Aktualny czas: 25.11.2017, 13:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaginiony samolot z Malezji
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Zaginiony samolot z Malezji
Witam.

Każdy pewnie wie, że jakiś czas temu zaginął samolot malezyjski. Sprawa kontrowersyjna i póki co nadal nie wyjaśnonia. Bardzo słabo to śledzę, więc nie będę sie rozpisywał bo nie wiele wiem na ten temat. Ale nie dziwne jest to, że w dzisiejszych czasach, gdzie czarne skrzynki są wyposażone w GPS (wiem że podobno pilot wyłączył), wszyscy na pokładzie mają komórki pewnie również z GPSem, satelity obserwują nic nie można zlaleźć? Generalnie beka, wraku nie znaleziono, porwanie można wykluczyć bo kontaktu ze strony porywaczy brak (chyba, że ludzi na organy, jako króliki doświadczalne, bądź manekiny w nielegalnych szkołach tortur potrzebowali). Co wy o tym sądzicie? Żeby nadać smaczku tej dyskusji, zarzuce wam pewnego rozkminiacza, który w całkiem interesującą i logiczną całość to ułożył (choć nieprawdopodobną xD).

[Obrazek: 9b2edd31a402e819dd3d7499c3c09467.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2014 19:44 przez Redrey. Powód: Poprawiona ortografia)
01.04.2014 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 582
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Zaginiony samolot z Malezji
(01.04.2014 19:43 )Redrey napisał(a):  porwanie można wykluczyć bo kontaktu ze strony porywaczy brak (chyba, że ludzi na organy, jako króliki doświadczalne, bądź manekiny w nielegalnych szkołach tortur potrzebowali).

Nie lubię gadać o takich teoriach spiskowych ale porywanie samolotu dla zakładników jest słabo opłacalne ze względu na wielkie prawdopodobieństwo odkrycia podczas negocjacji no i 200 luda też trzeba gdzieś trzymać ukrytych.
Za to było w samolocie 20 czołowych przedstawicieli korporacji freescale semiconductor, która to ma monopol na technologię stealth i na pewno pewnym korporacjom byłoby na rękę przejąć patenty na nią. A 200 dodatkowych ofiar w świecie wielkich pieniędzy nic nie znaczy.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
01.04.2014 20:42
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Troche slabo beke z tego toczyc, nawet w taki dzien jak dzis Tongue

Wiadomo, ze na samolocie znajdowaly sie 2 osoby, ktore weszly na lewych paszportach, glownie przez to ciezko mi uwierzyc, ze samolot sie po prostu rozbil...

A jak juz jestesmy przy snuciu teoryj: wyobrazcie sobie jaka to by byla swietna inwestycja dla jakiegos kartelu narkotykowego - zajumac samolot wypelniony azjatami. Ci co sie nie nadaja do roboty na odstrzal, ci co sie nadaja - do niewolniczej pracy. A samolocik by sobie mogl transportowac towary~

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
01.04.2014 20:43
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
(01.04.2014 20:42 )xaton napisał(a):  Za to było w samolocie 20 czołowych przedstawicieli korporacji freescale semiconductor, która to ma monopol na technologię stealth i na pewno pewnym korporacjom byłoby na rękę przejąć patenty na nią. A 200 dodatkowych ofiar w świecie wielkich pieniędzy nic nie znaczy.

Tego nie wiedziałem, a to wyjaśnienie bardzo realne, bo dziś dla hajsu wszystko.

(01.04.2014 20:43 )okiren napisał(a):  Troche slabo beke z tego toczyc, nawet w taki dzien jak dzis Tongue

Mnie śmieszy nie to co się stało, lecz to że jest dla mnie kuriozalną sytuacją zgubić samolot i nie móc go znaleźć.

01.04.2014 20:48
Bananowy Niedostępny
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 196
Podobno w samolocie znajdowało się sporo złota, a jak wiadomo, złoto cenny kruszec. Ktoś mógł mieć w tym jakiś interes, albo cuś, niezbyt się ta sprawa interesuję, ale coś może być na rzeczy. Ciekawe, czy kiedykolwiek już się dowiemy, co tak naprawdę się stało z tym samolotem. A ten komentarz z onetu ciekawy, najlepsze, że tłumaczenie w miarę logiczne, niestety już go usunęli.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2014 23:01 przez Bananowy.)
01.04.2014 23:00
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
[Obrazek: 9b2edd31a402e819dd3d7499c3c09467.jpg]

Jak dla mnie, to jedyna słuszna teoria (:

Znalazł się ten samolot, czy dalej szukają?

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
13.04.2014 23:24
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Szukają.
W mediach mówili, że znaleźli jakieś sygnały na zachód od Australii i przypuszczają, że może chodzić o ten właśnie samolot.

14.04.2014 18:37
KuroWolf Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 204
Dzisiaj był w miarę niezły program na Discovery o tym, jednakże dalej nie rozumiem jak przy takiej technologi mogło dojść do problemów związanych z namierzeniem samolotu

[Obrazek: 5nIGWQ4.jpg]
20.04.2014 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
To ma być cała seria programów. Tak mi się wydaje. Widziałam tę reklamę jakieś 50 razy i nie pamiętam (:

W sumie chciałam to nawet oglądać, ale typowo dla mnie, zapomniałam. Ale skoro nie wyjaśnia nic, to nie wiem czy warto poświęcać czas.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
20.04.2014 23:58
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Dzisiaj był w miarę niezły program na Discovery o tym, jednakże dalej nie rozumiem jak przy takiej technologi mogło dojść do problemów związanych z namierzeniem samolotu

Potężny obszar poszukiwań, możliwe że duże zanurzenie, no nie wiem. Trochę przeszkód za pewne istnieje. Czasem mam wrażenie, czytając niektóre komentarze pod newsami na różnych portalach, że wystarczy wcisnąć enter i jak w amerykańskim filmie dostajesz foto full hd z dokładnym miejscem i najbliższym KFC.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
21.04.2014 00:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama