Aktualny czas: 19.08.2017, 17:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Zima - z czapką czy bez?
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Zima - z czapką czy bez?
Zima, zima, mroźna zima, świat w okowach mrozu trzyma, czy jakoś takBig Grin
Temat raczej skierowany do dziewczyn i chłopaków z długimi włosami. Otóż zimą jak każda osoba wie, włosy elektryzują się od noszenia czapki. Jak ktoś zna na to sposób to proszę się podzielićWink

Pojawia się więc pytanie, czy chodzić w czapce, czy też na przykład ograniczyć się do nauszników w imię jakże pięknej idei nie elektryzujących się włosów. Obecnie mam właśnie ten dylemat i ciekawość mnie bierze, jak to postrzegają moi nakama. Czy chodząc bez czapki, włosy i tak się elektryzują ( ach ta "pajęczynka") czy też właśnie nie. Właściwie jak ma się długie włosy to w głowę nie jest tak zimno, jeno uszka marzną toteż osobiście myślę nad nausznikami. Choć pod tym względem dziewczyny mają przekich, mało która nosi nauszniki, czy to ze względu na kolczyki? Czy może po prostu czapeczka?

A jak wy radzicie sobie z tym problemikiem?

PS Nie było sprawdzane czy taki temat istnieje, ale jak żyję, nie przypominam sobie by taki temat istniał. Jak coś to sorkaWink
22.02.2013 13:39
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,514
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Zima - z czapką czy bez?
Noszę czapkę na długie włosy od lat i jeszcze nigdy mi się nie elektryzowały. Nie wiem czy to kwestia moich włosów, czy czapkę mam z innego materiału, ale nigdy mnie ten problem nie dotknął. I mimo włosów i czapki na nich, i tak nieraz mi jest zimno w czerep.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
22.02.2013 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,366
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja również nosze czapkę. Na początku mamusia mnie zmuszała, a potem je już polubiłam. I włosy elektryzują się chyba tylko od czapek wełnianych. Chyba. Bo jak mam teraz taką rosyjską z polarkiem w środku, to jakoś nie zauważyłam by się elektryzowały (: I całkiem możliwe, że jeśli masz cienkie włosy to elektryzują się bardziej.

A nauszników nie nosze, bo wystarczy że wyjdę bez czapki na pięć minut, to jestem chora. Więc po prostu ze względu na zdrowie wole czapeczkę ^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
22.02.2013 15:16
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
Mnie to się moje cienizny bardziej elektryzują od ogrzewania niż samego noszenia czapki. Nosić ich nie lubię, ale nieraz się nie da, więc mówi się trudno.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
22.02.2013 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Maria Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
Jam mam mega długie włosy i w miarę cienkie i z elektryzowaniem się włosów to akurat też mam mega problem bo jak mi się już naelektryzują to ocierają mi się jeszcze o bluzkę i plecak (+ ciepło w szkole, zimno na zewnątrz) co sprawia że są naelektryzowane jeszcze bardziej i nie mogę się tego(?) pozbyć przez długi czas więc od dwóch lat noszę nauszniki i nie jest mi zimno a wprost przeciwnie Smile Wiem też że niektóre dziewczyny nie noszą nauszników bo nie do każdego kształtu głowy pasują (sprawiają że twarz staje się mega okrągła, optycznie rzecz jasna) ale ja nie mam z tym problemów Tongue
22.02.2013 15:50
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,514
Już wiem czemu mi się nie elektryzują! Noszę spięte gumką.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
22.02.2013 16:10
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,737
Mi się zdaje się, że zależy to i od włosów i od czapy... Cienkie, czyste włosy bardziej będą się stroszyć niż przetłuszczone grubasy Tongue No i kosmetyki, których się używa też mają na to wpływ - są nawet specjalne "antistatic" szampony itd, ale z tego co wiem, to niespecjalnie działają Tongue Rodzaj czapy jak już wspomniano też ma swoje do gadania... Więc dużo czynników wzajemnie się krzyżujących XP Ja mam długie kłaki, noszę rozpuszczone, zawsze rano myje i noszę wełnianą czapę - i nie pamiętam, żeby mi się elektryzowały xD Więc weź tu i ogarnij zjawisko Big Grin

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
22.02.2013 16:55
tytanka1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
Włosy mam do pasa, ale zazwyczaj są związane w warkocza. Czapka musi być obowiązkowo, noszę taka wełnianą skarpetę i wszystko jest OK, żadnego problemu z elektryzowaniem. Gdybym jednak takowy problem miała, to i tak nosiłabym czapkę, bo najzwyczajniej w świecie jest mi w niej cieplej.

[Obrazek: wloczykij_patrzy_na_morze.gif]

– Ale ja nie chcę przebywać wśród obłąkanych – zauważyła Alicja.
- Och, temu nie zaradzisz – powiedział Kot. – Wszyscy tu jesteśmy obłąkani.”
(„Przygody Alicji w Krainie Czarów” L.Carrol)
22.02.2013 20:50
Hazama Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 81
Czapka niszczy mi fryz. No i wyglądam w niej idiotycznie. Osobiście ich nie trawię
24.02.2013 01:59
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,366
Poziom ostrzeżeń: 10%
Chłopak przejmujący się swoją fryzurą. No bory i lasy, w jakich czasach przyszło mi żyć ;_;

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
24.02.2013 02:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama