Forum
845 Zdeterminowana Pudding. Las Pokus staje w ogniu. - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: One Piece (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Anime (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Najnowszy odcinek (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+---- Wątek: 845 Zdeterminowana Pudding. Las Pokus staje w ogniu. (/showthread.php?tid=4724)845 Zdeterminowana Pudding. Las Pokus staje w ogniu. - Komimasa - 17.07.2018

Dawno nie komentowałem odcinków i trzeba by do tego wrócić, tym bardziej, że odcinki naprawdę są zacne i bardzo przyjemnie ogląda się Whole Cake Island, bo jest po prostu dobrze realizowany.

W tym odcinku przede wszystkim pierwsze miejsce zajmuje akcja z Zeusem! Tak, to jest ten moment, kiedy Nami zdobywa swego sługęxd Sam głos chmury jest naprawdę świetny. Wcześniej miał krótkie kwestie to nie było tego za bardzo jak wychwycić, ale jak teraz tak gada dłużej, to naprawdę świetnie do niego pasuje, taki luzak i w ogóle.Tutaj wiele mogę policzyć na plus, Nami z lekkim cykorem wychylająca się zza pleców Jinbe, jej słodkie minki. Jak nie raz były takie rzeczy w Dressrosie skopane i wyglądało to lepiej w mandze, tak tutaj prezentuje się to jak powinno.
Podoba mi się też "inicjatywa twórców". Mamy tam taką scenę, gdzie Sanji nie może odpalić fajka i pomaga mu w dość specyficzny sposób Pedro.


No powiem tak, niezły smaczek.

Bardzo też klimatycznie wyszło wejście Prometeusza. Świetny taki ognisty cień, aż czuć było po atmosferze jego obecność. Atmosfera strachu, obawy o King Bauma aż w końcu spopielenie lasu. Bardzo dobra scena.

Żeby za słodko nie było, mamy też jakieś 1,5 minuty z Germą, która walczy z tą trójką półolbrzymów: Nusstorte, Basskarte i chyba najgorszy Dosmarche. Choreografia walki i pomysł na nie nie jest zły, ale pewne sceny, ujęcia, wręcz się powtarzają i trochę to drażni oko. Na osłodę zostają teksty Germy, którzy cisną po swoich przeciwnikach.

No to tyle, wszystkich oglądającyhc odcinki zapraszam do dzielenia się wrażeniamiSmile Nie był to może jakiś bardzo dobry odcinek jak choćby 843 z popisową Germą, ale z pewnością miał swoje mocne strony, które go wyróżniają.
No i na koniec rozmowa Pudding z Chiffon. Bege zaskoczony wyglądał zarąbiście, w ogóle to jego zimne podejście do niej czy do sytuacji w kraju też jest ujmujące. A roniąca łzy Pudding również wyszła przekonywująco.