandetną komerchę? A może znajdzie się jakiś fan albo i wielki fan?

Ja na początek powiem tak - UWIELBIAM ten program! :-D Jedyna rzecz jaką oglądam w TV.
Ino uważam, że jakoś kiepsko idzie producentom dobieranie pań do jury.

Także czekam na opinie, a może i nawet jakaś rozmowa wyniknie Smile
21.03.2010 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,250
Poziom ostrzeżeń: 5%

Hmm prawdę mówiąc niewiele oglądam, poza Hyperem. Ale to też nie maniakalnieTongue Oglądałem "Mam Talent" bo Kuba walił super teksty i były też jaja, czasem też było co ciekawego. Natomiast ogólnie stronię od tego typu programów, bo wtedy tak strasznie rzuca się mi w oczy to jak jestem mało wart i spada moja samoocena, toteż nie oglądam. Wolę posiedzieć na stronie czy coś dla niej zrobićBig Grin

Taniec też niespecjalnie mnie fascynuje, bo też i noga z tego jestem, tak więc przykro mi, ale w mojej osobie interlokutora w tym temacie raczej nie znajdziesz. :-|

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

21.03.2010 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
IppoAd Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29

Ja uważam że akurat ten program jest poniżej poziomu ( może z racji moich uprzedzeń do pedałów tzn. chciałem powiedzieć homoseksualistów). Ale "Mam Talent" oglądałem też ze względu na Kubę, którego bardzo lubię.
21.03.2010 18:19
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

IppoAd napisał(a):Ja uważam że akurat ten program jest poniżej poziomu ( może z racji moich uprzedzeń do pedałów tzn. chciałem powiedzieć homoseksualistów)
Nie rozumiem, tylko dlatego, że jeden gościu jest troszkę innej orientacji program idzie w dół? Ja uważam, że You Can Dance to bardzo fajny program. Na początku (eliminacje) są jaja, gdy "tańczą" ludzie, którzy nie powinni, a potem już przyjemność dla oka, kiedy oglądasz wyśmienicie tańczących młodych ludzi.

[Obrazek: 19979393.png]
21.03.2010 18:25
IppoAd Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29

Wiem że może to dziwne ale jak widzę tego kolesia to bardzo się denerwuje. Gdyby był zamiast niego ktoś inny może bym oglądał ten program ;-)
21.03.2010 18:40
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

Jak dla mnie, kolo jest zabawny i właśnie o to chodzi, ale oczywiście każdy może mieć inne zdanie. ;-)
Mimo wszystko ja uważam, że program jest godny uwagi i polecam tym co jeszcze nie oglądali.

[Obrazek: 19979393.png]
21.03.2010 18:47
xazax Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 57

Dla mnie ten program stał się nudny po dwóch edycjach. A jeżeli jurorzy biorą takich ludzi -> http://www.youtube.com/watch?v=edKzreXvgOU do kolejnego etapu, nawet jeżeli robią to dla jaj, to jest to jedna wielka porażka.
21.03.2010 19:14
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 290

Komimasa napisał(a):bo wtedy tak strasznie rzuca się mi w oczy to jak jestem mało wart i spada moja samoocena
No Komi, proszę Cię xD Wiadomo, że nie można być uzdolnionym we wszystkim, każdy ma swój talent i tyle. Albo też, z drugiej beczki, nie każdego rodzice prowadzą na zajecia jak ma się po 3-5 lat xP

IppoAd napisał(a):może z racji moich uprzedzeń do pedałów tzn. chciałem powiedzieć homoseksualistów
Nie ma to jak tolerancja. A do tych gejów z przeszłości też coś masz, czy tylko do tych żyjących? Bo jeśli opcja nr jeden to powinieneś zacząć kwestionować jakąś połowę sztuki. No i baardzo nie lubić antycznej Grecji.
W każdym razie, do gejów nic nie mam, a Piróga lubię - uzdolniony, wyluzowany. No i wspomaga WWF Smile

xazax napisał(a):jeżeli jurorzy biorą takich ludzi -> http://www.youtube.com/watch?v=edKzreXvgOU do kolejnego etapu, nawet jeżeli robią to dla jaj, to jest to jedna wielka porażka.
Ta sprawa z biletem dla Jacka Januszko rzeczywiście była bardzo kontrowersyjna i ja też się zbulwersowałam na początku. Ale jak tak popatrzeć na to z perspektywy... Program będzie przez niego na pewno bardziej kolorowy. Ludzie mogą mówić (i de facto mówią): "mogła pojechać za niego osoba, która naprawdę umie tańczyć i miałaby szansę się dostać do 14...". Gadanie. Do 14. dostają się osoby tylko wybitnie tańczące, ambitne, wytrwałe i przebojowe, a, powiedzmy sobie szczerze, jeśli ktoś spełnia te warunki, to pojechał. A to znaczy, że zamiast Jacka Januszko pojechałaby osoba, która potrafi tańczyć, ale raczej do programu by nie weszła, a już na pewno go nie wygrała. To ja już wolę się trochę pośmiać. I niech "Travolta" trochę na serio pouczy się tańczyć :-P

Tak btw. to już mnie bardziej wzięło, jak zabrali do Tel Avivu tego kolesia, co ma własną szkołę tańca... To dla mnie było przegięcie. Mam nadzieję, że nie dostał się do 14., ale na pewno tak...
21.03.2010 23:39
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583

Generalnie nie oglądam tego typu rzeczy, które zostały po prostu bezczelnie zerżnięte z amerykańskich programów - wypatrywać tylko polskiej wersji Hannah Montannah =.='
Czy jak to się pisze.

Generalnie nie wierzę w coś takiego i nie przepadam, zwłaszcza, że polska realizacja takich programów (czy to seriali czy rozrywkowych) jest raczej nie najlepsza, zwłaszcza, jeśli ją porównać do oryginału.

Nie jesteśmy Japonią, żeby coś zaadoptować i zrobić z tego coś jeszcze lepszego niż w oryginale :roll:

Cytat:( może z racji moich uprzedzeń do pedałów tzn. chciałem powiedzieć homoseksualistów)
to był niepotrzebny sarkazm =.=' To są geje, a ci, którzy każą mówić na siebie homoseksualista bo to poprawne i grzeczne to są pedały. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
22.03.2010 11:55
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Co do tego programu to muszę powiedzieć, że nigdy nie lubiłem programów tanecznych. Sam nie lubię tańczyć i jakoś nie pociąga mnie oglądanie innych. Od czasu do czasu obejrzę jakiś odcinek, ale bez zachwytu. Niemniej jednak You can dance na pewno pobudza wyobraźnię młodzieży i zachęca ją do aktywnego uprawiania swojej pasji, bądź też jej odkrycia.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.03.2010 12:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama