Aktualny czas: 23.09.2019, 20:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Zajawki nowych filmów/seriali
Autor Wiadomość
Jarek Bachanek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 110
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Zajawki nowych filmów/seriali

Nowa produkcja Canal+ zapowiedziana na Kwiecień 2018. Teaser niewiele pokazuje, ale jest opis fabuły:

Cytat:Fabuła serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku rozgrywa się na Podlasiu, gdzie dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym się wychował, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018 19:03 przez Jarek Bachanek. Powód: Poprawiona ortografia)
17.01.2018 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,201
Disaster Artist

Cytat:Historia spotkania i wczesnej przyjaźni Tommy'ego Wiseau oraz Grega Sestero - aktorów kultowego "The Room", który został okrzyknięty najgorszym filmem świata.

Swego czasu zostałam zmuszona do obejrzenia The Room na CC, ciekawi mnie bardzo "ten film o tym filmie" Big Grin
06.02.2018 15:11
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Prawie od roku się na niego czaje, nie mogę się doczekać

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
06.02.2018 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,271
Nie mogę się doczekać tego cuda.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
06.02.2018 16:16
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,125
Ten film już wyszedl chyba? Koleżanka widziała i wielce sobie chwali.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

06.02.2018 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,201
Były jakieś pokazy przedpremierowe, normalnie ma być od 9go lutego. Widziałam właśnie, że film ma dobre oceny i recenzje Smile
06.02.2018 21:01
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,125
Jeszcze nie ma trailera nawet, to może nie powinienem o tym tutaj pisać ale... Czytam ostatnio komiks "Chłopaki" (oryg. The Boys) i tak sobie myślałem, że pewnie nie doczekam ekranizacji tego tytułu... A tu niespodzianka, bo właśnie robią serial, w przyszłym roku ma być Big Grin I jestem podjarany obsadą, poza Hughiem każdy zdaje się naprawdę fajnie pasować do roli. Mam więc podjarkę bez zajawki jeszcze xP

Choć na pewno serial będzie dużo grzeczniejszy od komiksu, spodziewam się, że nawet HBO by wolało ocenzurować oryginał. Ale w gruncie rzeczy to może wyjść mu na dobre, bo komiks lubi mocne przeginki xP

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

25.05.2018 23:18
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,935
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nie ma sensu myślę robić podziału na animowane. Powiem tak, przypadkiem wyświetlił mi się na YT zwiastun Angry Birds 2 i zapowiada się na naprawdę dobrą produkcję. Już jedynaczka bardzo przypadła mi do gustu, a dwójeczka wcale nie wygląda gorzej. Co prawda mamy oklepany motyw łączenia sił z wrogiem, przeciwko innemu, wspólnemu wrogowi, ale wydaje się, że jest to wszystko naprawdę fajnie przemyślane i poprowadzone. A nader wszystko bawią mnie sprzeczki boczka i tego czerwonegoxd

Tylko dwie minuty, a ile dobrych scenekxd I ta mała z tym "to jakieś jaja", Boa rodziciel, "potrzebny nam bohater", naprawdę zabawnie to wygląda. Widziałem póki co trzy trailery, angielski dużo pokazuje tej lodowej wyspy i tę antagonistkę i póki co wszystko w porządku. Super jest ta scena z "ogarnij się trochę" i taneczna bitwaxd

A Wy, co o tym myślicie?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.07.2019 09:53
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama