Forum
Odcinek 802 - świetny odcinek! - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: One Piece (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Anime (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Najnowszy odcinek (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+---- Wątek: Odcinek 802 - świetny odcinek! (/showthread.php?tid=4596)Odcinek 802 - świetny odcinek! - Komimasa - 22.08.2017

Pozwoliłem sobie dodać taką przypiskę, gdyż w tym odcinku naprawdę nie ma do czego się przyczepić, a przynajmniej niknie to pod nawałą plusów. Nawet sceny z Krakersem nie nużyły, bo jednak chodziło o ratowanie Luffy'ego i przy tym Nami trzaskała świetne teksty i miny. Prawdziwa Femma fatalexd

Scena z Chopperem i Carrot też mi nawet nie przeszkadzała. Miło też, że animatorzy pokazali tego służącego bakłażana i dali mu kilka kwestii. Poza tym scena z przechadzającą się Big Mom też taka pusta nie była, bo Chopper dowiedział się, gdzie jest Sanji.

No i sceny w Germie. Duży plus za pokazanie chwili z Cosette i Nijim, nie pozostając niedomówień, kto mógł ją tak urządzić. I tutaj cenzura mnie trochę irytowała, no ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. W każdym razie czuć było ten gniew.
No i rozmowa w podziemnym ośrodku badań. Wszystko wyszło bez zarzutu. Yonjiego zaczynam powoli lubić, bo aż takim bydlakiem, to on w sumie nie jest.
A na koniec but na ryju Nijiego. Zasłużył sobie bez dwóch zdań.