Forum
Odcinek 782 - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: One Piece (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Anime (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Najnowszy odcinek (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+---- Wątek: Odcinek 782 (/showthread.php?tid=4478)Odcinek 782 - Hejs - 04.04.2017

Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich trzech zapychaczy. Gdyby w poprzednich odcinkach zamiast pokazywania po raz tysięczny, że nikt w bazie nie rozpoznaje Słomkowych, poświęcono trochę czasu na przedstawienie ważniejszych nowych postaci, oglądałoby się to o wiele przyjemniej. W obecnej formie robią oni jedynie za tło dla harców Luffy'ego i spółki. Niedosyt pozostawia też scena z ręką Grounta, o której koniec końców nic nie powiedziano. Może jeszcze kiedyś go zobaczymy i wtedy coś się wyjaśni. Chociaż patrząc na bazukę strzelającą dominacją z tego odcinka, nie liczyłbym na jakiś sensowne rozwiązanie :v


RE: Odcinek 782 - Ayo3 - 04.04.2017

Ground mógł po prostu zjeść jakiegoś smile'a. To sensei chciał by miał taką moc, więc nie wykluczone, że dał nam mały zwiastun tego czegoś. Na Zou ludziom Jacka też tylko jakieś zwierzęce kończyny wyrastały, a nie cali zmieniali się w bestie.


RE: Odcinek 782 - Hejs - 04.04.2017

Rzeczywiście fajnie by było, gdyby okazało się, że zjadł sztuczny owoc typu zoan. Mam tylko nadzieję, że ludki od anime o tym nie zapomną ;P

Nie obraziłbym się również, jakbyśmy zobaczyli Grounta i resztę ekipy podczas kolejnej wojny, jak kiedyś Jonathana z G-8.


RE: Odcinek 782 - okiren - 05.04.2017

Ayo3 napisał(a):Ground mógł po prostu zjeść jakiegoś smile'a. To sensei chciał by miał taką moc, więc nie wykluczone, że dał nam mały zwiastun tego czegoś. Na Zou ludziom Jacka też tylko jakieś zwierzęce kończyny wyrastały, a nie cali zmieniali się w bestie.

Jeszcze nie miałam czasu obejrzeć odcinka, ale po zapowiedzi do niego z miejsca pomyślałam o tym samym Big Grin

E: no tak faktycznie przyjemnie, ale dupy nie urwało.
Ściągnęłam odcinek tylko po to, żeby zrobić gifa spasionego, heheszkującego Lufiacza.
[Obrazek: 6JKZaLN.gif]
[Obrazek: LuG8DqL.gif]