Aktualny czas: 17.12.2017, 06:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Zjazd w Poznaniu
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,464
Poziom ostrzeżeń: 5%
Zjazd w Poznaniu
ZJAZD 9-11 PAŹDZIERNIKA INFO ITD

Można przyjeżdżać najwcześniej w czwartek wieczorem.

Lista:

Czwartek:
Caelion (18)
Paxrimi (22)

Piątek:
Eikichi i Redrey (14:33)
Zoro i Szczery (15:20)
Fuszioms (20:15)

Wochu ( 18:26)

Alien (piątek)
Ajinur (piątek)

Raikage, Kassztan, (18-19)
Czinczilla ( 18-19)
Fuszioms (20:17)

Sobota:
Mononoke
Skulkid (12-13)

1. Lista zamknięta
2. Jeśli ktoś chce wziąć materac, to koniecznie wpierw podajcie wymiary.
3. Wszędzie są wykładziny czy dywany, ale nikomu nie bronię brać karimaty jak coś.
4. Proszę w miarę możliwości o podawanie godziny przyjazdu.

Tak wiem, można by zawiązywać konferencję gg, ale czy tak nie jest wygodnie? Mi tam nie szkodzi dać jeden dział więcej a o ile to życie ułatwiaSmile

Więc tak, zauważyłem ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, że wielu jest ziomków z Poznania, a teraz tu studiuję więc prawie zawsze tu jestemBig Grin Na pewno nie tylko jaSmile Ogólnie myślę, że można by się gdzieś spotkać i poznaćSmile Ja byłem na Ecchiconie 4 to poznałem tam Vampircię, Raziela, Szoguna, Najucha, Wąskiego, xatona i innych i to naprawdę fajna sprawaSmile Choć przyznam, że jestem cholernie nieśmiały i mogę być małomówny itd... Mimo to chciałbym poznać kogo się da, a że jestem na miejscu to jaki to problemSmile Wszak na dobrą sprawę nic mnie to nie kosztujeSmile Mam nadzieję, ze wielu z Was myśli podobnieSmile
Od razu powiem, jestem prawie maksymalnym(tu Jutsu i Gosen przodują) nolifem więc mało co znam Poznań, stąd nie bardzo nadaję się na osobę, która miałaby proponować miejsce itdSmile Ja jestem w centrum, więc mi najbardziej pasi tutaj, ale Malta pewnie ładniejsza i ciekawszaSmile
Nie ma tez sensu "u mnie" bo mieszkam na stancji i to dość niewielkich rozmiarówBig Grin

Ogólnie zapraszam do dyskusji i nie mówię tu "za miesiąc" chodzi o bliższy czas ja bym mógł i w tym tygodniuSmile Nawet lepiej bo potem zaczną się matura albo inne takie i będzie problemBig Grin

Z góry uprzedzam, nie chodzi tylko by rozmawiać o Op aczkolwiek można, jak się spotkałem z ziomami w Wawie, co nocowałem to dużo gadaliśmy o OPBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2015 00:35 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
12.04.2010 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 332
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja już Ci nie wystarczam to smutne, ale jak widać inni nie mają ochoty na takie grupowe schadzki.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
13.04.2010 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Gosen! Myślałem, że sobie w szkole żartowałeś, że tak napiszeszBig Grin Jeszcze mnie za homo wezmą, i co lepsze CiebieTongue

Zapraszamy do spotkaniaSmile

(I jak to teraz wygląda...)

13.04.2010 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Mononoke Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 153

A co powiecie na ten piątek?

[Obrazek: e7xu91.jpg]
15.04.2010 00:30
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Ii yoSmile Z racji, iż ty dojeżdżasz to wybierz godzinę, miejsce, choć nie wiem czy jest sens. Znaczy, sens zawsze jest dla jednej osoby mogę przyjść, ino Gosen to już nie wiem czy sie z Winograd pofatyguje no i myślałem, że to będzie chociaż 5 osób kurde... No ale może ktoś jeszcze się zgłosiSmile

Ja mogę spokojnie najwyżej coś w grafiku przesunę ot coSmile Znam tylko centrum i to pobieżnieBig Grin

15.04.2010 15:57
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288

Ja też z Poznania, więc też się spotkać mogę, tyle, że w Piątek mi nie pasuje. To nic może kiedy indziej. xD Jeśli to wogle mnie dotyczy, jako, że trochę małoletnia w porównaniu jestem. ;P

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

15.04.2010 20:13
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Ja jakby co 11493018 jestem praktycznie zawszeSmile Mogę jutro mogę i za tydzieńSmile Cieszy mnie Twoje zgłoszenieSmile

15.04.2010 21:31
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

To będzie ktoś jutro? wstępnie 14 koło starego browaru (nikt nic nie podał więc ja wstępnie podamBig Grin) Można to zmienić oczywiścieSmile

16.04.2010 00:23
Mononoke Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 153

Vekka a Tobie kiedy pasuje? Ja bym Cię chętnie poznałaWink
Skoro Gosenowi pasuje w przyszły piątek, to możemy wtedy?
Jutsu, po kiego grzyba się odzywasz, skoro i tak nie przyjdziesz 0__0
Ja jutro o 14 jakby co mam czasSmile

[Obrazek: e7xu91.jpg]
16.04.2010 01:27
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288

U mnie najlepiej w poniedziałki, to ostatecznie w czwartki po 16. Hehe w piątki o 14 jeszcze w szkółce jestem. xD Jak coś to najwyżej w wakacje wtedy czasu to od groma jest. xD

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

16.04.2010 05:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama