Aktualny czas: 24.11.2017, 11:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Zły wilczek/Miot
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Poziom ostrzeżeń: 0%
Zły wilczek/Miot
Ok, kiedys gadałam o tym z Komimasą... mówił żebym wrzuciła... ale Orzi i Grigo zainspirowali mnie, żeby to zrobić ^^

Zły Wilczek- pierwotna wytwórnia filmów amatorskich prowadzona przez "Grzech Judasz"- nie znacie... przekształcona później w sekcję filmowo- teatralną Miot w Żarskim domu Kultury... i tyle z genezy teraz konkrety

Jedna z pierwszych ekranizacji w których brałam udział to serial "Tiba postrach zombie" kręcona żeby nie skłamać sprawdziłam siedem lat temu O.O... trochę czasu minęło... gram tu Siennę Krautwurst- wysłanniczkę organizacji U.S.D. czym się zajmuję... nie powiem jeśli będziecie chcieli się dowiedzieć obejrzyjcie chociaż cały pierwszy sezon ^^... bo jest ich aż trzy plus epizod pożegnalny XD
można znaleźć nawiązania do różnych animacji i produkcji o superbohaterach. Moja ulubiona postacią tutaj jest "Atomowy Mściciel" Heart i Ksiądz Heart
Tu link do kanału gdzie bez szukania jest wszystko: http://www.dailymotion.com/video/x8zjpq_...shortfilms

A tu pierwsza część na youtube:
playlista: http://www.youtube.com/watch?v=_uPf6vY_V...92&index=1

jak coś znajduję się w drugiej części pierwszego odcinka...
kanał kinoactiv tam też znajdują się wszystkie części

A tu nagrywana trzy lata temu "Jednorazówka"... jest to tylko jeden epizod i gram tu główną rolę:
trailer:

cz.1

cz.2

Mam nadzieję, że się wam spodoba Big Grin
Ogólnie jest co oglądać ^^

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.09.2013 22:42 przez Filemon.)
26.09.2013 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
RE: Zły wilczek/Miot
Oj Hotarubi, bo ty to źle reklamujesz, trza od razu powiedzieć, że w jednym z filmików występujesz w staniku, mini i obcisłych, krótkich leginsach :>~~ Omnomnomnom

Sceny z dziećmi, które walczą na początku chyba nie rozumiem, ale ta z kajdankami i Jezusem w sercu bardzo udane, lubię taki abstrakt :3 Ernest świetny xD Wygląda jak Fukuro swoją drogą ;p
W rankingu sztuczek z ciałem pierwsze miejsce zamieniłabym z drugim Tongue

Fajowsko po*ebane to Big Grin Druga część szczególnie :>

Serialu póki co 7 epków. Przyznam, że od pierwszego mnie nie porwało, ale dałam szanse i puściłam drugi. I wzięło i wciągnęło ;p W szóstym odcinku jak ksiądz się zaczyna skradać do domu z dziewczynką - z czego to muza? Bo mnie to zamęczy xD FMA? I muzyka z Salad Fingersa w siódmym <3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
29.09.2013 06:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Dzięki Okiś Big Grin

Co do muzy musiałabym zapytać kolegi który zajmuje się montażem i muzyką, więc jak się dowiem to dam znać Wink

Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
30.09.2013 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
I coś co dzisiaj znalazłam przeglądając to co teraz robią trwa to nie całe 8 min i jest to bardziej etiuda filmowa, no i występuję tam z lalka własnej roboty "Wiktorem" i było to kręcone w 2011 więc już nie tak dawno ^^
I hope you enjoy Wink

23.10.2013 10:06
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Treiler kolejnego filmu w którym będę grała

Premiera 29.09.2015 r.

16.08.2015 10:07
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 718
Thriller psychologiczny? Kurczę, jakie to motywujące widzieć, że znajomi robią takie fajne rzeczy!! Aż mnie zmotywowało, żeby w końcu zrzucić filmiki z CC na komputer Tongue Po serii zombie, czekam na coś nowego, bo naprawdę widać wielosapektowy postęp ekipy!
17.08.2015 14:13
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Podoba mi się klimat, jaki emanuje od tego filmiku, choć pewnie to za sprawą genialnie dobranej muzyki. Podoba mi się u Was ta psychodelka, czy właśnie rozterki psychologiczne, nie idąc na łatwiznę.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

18.08.2015 13:19
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Łoooo, dobry trailer! Czekam na filma Big Grin Tak jak Komi napisał: super klimat ten trailer ma.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
20.08.2015 15:31
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama