Aktualny czas: 18.11.2017, 01:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Ankieta: Czy wziąłbyś w tym udział?
TAK!
Nie!
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Załogi
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Załogi
EDIT 2:18

Pomysł wyszedł na ftnakama, o ile się orientuję, na polskim forum o op czegoś takiego nie ma, a Rimm admin ftnakam się zgodził, więc pierwsiSmile

Więc tak, proponuję wdrożyć pewną rzecz na naszym forku. Mianowicie, będzie to przynależność do danej załogi. Tak jakby rodziny na Vongolii, Gildie na FTSmile Użytkownicy, najprościej rzecz ujmując, będą tworzyć chyba 4 grupy, do których dobrowolnie będą przynależeć. Wiem! To każdy zna! Jak Gryfindor, Hafelhaw, coś tam i Slitindor( nie muszę znać tych nazwTongue) Każdy będzie wyróżniony odpowiednim kolorem
(Powiecie "za dużo kolorów" oturz planuję pewne zmiany, wypadnie nam Redakcja oraz WT więc dojdzie jeden kolor więcej. ) danego ugrupowania, o ile, nie będzie w "Admin, Junior admin, Mod, Nakama" bo to jest inna para kaloszy. Oczywiście użytkownicy należący do tych grup również mogą należeć do danej ZałogiSmile
No i będą się wspierać, kumplować i przede wszystkim rywalizować.

Każda będzie miała swojego "Mentora", osobę, z którą się będzie kojarzyć. Ta osoba jest ze świata OP, ale sama Załoga będzie fikcyjną nazwą( takie założenieTongue)

I tu proponuję by leciały propozycje, najlepiej 4Smile Przydałby się też krótki opis dam przykład.

Runba - Muzyka to nasze życie. Ciągle czegoś słuchamy. Optymiści, zawsze znajdujemy pozytywną stronę życia. Naszym Mentorem jest Brook.

Ten opis jest o tyle fajny, że już coś mówi o członkach, nie chodzi o to, by zakładać, że ci co będą Runba to tacy będą, ale zobaczymySmile

Ta załoga raczej będzie bo cholernie mi się podoba. Jest sensowna i logiczna.

Mógłbym sam pewnie wymyślić, ale co kilka głów to nie jednaSmile

No wracając do zasad. Załogi będą rywalizować ze sobą, a ta która zdobędzie najwięcej punktów wygrywa, będzie o niej news itdSmile Oczywiście też będzie w hierarchii grup 1. Nie wiem co jeszcze, może userbar? Pomyślimy. Co miesiąc będzie podsumowanieSmile
Każda załoga będzie miała swojego kapitana, który zostanie wybrany przez daną załogę. Każda załoga własny dział na forum, do pogaduch między "rodziną". Możecie tak obmyślić swoją flagę i co wam się żywnie podoba, by podkreślić swoją doń przynależność.
Prawdopodobnie Kapitan zlicza punkty swoich podopiecznych, tak jest najsensowniejSmile Pomogą w tym moderatorzySmile Dlatego ważne by:
każdy mod miał określone działy do modowania, myślę, ze podziałem zajmie się Wąski.

Punkty będą przyznawane za różne rzeczy.

Np za:
- wykonane misje, które zleci opiekun całej zabawy wybrany z Załogi Strony.
- dodanie dobrego( przez nas dodanego do Galerii czyli a nie, że usuniemy bo neijakie) zdjęcia do Galerii
- Za pisanie artów.
- Za komentarze do fanfików fanartów, AMV, bo to uskrzydla autora, ten bardziej się stara więcej tworzy a to buduje oblicze fandomu OPSmile Oczywiście komentarz minimum 5 linijek.
- Komentarze artykułów.
- Dopisanie sensownego kawałka do wspólnego fika by Syrenka.
- Zakładanie tematu, gdzie będzie 30 odpowiedzi.
- Zakładanie forumowych zabaw związanych z OP.
- Propozycję dymku na stronie( ta zabawa wróci)
- Za zwycięstwo w powyższej zabawie.
- Za zwycięstwo w demotywatory op.
- inne( pomyślimy)

Oczywiście będą punkty karne. Za spamienie, nadużywanie OPZ, czy pisanie bardzo nie poprawnie. O prowokowaniu kłótni nie wspominając. Jak złamie jakieś postanowienie regulaminu to tez oberwie Załoga. Jak ktoś zdradzi swoje hasło komuś z innej załogi i to wyjdzie dostanie ostrzeżenie i wykluczony z danej Załogi.
Kapitan będzie mógł kogoś wyrzucić z Załogi, jeśli ten będzie notorycznie działał na szkodę. Zbadamy, czy robił to specjalnie czy nie, jeśli specjalnie działał na szkodę poleci warn.

Tak więc będzie trochę roboty. To co mogą sprawdzić moderatorzy będą wysyłać w dziale ogólnym jako nie wiemBig Grin Jeszcze nazwy nie wymyśliłemBig Grin

Do danej Załogi będą należeć ci co będą chcieli, nikogo nie zmuszamySmile Aby to zrobić będzie trzeba PW o hasło dostępu do danego Kapitana. Należy się dobrze zastanowić przed wstąpieniem by nie było kwiatków typu" zmieniam".

Tak bym to widziałSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

15.11.2009 00:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Komimasa napisał(a):Myślę o trzech załogach Na pewno Usoppa i Luffy'ego pewnie jeszcze Białobrody albo Buggy

Nazwy moim zdaniem powinny być w klimatach serii ale nie powinny być bezpośrednio z nią związane, czyli np. "Załoga Czarnych Kapeluszy" Tongue

15.11.2009 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Bartoszu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 63

Mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym dokładnie miałoby to polegać?

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
15.11.2009 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ragnite Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2

Komimasa napisał(a):Myślę, że to nie głupi pomysł coś jak gildie, bardzo fajny pomysł.
To zdanie wyszło ci niezwykle brawurowo, a teraz po polsku proszę. "Osochozi"?
15.11.2009 01:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Może nie tyle co gildie, ale "Cztery Rodziny" ? Big Grin Tak po mafijnemu. Co do pomysłu całkiem fajny na pewno polepszy pracę na forum i stronie będzie więcej komentarzy itd. Tylko trzeba by wymyślić te nazwy do poszczególnych rodzin(załóg) a póki co nie przychodzi mi nic na myśl a jedna mogłaby być jakaś mafijna to na pewno bym do niej przynależał chociaż jedyną postacią w OP jest Capone Bege, który za dużo nie wprowadził do naszego anime.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
15.11.2009 12:38
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Szczerze mówiąc myślałem nad Firetank a Mentor BegeTongue Zapewne Vegi oddałby swą duszę tej grupieBig Grin No i może w Op sławna załoga to nie jest, ale jest klarownym określeniem członków, którzy mogą stanowić liczną grupę. W wielu z nas tkwi gangsterBig Grin

Myślę też nad innymi nazwami, które mogłyby w fajny sposób móc określić charakter.

Trzeba tak myśleć, by każda była na swój sposób atrakcyjnaSmile

Możecie śmiało pisać propozycje czy chociaż to, co o tym myślicieSmile

15.11.2009 15:15
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Myslę nad załogą pod metrostwem(niezłe słowo nie?Tongue) Usoppa, ale nie mam nazwy itdTongue

Ale chyba nie ma sensu bo zainteresowanie nikłe Undecided

15.11.2009 17:19
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja najchętniej oddał duszę załodze pod patronem Kumy albo CzarnochlebegoBig Grin
Grigorij też pewnie byłby chętnySmile

Komimasa napisał(a):Ale chyba nie ma sensu bo zainteresowanie nikłe Undecided
Trzeba dokładnie nad tym pomyślećWink nie przejmuj się.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
15.11.2009 17:40
Jutsu
Unregistered

Dla mnie to pomysł do bani. Może jaśniej, pomysł jest dobry, ale nie wizja, nie przedstawienie tego. Nie mam pojęcia jak jest na Vongolii, ale czytając wasze pełne ekscytacji posty jestem w złej myśli. Po pierwsze, wątpię by to się spodobał po wszystkim. Może i mam ja ci dość latek, ale nadal nic nie zmieniłem w życiu więc dorosły też nie jestem. Ale to mi się jednoznacznie z dzieciarnią kojarzy. Jakieś kolorki... Już mnie to na ft wkurza, bo grupa gdzie należy komi... no nie da się czytać ników. Istna tragedia i naj**** jest tych kolorków... Żeby to chociaż miało racje bytu. A nie ma!
Rozumiem, że łączycie punkty z tą "zabawą". Osobiście gdybym miał inne podejście, to zrobiłbym to inaczej, ale nie. Bo szczerze jest mi to nie potrzebne. Natomiast tak jak to wygląda to kpina. Punkty za... I do rodziny. Jaka tu nakama. Taki OFFSPRING nawali ortów i ma dostać cała grupa? Piękna nakama rośnie (ironia) Poza tym tu trzeba pomyśleć nad uatrakcyjnieniem, a tak jak to czytam to...
Krótko przypomina mi to Lockerza. Czyli totalną bezczelnosć userów. Portal z tego co się naczytałem funkcjonuje z chęci zysku. jeszcze sobie niech życzenia za 2 punkty ślą! Rzygać mi się chce na chciwość ludzką. Przez to odechciało mi się wszystkich innych sposobów dających zarobić... Dlaczego mam od tej a nie od innej osoby wziąć zaproszenie?
Ostatnio zauważyłem dużą aktywność wracaja stare tematy (co jednoznacznie pokazuje, że nowy user często nie patrzy co jest tylko daje w najnowsze ;-) , nie będę pisał nicków bo to nie jest wada. Tylko tak napisałem ;-) ) Mam w dupie komentarz napisany z łaski bo punkty, czy do fika, postu newsa, arta czy nie wiadomo czego. Taki komentarz jest gówno wart. Dlatego nie jestem za takim "upunktowaniem" tym bardziej cieszy jak Wy szanowni userzy wypowiadacie się, nikt Wam za to nie płaci. Nikt nie oferuje punktów, a komentarze są, posty (zwłaszcza ostatnio) kwitną. (No tam pomiń fika, ale w to się nie mieszam) Absolutnie, nie tak widzę te "punkty". Pomysł jest dobry, ale wykonanie srali.
15.11.2009 18:11
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296
Poziom ostrzeżeń: 0%

To mi przypomina PBF,i inne tego typu gówna,których pełno jest w sieci.A co do komentowania artów,ficków itp - to troszkę przesadziłeś Komi.Jak to sobie wyobrażasz.Niektórzy ludzie żeby nabic "punkty" dla swojej grupy będą pisac bezsensowne komentarze,i w jeden dzień pod jednym artem będzie 50 komentarzy typu : "fajne","spoko","podobało mi się".A "kolorki" zostawię bez komentarza.
15.11.2009 18:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama