Forum
Zrezygnować pora... - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: Nakama (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Spotkajmy się (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Wątek: Zrezygnować pora... (/showthread.php?tid=2026)Zrezygnować pora... - Wąski - 12.10.2011

Cóż, zbierałem się od długiego czasu do tego, a teraz, kiedy wszelkie emocje związane z CC2 zniknęły, wreszcie mogę to napisać.

Bez owijania w bawełnę - zabraknie mnie na każdym następnym CC.

Powodów jest kilka:

1) Stan zdrowia pozwala mi na coraz mniej w kwestii imprezowania, a tego trudno uniknąć na takiej imprezie. Nie chcę po raz kolejny byćproblemem dla reszty ludzi, jak to było na poprzsednich dwóch edycjach.

2) Wraz z upływem czasu mój związek z Kleo staje się coraz to coraz ważniejszy i siłą rzeczy w planach jest założenie rodziny. A to wymaga pieniędzy. A żeby mieć pieniądze, trzeba skupić się na pracy, co obcina mi wolny czas do minimum.

3) Chyba najważniejszy punkt. Po wydarzeniach na ostatnim CC przestałem być częścią grupy. Tak, wiem, możliwe, że powiecie, że wcale tak nie jest itp itd. Ale ja to wiem i czuje Smile Wydarzenia z ostatniego CC zmieniły mnie, wydaje mi się na dobre, biorąc pod uwagę, że mogę wam to wszystko szczerze teraz napisać. Wtedy zachowywałem się dziwnie, raz wesoły, raz szalony, raz smutny. Krótko - zachowywałem się często bardzo głupio. Za co przepraszam tych, którzy byli wtedy na mnie narażeni.

4) Punkt najbardziej szczery. Przez cały czas trwania CC miałem czas niektórych poobserwować, poznać na nowo. I prawda jest taka, że wiele zmian mnie zaskoczyło, często bardzo negatywnie. Byłem pewien, że CC2 będzie kolejnym zlotem dobrej ekipy, tej z CC i tych nowych, którzy będą jeszcze lepsi. Do nowych ludzi, z wyjątkiem jednego "człowieka randoma" nic nie mam (kto chce wiedzieć kto to, niech napisze do mnie na PW). Za to stara ekipa zmieniła się. Nie wiem, chyba wydorośleliśmy... Z drugiej strony dorosłość nie oznacza, że trzeba zmieniać najlepsze cechy, a u niektórych one zaniknęły. Co ostatecznie sprawiło, że czułem sięczasami jak wśród obcych ludzi.

5) Wypadłem z ekipy. Na forum mnie nie ma, widuję i kontaktuję się tylko z Rybą (co mnie cieszy Rybson, urodziny były srogie Big Grin). Nie czuję jużtej więzi co kiedyśi nie wiem, czy uda się ją kiedykolwiek odbudować...

To tyle mniej więcej. Wiem, że do następnej edycji CC (o ile taka będzie) jeszcze daleko, ale moja decyzja jest raczej nie do zmienienia. To były piękne chwile, szalone często, czasami bardzo poważne, za które wszystkim dziękuję. Ale chyba już się nie powtórzą.

X


RE: Zrezygnować pora... - Szogun - 13.10.2011

Co do punktu czwartego doskonale wiem co czujesz, bo odniosłem to samo identyczne wrażenie. Niektórzy aż za bardzo się zmienili, i jeśli jakiekolwiek zmiany zaszły to na gorsze. Chociaż Wąski braciszku bądźmy sobie szczerzy wobec siebie. My dwaj też od tej reguły nie odstępowaliśmy. W każdym razie coś z pewnością było nie tak w tym roku, to już wiemy.


RE: Zrezygnować pora... - Komimasa - 13.10.2011

Wiecie co, jestem od was starszy, a jak to czytam to wydaje mi się jakbyście dziadkami byliBig Grin maskara jakaś. Wiadomo, że przy tylu osobach nie da się takiej głębi poczuć jak przy 15 czy mniej. Niemniej ja nie czuję jakoś takich hmm "wielkich zmian" może jakieś faktycznie ale czy to ważne.
Nie wiem, nie rozumiem tego, może najbardziej się zmieniłem, choć nie potrafię tego po sobie poznać. Tak czy inaczej jak byłem na Bace to właśnie ludzie sprawili, że ten konwent był fajny. Może się starzejemy, pora założyć własne rodziny, ale na pewno można znaleźć czas, by ta więź tak nie znikła całkowicie. Cieszę się, że Cię poznałem Wąski, jesteś chodzącym dynamitem, jeśli wiesz co mam na myśliBig GrinRE: Zrezygnować pora... - xaton - 13.10.2011

Wąski, to że wchodząc w dorosłe życie Cię ogranicza i nie będziesz mógł już tak jeździć na cc ja rozumiem ale ta część, że nie pasujesz do nas, ludzie się zmieniają, nie chcesz być dla nas ciężarem mnie uderza. Piszesz nie tylko jakbyś leciał na Marsa i miał już nie wrócić ale także jakbyś przestał być naszym nakama. Nie wiem jak to odczuwasz, kogo lubisz bardziej, kogo mniej ale dla mnie pięknym jest, że ludzi, których widziałem 1-4 w życiu kocham jak braci i siostry, w tym Ciebie....i naprawdę nie wiem dlaczego miałoby to się popsuć.
A ludzie się zmieniają, każdy ale jeśli pozostają nakama to to naprawdę nie jest takie ważne.


RE: Zrezygnować pora... - Grigorij - 13.10.2011

Nie ukrywam żalu z powodu Twojego odejścia, jesteś jedną z najsympatyczniejszych i najpozytywniej zwariowanych osób jakie było mi dane poznać. Bez Ciebie CC już nie będzie takie samo. Jednak rozumiem twoje powody i jeśli tak się sytuacja maluje, nie będę się starał od tego odwlekać. Mimo wszystko chciałbym się jeszcze kiedyś z Tobą zobaczyć, a póki co powodzenia i ułóż sobie życie, ja zaś pozwolę sobie przekazać Ci trzy zasady odchodzenia:
1. Nie wolno Ci wyjawić obcym żadnych poufnych informacji dotyczących Nakama.
2. Nie wolno Ci wykorzystywać klientów poznanych przez Nakamę do własnych celów.
3. Mimo, że nasze ścieżki się rozejdą, masz żyć pełnią życia. Nigdy nie wolno Ci uznać swego życia za bezwartościowe.
X
(Takie pożegnanie Fairy Piece)