Forum
Wsparcie forum dla przeglądarek mobilnych i tapatalku - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: Mostek Kapitański (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Forum (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Wsparcie forum dla przeglądarek mobilnych i tapatalku (/showthread.php?tid=2227)Wsparcie forum dla przeglądarek mobilnych i tapatalku - CichyWiatr - 05.03.2012

Witam

Od dzisiaj forum One Piece Nakama będzie wspierać urządzenia mobilne pod względem wyświetlania forum. Dla telefonów została przygotowana specjalna wersja mobilna forum bez zbędnych funkcji i grafik, przez co bardzo szybko się wczytuję na telefonach i jednocześnie mając prawie wszystkie funkcje z oryginalnego skryptu. Skórka jest w wersji PL/ENG, ale postaramy się w niedługim czasie ją całkowicie przetłumaczyć.

Wygląd mobilnego forum możemy zobaczyć tutaj (przeglądarka Opera Mini NEXT 7):Mobilna wersja automatycznie wczytuję się na wszystkich przeglądarkach mobilnych, bez żadnych dodatkowych konfiguracji. Aby powrócić do standardowego forum wystarczy na samym dole kliknąć: Switch to Full Version.

Również przygotowana została wersja forum na aplikacje Tapatalk, która jest dostępna na smartfony z system Android, IOS oraz BlackBerry.

Niestety z braku telefonu z Tapatalk'iem, nie jestem w stanie zrobić zrzutów ekranu z wyglądem naszego forum.

Pozdrawiam