Forum
Odcinek 759 - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: One Piece (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: O serii (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=131)
+---- Dział: Archiwum One Piece (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=212)
+---- Wątek: Odcinek 759 (/showthread.php?tid=4325)Odcinek 759 - Komimasa - 09.10.2016

Właśnie skończyłem najnowszy odcinek (no jeszcze korekta ale to zaraz) i muszę przyznać, że jestem zaskoczony, bo w tym odcinku pojawiła się KREW i to nie jeden raz! W końcu! Nie żebym był jakiś nienormalny, ale walczą mieczami, tną się to taka krew od razu nadaje więcej realizmu tym potyczkom.
Oprócz tego kreska jest naprawdę dobra, jest jakaś chwila, gdzie są w oddali podwładni niezbyt szczegółowi, ale jest naprawdę ok. Cycki Robin czy Nam też znormalniały. Cieniowanie też ładnie wychodzi. No i Kotożmija wyszedł naprawdę dobrze!
Zarzuciłbym w pewnym momencie pokaz slajdów, prosiłoby się tam o ładną animację, ale przynajmniej były naprawdę dopracowane. Na plus też sposób poprowadzenia odcinka, bo dostałem dużo walki, w tym i Psioburzy, czyli dokładnie to czego miałem niedosyt po mandze.

[Obrazek: kompilacja.png]


RE: Odcinek 759 - Hejs - 09.10.2016

Nom, pomijając ten żenujący pokaz slajdów z walki randomów, której budżet prawdopodobnie poszedł na animację wejścia Nekomamushiego i przemianę Jacka, było całkiem nieźle. Bez fajerwerków, ale jak na standardy Toitoei przyzwoicie. Tym razem dla odmiany końcówka odcinka zrobiła na mnie większe wrażenie.

Głos koteła całkiem spoko, chociaż początkowo wydawał się dość irytujący.


RE: Odcinek 759 - okiren - 11.10.2016

Kocham Kotożmiję <3 póki co spełnia wszelkie oczekiwania, wejście miał świetne, seiyuu też mi się podoba ;3


RE: Odcinek 759 - Komimasa - 11.10.2016

Cytat: której budżet prawdopodobnie poszedł na animację wejścia Nekomamushiego i przemianę Jacka, było całkiem nieźle

Faktycznie zapomniałem o tej przemianie, a wyszła naprawdę bardzo fajnie.

Śmieszy mnie, że jarałem się krwią w OP na podstawie między innymi tego screenu, co zapodałem, a jak potem robiłem QC to zauważyłem, że już wcześniej futerkowce ociekały krwią, co jakoś umknęło mojej uwadze.

Kotożmija to w ogóle jest genialny charakter, który jak widać czerpie pełnymi garściami z kota z Alicji w Krainie Czarów oraz Garfielda, a jednocześnie nie jest ich jakąś mało oryginalną kalką. Bardzo dobra postać.