Aktualny czas: 24.11.2017, 16:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
[Załogi] Sprawy rekrutacji
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Sprawy rekrutacji
Nie wiem co z tym zrobić, po prostu jest mi smutno, bardzo smutno.

Zastanawiałem się, jak to jest, że do Soula tyle osób lgnie. Myślałem, że to przez to, iż są zabawni, bije z nich entuzjazm i taka "zabawa" przyciąga ludzi, oferta tej załogi jest bardziej atrakcyjna od feniksów, krnąbrnego Magnetica czy bezlitosnej Neomarynarki. I pogodziłem się z tym, że do nas z rzadka będzie ktoś dołączał. W końcu nie mogę wywierać na nikim presji, by dołączył właśnie do mojej załogi. Cóż, dziś zdałem sobie sprawę, że nie do końca jest tak jak myślałem.

Chciałbym zapytać, po co był ten temat przedstawienie załóg, skoro Soul sobie decyduje "kogo zrekrutuje" i wysyła sobie zaproszenia do wolnych użytkowników, w ten sposób zachęcając ich do przystąpienia do właśnie ich załogi. Tylko mi nie mówcie, że jest inaczej, bo nie trzeba się znać na psychologii, by to wiedzieć, już nie wspominając o ciepłym podejściu do użytkownika. Wydawało mi się, że każdy miał wybierać DOBROWOLNIE, cóż teraz widzę, jak się myliłem.
Soge też święte nie jest, bo z tego co wiem wręcz biło się z Soulem o Aliena na chacie. Super. I ja się potem dziwię, że u mnie i Nami są 3-4 osoby na krzyż, a feniksowi brak świeżej krwi...

Nam przez myśl nie przeszło, by wywierać tak na ludziach presję, chwyt poniżej pasa. Teraz gdy zrozumiałem jak to działa sam zwiodłem się na pokuszenie i napisałem do Sloyen bo mi po prostu smutno, że moja załoga jest tak mała. Myślałem, że do wina kontrowersyjnego podejścia, ale tu chodzi tylko o to, że ja grałem fair... I wiecie co? Zaraz wysłałem kolejne pw przepraszając ją za to, bo było mi głupio, dziwi mnie strasznie, że Wam nie jest. Uważacie, że jest to uczciwe?

I potem będzie gadanie, że taki Magnetic, Neomarynarka nie wytrzymała próby czasu i nie ma z kim się bawić. To wy zabijecie te załogi i to będzie wasza wina.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2014 19:09 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
08.01.2014 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sprawy rekrutacji
Mi też się przykro zrobiło.
Bo do głowy mi nie przyszło, by kogoś namawiać.
Nigdy do ludzia PW nie napisałam, na czacie też nie wspominam, a jak się spotykam z kimś face to face, to też nic... Tak jak Komi, również nie umiem takiego czegoś i również mi głupio ;x Ale trudno, najwyżej zabawa długo nie potrwa, zostanie Soul i Soge, miłej zabawy D: To, że Soge jest duużo, to wiadomo, stara, dobra załoga, to się trzyma ~
Smut jak uj D: nic więcej~

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
08.01.2014 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,264
Komimasa napisał(a):Soge też święte nie jest, bo z tego co wiem wręcz biło się z Soulem o Aliena na chacie.
Nic o tym nie słyszałem. Ze stanowiska oficerskiego mogę Cię zapewnić, że nie tylko nie prowadzimy aktywnego naboru, ale i wśród tych, którzy się zgłoszą z własnej woli przeprowadzamy selekcję.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
08.01.2014 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Znaczy tak... Nie było zadnych zasad, co do tego, czy możemy pisać pw, czy nie. Chociaż same takie działanie może wydawać się bez sensu, bo po co mieć milijon nieaktywnych użytkowników.
Ja osobiście nigdy nie wysyłałam zaproszeń, bo po co.Znani jesteśmy i jak ktoś będzie chciał dołączyć to dołączy. Owszem, gdzieś w żartach czy na czacie, czy irl powiedzieć, zeby wbijać do Soge, to nie jest wielkie przestępstwo. Tak jak na CC, zawsze gdzieśtam temat załóg się przewija.

Sytuacji z Alienem nie widziałam, ale podejrzewam, ze przesadzacie i było to na żarty~~(mam wielką nadzieję przynajmniej że tak było)....
W ogóle kto to od nas i czy ktoś może ma jakiegoś print screena z tych rozmów?

Wysyłanie PW jest dla mnie lekką przesadą, ale z drugiej strony temat załóg nie może być na forum tabu, żeby zabraniać gadać o tym na czacie i namawiać użytkowników, czy w jakiś bzdetnych tematach typu spamiliada, bo to ma jeszcze mniej sensu.

E: Zresztą nie wiem jak możecie mieć do nas o cokolwiek pretensję i oskarżać o aktywne pozyskiwanie członków jak u nas stara dobra ekipa która się nie zmienia praktycznie od lat xD
E2: A u Soulów chyba ten stan osobowy się superbardzo nie zmienia, co?

Temat z przedstawieniem załogi przydałoby się gdzieś bardzo mocno wyeksponować, żeby ludzie wiedzieli o co be.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2014 16:36 przez ryba.)
08.01.2014 16:30
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
(08.01.2014 17:33 )xaton napisał(a):  Komi, nie smutaj. Wbijaj do Soge.

Party Hard xD

ryba, nie widzę jakiegoś wielkiego czepiania się Soge, trochę nadinterpretujesz ;d

08.01.2014 17:35
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Oj półżartem to napisałam. Bo nie przeczę że na jakimś cc i tak dalej gadam do wszystkich żeby wbijali do Soge i w ogóle, ale stan osobowy nam się praktycznie nie zmienia Smile

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
08.01.2014 17:45
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Nie ma się o co denerwować. Po prostu chodzi o to by każda załoga miała równe szanse na zdobycie nowych członków. Teksty typu "wbijaj do nas" na chacie owszem zachęcają do wstąpienia do załogi, ale sprawiedliwiej by było najpierw dać linka: http://forum.onepiecenakama.pl/watek-prz...logi--2994 takiej osobieTongue

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
08.01.2014 17:47
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Co w żartach to w żartach, ale niektóre "gadania" żartami nie są. Jednak nie zagłębiam się, raczej podzielam smutek Komiego i tyle chciałam przekazać (:

08.01.2014 17:48
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Ok, jako, że tu jestem, a oskarżenie leci głównie w stronę Soula to zacznę tak, z tego co pamiętam, a pamięć do takich rzeczy mam dobrą, w trakcie dyskusji na temat załóg, gdzie już w sumie było pewne, że Soul powstanie padło od nas pytanie, czy możemy zapraszać ludzi właśnie na pw, co nie spotkało się z żadnym sprzeciwem. W wiadomościach zapraszających, jakiegoś użytkownika, nigdy nie piszemy, choć do nas i już przedstawiamy się, mówimy o innych załogach, dajemy link do tematu z przedstawieniem załóg i jeśli komuś np. spodobałaby się Neomarynarka to nikt z nas nie miałby do tej osoby pretensji, a cieszył się, że znalazł swoje miejsce, w ogóle to brzmi jakbyśmy ludzi do czegoś przymuszali, albo nie daj Boże przedstawiali innych w złym świetle.

Przepraszam Komi, ale najlepiej napisać posta żal, zanim zgłębi się całą sytuację z kimś dowodzącym z załogi do której ma się jakieś 'ale' i od razu, wszyscy, o Boże jaki ten Soul jest zły.

Co to znaczy grać uczciwie? Siedzieć cicho i się nie ujawniać? Ja rozumiem gdyby z góry było powiedziane, że czegoś robić nie wolno, ale myślałam, że pływamy po wolnych wodach Grand Line. Nie ma co afery robić, tylko wziąć się do roboty, bo ludzie do nas przychodzą bo działamy, zachęcamy.

Szczerze, jak byłam jeszcze nie świadomym użytkownikiem nie wiedzącym co to załogi, to tylko zjeżdżałam na dół forum i się im przyglądałam, z myślą, że pewnie coś fajnego się za tym kryje i tyle...

A o bitwie o Aliena nic nie wiem, ale pewno się ucieszy, że się o niego ludzie bili XD

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2014 17:59 przez Hotarubi.)
08.01.2014 17:55
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Spoiler :
[Obrazek: zalogi.jpg]
08.01.2014 18:01
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama